reklama
| Login: | jaszczur1600 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 26.05.2008r. |
| Ost. logowanie: | 20.05.2018, 23:24 |
| Punkty: | 17 927 |
| Wiek | 27 |
| Status | offline |
| Opis | brrrr |
| Treść komentarza: | hasło na walke z ostatnim bossem to bossfight szkoda że zakonczyło sie smiercią shadowa 4 niełatwe raz przegrałem z pierwszym |
| Treść komentarza: | gra na 5 miejscu niech rządzą CHUPA-CHUPSY![]() ![]() |
| Treść komentarza: | ja kiedyś odkrylem naruto grając kirby nim go dostałem jesli ktoś go chce na adveture |
| Treść komentarza: | czekaj ten w kapeluszu po hiszpańsku go troszeczke oglądałem niepamietam jak te anime ma na imie ale coś przypominam sobie ![]() |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | HICIOR! Wzorcowa bijatyka! Zostań mistrzem karate walcząc z wojownikami ninja! Do dyspozycji masz kilka rodzajów ataków, łącznie z rzucaniem przeciwnikiem lub przedmiotami znajdującymi się na planszy np. ławką. Sterowanie: Strzałki - poruszanie się Z - chwytanie obiektu lub przeciwnika i rzucanie nim C - szybki atak X - wolny atak Spacja - atak specjalny Rage |
| Treść komentarza: | ilu tych jest na 3 poziomie bo mnie ciagle zabijają ale grsa spoko 5 i ul |
| Treść komentarza: | gdzie pełna wersja plz powiedzcie![]() ![]() |
| Treść komentarza: | hmmmm 4 i do pszczoliskowia ![]() |
| Treść komentarza: | hmmmm moj rekord 4400 co jest po 10 000![]() ![]() |
| Treść komentarza: | hej jak wy pokonujecie 9999 lvl ja kiedyś w to gralem mialem 2341 lvl i mnie kolo jednym ciosem powala HELP![]() ![]() |