reklama
| Login: | jaszczur1600 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 26.05.2008r. |
| Ost. logowanie: | 20.05.2018, 23:24 |
| Punkty: | 17 927 |
| Wiek | 27 |
| Status | offline |
| Opis | brrrr |
| Treść komentarza: | 333 potem mi sie niechcialo bo zalowalem kompa XD |
| Treść komentarza: | paciuś![]() gdzie ty byleś![]() ![]() |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Kolejna część Sonica osadzona w realiach Mario. Sterowanie: Strzałki - poruszanie się A - skok S - bieg |
| Treść komentarza: | super gra lubie mario 3 sonica tez 1mam nieskonczonosci zyci i szkoda ze jak sonic ma kwiatra to nie super sonic i strzela shurikenem XD 4 i ulu |
| Treść komentarza: | cornelia komroka to niewiem kofeina idziesz to parkingu autobusowego gornej prawej stronie i idzesz tam ale nie zostaje sie tam |
| Treść komentarza: | o jakiś tam bzdetach ![]() |
| Treść komentarza: | cale przeszedlem najlepiej od razy kupowaci 3 lvl kola a puzniej szybkosci nie muchomor i nitro a potem kasa na 5 kluczy i wygrywaci jak sie ma kase kupowaci upgrade na nitro i super item |
| Treść komentarza: | 9632651 grasz w tibie i ci wsadzili kijek w d**e idz ty sam gnojisz sie w żłobku a gra zaraz ocenie |
| Treść komentarza: | woozi wezi subversion zrani go shatter boltem i jak sie obudzi daj subversion i umrze |
| Treść komentarza: | szymen84 dostaje sie w 2 planszy 3 pomocnika a 4 na ostatniej |