reklama
| Login: | jaszczur1600 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 26.05.2008r. |
| Ost. logowanie: | 20.05.2018, 23:24 |
| Punkty: | 17 927 |
| Wiek | 27 |
| Status | offline |
| Opis | brrrr |
| Treść komentarza: | niezłe tylko browser za silny jest gdzies do sciagniecia za darmo że innymi postaćami można plz 5 i ulu |
| Treść komentarza: | czemu sie zalogować niechce jak sie zalogowałem na sumbit do ulu i ocena jeszce nieocenie |
| Treść komentarza: | e kto ma wiecej niż 33 lvl chyba was pobiłem tylko w lvlku O.o |
| Treść komentarza: | 6000 olka1945 ja kiedyś i tak cie pobiłem ![]() |
| Treść komentarza: | a ja bym pażdziocha zatruł kiełbasą i kopnął go w du** |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Odważne warzywo zdecydowało się na samotną ucieczkę z toksycznego bagna pod fabryką konserwantów... Skacz od platformy do platformy. Przy pomocy myszki dobierz kierunek i siłę skoku. Wylądowanie w bagnie to skazanie siebie na pewną śmierć! |
| Treść komentarza: | takie se 3 ![]() |
| Treść komentarza: | e mariem odblokowałem jiggimpufa a luigi mnie pokonał drugi raz a powiecie gdzie jest burly brawl plis |
| Treść komentarza: | dostałem bana wczoraj wyobrażcie sobie że wirus patyczak wam ikony niszczy i wszystko co byście zrobili (ja bym na kompie wial za noge i wrzucił do śmietnika na kompie) |
| Treść komentarza: | wyobrazcie sobie że z komputera wyłazi trup co byście zrobili (ja bym mu dał chupa chupsa i mi dał spokój) ![]() |