reklama
Giercownia - Gry Online

The Magicians Town

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 4 647
Rozmiar gry: 9,90 MB
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,22
Łącznie głosów: 9

Gra dodana przez:

Ludzie mają różnych krewnych. Nie rozmawiamy o odmiennych postaciach, ale o różnych zawodach i nawet nie wyobrażasz sobie, co robił Twój pradziadek w swoim czasie. Podobnie jak Selena. Wierzcie lub nie, jej pradziadek był jednym z największych magów na świecie. Nie był jakimś szarlatanem, który kłamał cały czas, ale prawdziwym magiem z ogromną wiedzą i mocą. Pewnego dnia Selena odkryła stare książki, które należały do ​​pradziadka.

Czytając te książki i podziwiając dzieło dziadka, Selena dowiedziała się, że w lesie znajdują się ruiny starożytnego Miasta Magów, miejsca, gdzie żyło i pracowało wiele osób, podobnie jak jej pradziadek. Chętnie przeszuka trochę więcej informacji na ten temat, by dowiedzieć się więcej o tym miejscu i tych ludziach. Inną rzeczą, która intryguje ją najbardziej, jest poczucie, że odziedziczyła wielki talent ze strony swojego pradziadka.

Wydaje się, że jest jedynym spadkobiercą, który ma magiczne moce, więc musi dowiedzieć się czegoś więcej o Mieście Magów. Selena przybywa do na miejsce i zaczyna od razu je badać. To będzie wspaniała przygoda i zrobi to, czego trzeba, aby dowiedzieć się czegoś więcej o swoim dziadku i o własnym talencie. Dołącz do niej i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.

Sterowanie w grze:

LPM

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.80.83.*

Komentarze (0)

Gracze online (12):
Polecamy: