reklama
| Login: | adamasek85 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 24.02.2007r. |
| Ost. logowanie: | 27.07.2011, 13:28 |
| Punkty: | 9 756 |
| Wiek | 31 |
| Status | offline |
| Opis | ~~~~NARUTO~~~~ |
| Treść komentarza: | fajna,ale tak jak gorro999 mam te gre na PS2,i tam lepsza grafa.daje 4 |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Obroń swoją twierdzę przed najeźdzcami. |
| Treść komentarza: | glupie dam 3 |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Umaluj i ubierz Lini. |
| Treść komentarza: | obrzydliwa gra ble daje 1 |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Wskocz na każdy kwadrat i unikaj jadowitych morskich stworzeń. Sterujemy myszką. |
| Treść komentarza: | fajna gierka uwielbiam sponge boba daje 5 |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Po raz drugi wcielamy sie w płomyczek o wdzięcznym imieniu Sparky. Celem gry jest spalenie, czy może raczej zrównanie z ziemią jak największej ilości budynków. Z tą różnicą, że teraz znajdujemy się w przyszłości, dodane zostało kilka atrakcji, a ekran gry jest stylizowany na Nintendo DS. Uwaga - pamiętaj o tankowaniu paliwa z karnistrów - w przeciwnym razie płomyk się wypali i nastąpi koniec gry. |
| Treść komentarza: | fajne nawet,dam 5![]() |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Pomóż dwóm rycerzom dojść do wierzy, w której została uwięziona księżniczka i uwolnić ją. Po drodze stoczysz walki z wrogami. |