reklama
| Login: | jaszczur1600 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 26.05.2008r. |
| Ost. logowanie: | 20.05.2018, 23:24 |
| Punkty: | 17 927 |
| Wiek | 27 |
| Status | offline |
| Opis | brrrr |
| Treść komentarza: | plis powiedzcie![]() jak z pokoju wyjsci ![]() |
| Treść komentarza: | na hacku przeszedlem wszystko hydraulicem czekam na Sonny 3![]() ![]() |
| Treść komentarza: | gram na hackowanym sonny 2 jestem hydraulic najlepsze staty i jakos z nim przegralem no wiecie z tym baronem |
| Treść komentarza: | jak z 1 poziomu wyjsci w tej chalopce majego pokoju help![]() 4 |
| Treść komentarza: | co trzea zrobici gdy lawa juz podrosla![]() ![]() |
| Treść komentarza: | wezcie sie odczepcie jak tylko coś zle napisze to sie żucacie mi tu jak papier toaletowy mikado sam piszesz wpisaci zamiast wpisać a mikmik sie to co a nie się matko żal mi was najllepiej jak nieodpisze bo widze że jestem tu winnien wszystkim za obrazanie kogos innego |
| Treść komentarza: | adamko tez gralem destroyerem oeraz asssasinem w sonny 1 ziki ktore to kolko na mapie jest otrkryte a w sonnym niemna sklepuw ![]() |
| Treść komentarza: | ja itachiego przeszedlem gaara prawie pokonalem narutem naruto kyubii ale jak ma na maksa ten pieprzony rasengan to padlem naszczescie ze itachi robi klony nieodejmujac chakry |
| Treść komentarza: | no pamietam ale nie ciebie zacvhwyt |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Weź udział w turnieju Naruto. Sterowanie: Strzałki - poruszanie się 9; 0; -; +; - atak |