reklama
| Login: | jaszczur1600 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 26.05.2008r. |
| Ost. logowanie: | 20.05.2018, 23:24 |
| Punkty: | 17 927 |
| Wiek | 27 |
| Status | offline |
| Opis | brrrr |
| Treść komentarza: | no co ja zapomniałem a pozatym wyobrażcie sobie że sobie sracie w kibelku i was wciąga co byście zrobili![]() ![]() |
| Treść komentarza: | ja bym wział pikachu i bulbasaura spalił piorunem asha bym spuscił w kiblu i go nakarmił narkotykami |
| Treść komentarza: | jupi odkryłem CRONO![]() ![]() |
| Treść komentarza: | denisxxx karol970 ptaczcie od mojego avatara![]() ![]() |
| Treść komentarza: | sorki kraken że ci zabrałem gre do dodania ![]() |
| Treść komentarza: | a ja bym wziął mester zumbi czyli ten niebieski i go roszarpie wyobrazcie sobie że rydzki (grzyby) zatakowały ja bym je do garnka i se je zjadł |
| Treść komentarza: | wyobrażcie sobie że was pokemon zatakował pikachu co byscie zrobili ja bym se bąka puscił |
| Treść komentarza: | kacperek a walćzyłes z snow dragon/ sea dragon/jade dragon. ![]() oni by cie pokonali |
| Treść komentarza: | a ja bym zawołał metalic sonic i już mu masakre zrobi |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | HICIOR! Bijatyka z udziałem Mario. Pomóż Mario przejść przez liczne poziomy i pokonując wrogów napotkanych na drodze. Sterowanie: Strzałki - poruszanie się A - atak Spacja - przechodzenie przez drzwi Inne gry z kultowej serii Mario znajdują sią tutaj: Mario Bros |