reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: iwonacho

Login: iwonacho
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 30.01.2014r.
Ost. logowanie: 06.04.2019, 17:34
Punkty: 1 686
Wiek 20
Status offline
Opis

czwartek, 29.03.2018r.

iwonacho zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż Mścicielom (Avenger'om) zatrzymać połączone siły Czerwonej Czaszki i Draculi! Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia swoich superbohaterów.

piątek, 11.08.2017r.

iwonacho zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Królestwo zostało pokonane przez tajemniczą chorobę, która przekształciła ludzi w potwory. Czy możesz przygotować się na niebezpieczeństw, by ochronić króla w tej intensywnej grze akcji? Wynajmuj łuczników, uaktualniaj pojazd i upewnij się, że odważny osioł jest dobrze karmiony!

wtorek, 08.08.2017r.

iwonacho zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ludzie mają różnych krewnych. Nie rozmawiamy o odmiennych postaciach, ale o różnych zawodach i nawet nie wyobrażasz sobie, co robił Twój pradziadek w swoim czasie. Podobnie jak Selena. Wierzcie lub nie, jej pradziadek był jednym z największych magów na świecie. Nie był jakimś szarlatanem, który kłamał cały czas, ale prawdziwym magiem z ogromną wiedzą i mocą. Pewnego dnia Selena odkryła stare książki, które należały do ​​pradziadka.

Czytając te książki i podziwiając dzieło dziadka, Selena dowiedziała się, że w lesie znajdują się ruiny starożytnego Miasta Magów, miejsca, gdzie żyło i pracowało wiele osób, podobnie jak jej pradziadek. Chętnie przeszuka trochę więcej informacji na ten temat, by dowiedzieć się więcej o tym miejscu i tych ludziach. Inną rzeczą, która intryguje ją najbardziej, jest poczucie, że odziedziczyła wielki talent ze strony swojego pradziadka.

Wydaje się, że jest jedynym spadkobiercą, który ma magiczne moce, więc musi dowiedzieć się czegoś więcej o Mieście Magów. Selena przybywa do na miejsce i zaczyna od razu je badać. To będzie wspaniała przygoda i zrobi to, czego trzeba, aby dowiedzieć się czegoś więcej o swoim dziadku i o własnym talencie. Dołącz do niej i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.

środa, 12.07.2017r.

iwonacho zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Trwa wojna ludzkości ze zhackowanymi robotami. Strategicznie wybieraj swoich członków oddziałów, uaktualniaj swoje umiejętności, wykorzystaj wszystkie swoje unikalne zdolności i zniszcz armię szalonych robotów.

sobota, 01.07.2017r.

iwonacho zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wykonaj misję agentów.

wtorek, 16.05.2017r.

iwonacho zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wypełniaj misje Lego z klockami i budynkami w grze Lego City: My City 2! Możesz tu zbudować własną straż przybrzeżną, latarnię morską czy remizę strażacką. W pierwszej misji musisz powstrzymać przestępców, którzy uciekli z Więziennej Wyspy. Skrzynia ze złotem pełna jest niespotykanych skarbów!

niedziela, 23.04.2017r.

iwonacho zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wcielamy się w niej w rolę operatora małego pojazdu wydobywaczego kopiącego pod powierzchnią Marsa w poszukiwaniu złóż metali i cennych minerałów..
Gra polega na sterowaniu pojazdem i wydobywaniu surowców - miedz, żelazo, złoto, uran, etc. Po prostu zagłębiasz się coraz niżej i zbierasz rudę. Przeszkadza Ci w tym stale opadający poziom paliwa, brak wolnego miejsca w ładowni oraz bardzo niebezpieczne tapnięcia, niszczące układ tunelów.
Sterujemy za pomocą myszy.

piątek, 31.03.2017r.

iwonacho zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawny click&point. Twoim zadaniem jest zdenerwować gościa i zepsuć mu kolację z ukochaną.
Przykładowo można umieścić kasetę z nagraniem w magnetowidzie.

wtorek, 28.03.2017r.

iwonacho zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż drużynie Avengers współpracować i pokonać wrogów! Użyj swoich umiejętności i wyjątkowych zdolności każdego członka Avengers, aby walczyć ze złoczyńcami w tej turowej grze strategicznej.

sobota, 25.03.2017r.

iwonacho zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Na tej kolejce można zgarnąć mnóstwo kasy, ale nie jest to bezpieczne zadanie. Tory zapadają się i mają pełno dziur. Możesz pomóc tej dziewczynie zebrać wszystkie pieniądze w tej grze zręcznościowej?
Gracze online (18):
Polecamy: