reklama
Giercownia - Gry Online

Nowhere Boys The 5th Boy

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 6 833
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 2
Ocena: 4,07
Łącznie głosów: 9

Gra dodana przez:

Ta jakże wciągająca przygoda będzie dla Ciebie niesamowitym przeżyciem. Wcielasz się w chłopca, który jest zagubiony w obcym świecie i musi znaleźć drogę do domu. Nie będzie to proste, gdyż zatraciłeś się pomiędzy wymiarami. Wrzucony do nieznanego świata, opanowanego przez tajemniczą siłę znaną tylko jako "The Darkness", natkniesz się na dziwną zjawę, który obiecuje, że może pomóc Ci dostać się do domu... jeśli Ty pomożesz jej odbudować potężny talizman. Twoja misja staje się mimowolnie ofertą o przetrwanie, która przetestuje granice Twoich możliwości podczas podróży przez pięć Żywiołów-Światów: Ziemia, Powietrze, Woda, Ogień i Duchy, zanim staniesz w konfrontacji z "The Darkness" w kulminacyjnej bitwie.

Na swojej drodze zaczniesz widzieć znajomych chłopaków z Twojej paczki, a widzieć ich będziesz poprzez łzy, które pojawiają się między wymiarami. Wkrótce stanie się jasne, że macie wspólnego wroga i że będą odgrywać ważną rolę w pomaganiu Ci w powrocie do domu.

Sterowanie w grze:

WSAD lub - poruszanie się
myszka - rozglądanie się
spacja lub Ctrl - skok
C - wślizg
PPM - otwórz talizman
LPM - użyj mocy żywiołów / interakcja
Esc - menu

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
44.200.175.*

Komentarze (2)

avatar khaman
khaman 10.03.2017, godz. 17.02 odpowiedz
+2
Gra fajna, ale ku*wa przechodzę ją 3 raz bo nie pamięta, że grałem.
avatar c700
c700 09.03.2017, godz. 22.15 odpowiedz
+2
Jak na standardy gier przeglądarkowych, ten tytuł się wyróżnia. Gra zrobiona silniku graficznym Unite3D, więc grafika stoi na dobrym poziomie, zazwyczaj w takich grach główna postać porusza się sztywno, ale tutaj jakoś udało się twórcą zachować płynność animacji postaci. Ale najlepsze jest że dostajemy całkiem spory pół otwarty świat, Ale minusem jest brak jakiejkolwiek mini mapki która by się przydała, no i trzeba założyć konto by móc zapisać grę. Ta gra to jest na podstawie jakiegoś serialu jak mniemam, albo filmu. Gra jest podzielona na 5 rozdziałów, ale nie wiem czy tutaj są one wszystkie ? czy tylko jeden ?. W każdym razie jedna z lepszych gier w ostatnim czasie, a że ostatnio nie ma zbyt dużego wyboru, to zachęcam do zagrania. Daje ★★★★★.
Gracze online (1):
Polecamy: