reklama
| Login: | jaszczur1600 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 26.05.2008r. |
| Ost. logowanie: | 20.05.2018, 23:24 |
| Punkty: | 17 927 |
| Wiek | 27 |
| Status | offline |
| Opis | brrrr |
| Treść komentarza: | elo niegralem dlugo w gre raz jaja robilem i mnie anglicy banowali za spam XD |
| Treść komentarza: | super nasza gra murloc jest na 3 miejscu grajcie tak dalej a pobije sword and sandla ![]() |
| Treść komentarza: | 44600 pkt dalej na końcu boss mnie pokonal |
| Treść komentarza: | kolosdead a ty co specjalista od mody XD ja tez nielubie burakuw ale z barszczem to tak |
| Treść komentarza: | no widać myczas poco o tej grze mamy gadać![]() skoro pół osob na swiecie ja pszeszło![]() no dobra na świecie to nie XD ale niech tylko ktoś mi powie że jestem alnalfabeta to zobaczymy kto nim jest |
| Treść komentarza: | kurde ten boss 10 lvl juz ostatnia bomba miala mu wpierniczyci a mnie wzial pod tylek i sie zesral tymi kupami zielonymi |
| Treść komentarza: | pudzian 2 pomocnikiem jest veradux ![]() 3 roald 4 felicity |
| Treść komentarza: | pamietajcie jak sie nazywa ten wielkolud to jest tytan nie kolos bo musialby byci stalowy ja gram krolem i ulepszam meteoryt |
| Ocena |
(2)
|
| Opis gry: | Waleczna zabawa w klimacie Worms'ów. Pokonaj przeciwnika zanim on pokona ciebie. Sterowanie Myszka - wybór rodzaju ataku/amunicji Strzałki - poruszanie się/celowanie Spacja - klawisz akcji |
| Treść komentarza: | kasa ssie konczy niedobrze gra jakas taka dziwna najlepsza broni to kupa wyciagasz z gatek i zygają XD 2 |