reklama
| Login: | jaszczur1600 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 26.05.2008r. |
| Ost. logowanie: | 20.05.2018, 23:24 |
| Punkty: | 17 927 |
| Wiek | 27 |
| Status | offline |
| Opis | brrrr |
| Ocena |
(2)
|
| Opis gry: | Skacz, biegaj, omijaj wrogów i zbierz jak najwięcej złotych pierścieni! Sterowanie za pomocą strzałek. |
| Treść komentarza: | e takie jakies gluplawe 2 |
| Treść komentarza: | lol wole niegraci wiec nieocenie 100 krysztalkuw ciekawe ile to zajmie boje sie ze wyjdzie ninja duch i tak krzyknie z rozwalonom morda ze O: O: O: O: ![]() ![]() |
| Treść komentarza: | vanilla trzeba bylo zagrac a nie odrazu zucaci jak kosc lwowi bo mogla by sie okazaci ze to twoja ja tak zrobilem z jedna gra rpg boss 3 i napisalem z bossami nie z bossem |
| Treść komentarza: | jezu ale z was patalachy oni sie nie macaja tylko tancza tylko wam to w glowie kiedys wam sie ta gra przysni wiec niegrajcie |
| Treść komentarza: | jestem na 7 levelu niemoge przejsci gierka spoxik 5 i ulu |
| Treść komentarza: | muzyczka jak matrix 2 czemu tylko babą sie gra 0 nieraz jakos sie bez sensu zatrzymalem i przegralem 0 czemu inni niemaja przeszkód![]() 1 2+0+1=3 daje 3 |
| Treść komentarza: | calkowity wynik 3:44:42 ma ktoś lepszy |
| Treść komentarza: | czemu dla 18+ czy ich walnelo![]() powiedzcie co tam takiego strasznego |
| Treść komentarza: | pjolo13 aby kyubi przejsci najlepiej mieci itachi rob mu z bliska ciagle klony i niedawaj mu na jeden cios bo inaczej po tobie |