reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: adamasek85

Login: adamasek85
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 24.02.2007r.
Ost. logowanie: 27.07.2011, 13:28
Punkty: 9 756
Wiek 31
Status offline
Opis ~~~~NARUTO~~~~

wtorek, 31.07.2007r.

adamasek85 skomentował
Treść komentarza: fajna gierka,fajna bajka,wiec dam 5muj wynik to byl :2450 punktuw w ostatniej rundzie.

poniedziałek, 30.07.2007r.

adamasek85 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wydziergaj zaznaczone wzorki.
adamasek85 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: HICIOR! Połącz w kolejności kółka kredką! Uwaga: gra jest na czas. Z początku wydaje się typową zręcznościówką, a z czasem trzeba się będzie nieźle nagłowić.
adamasek85 skomentował
Treść komentarza: lupie i latwe daje 2
adamasek85 skomentował
Treść komentarza: glupiedam 3
adamasek85 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Polowanie na zombie z lekkim przymrużeniem oka. Odpieramy kolejne ataki potworów i kolekcjonujemy punkty.
Celujemy oraz strzelamy za pomocą myszki. Kiedy zaczyna brakować pocisków, trzeba najechać kursorem na sam dół ekranu gry. Jeśli trafimy zombie w głowę, ten automatycznie zginie. Jeżeli zaś zranimy go w okolicach tułowia, potwór zostanie na krótką chwilę unieruchomiony. Dobrym sposobem na zdobycie dodatkowych punktów jest niedopuszczenie do tego, ażeby głowa zombie spadła na ziemię... Trzeba ją po prostu "utrzymywać" w powietrzu strzelając.
adamasek85 skomentował
Treść komentarza: moze byc dam 4
adamasek85 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Weź udział w wojnie emotów! Strzelanka z ,,buźkami'' w roli głównej.
Duży wybór broni, plansz i rodzajów rozgrywki.
Sterowanie:
W' S' A' D' - poruszanie się
Myszka - celowanie oraz strzał
Broń się wybiera numerami na klawiaturze lub rolką w myszce
adamasek85 skomentował
Treść komentarza: fajnedaje 5
adamasek85 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Świetna gra platformowa z elemantami RPG (awans postaci, wybór rodzaju uzbrojenia i czarów). Hraba Drakula usiłuje wcielić w życie swój niecny plan zniszczenia ludzkości, oczywiście my musimy go powstrzymać.
Gracze online (2):
Polecamy: