reklama
| Login: | adamasek85 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 24.02.2007r. |
| Ost. logowanie: | 27.07.2011, 13:28 |
| Punkty: | 9 756 |
| Wiek | 31 |
| Status | offline |
| Opis | ~~~~NARUTO~~~~ |
| Treść komentarza: | extra gierka daje 5![]() |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Robimy tort - musimy się zmieścić w określonym czasie. |
| Treść komentarza: | nawet fajna...dam 4 |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Sequel gry z lat 80' pod tym samym tytułem. Zawodnikiem sterujemy za pomocą różnych kompinacji strzałek oraz spacją. |
| Treść komentarza: | fajna gierka a wedlug mnie wy tylko udajecie ze nie lubicie contrasta,poniewaz jako jedyny dodaje jak najwiecej gier![]() |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Przeprowadź diably i księży przez rzekę. Nie może sie znaleść po jednej stronie wieksza ilość diablow niż ksieży i w łódce może być tylko 2 osobników. |
| Treść komentarza: | nie moge przejsc,moze troche jasniej? ta instrukcje? |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Jesteśmy Romanem i składamy ofiare na mszy u Ojca Dyryktora. |
| Treść komentarza: | glupie daje 1![]() |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Jadąc na motocyklu pomóż Homerowi zebrać przedmioty znajdujące sie w kuli śmierci. Unikaj przeszkód aby się nie rozbić. |