reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 01.10.2020, 18:27
Punkty: 309 517
Wiek 31
Status online
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

środa, 30.09.2020r.

c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Przygotuj się na zabawę z Aliens Need RedHeads, miłosną historią otoczoną horrorem i mnóstwem kosmitów! Wciel się w postać zakochanego pracownika biurowego i zdołaj uratować jego ukochaną ze szponów tych strasznych stworzeń, gdy skacze po dachach miasta, ścigając złoczyńców.

Czy siła miłości będzie na tyle potężna i sprawi, że z powodzeniem wypełnisz swoją misję? Pokaż swoje niesamowite umiejętności fizyczne wykonując wyjątkowe skoki, staraj się nie wpaść w pustkę i bezpiecznie dotrzyj do celu. Tylko Ty możesz zakończyć ten przerażający koszmar! Powodzenia...
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Nasz drogi przyjaciel Mario jest uwięziony w nieskończonym świecie pełnym setek wrogów gotowych zakończyć jego życie, a jeśli chcesz odnieść zwycięstwo, będziesz musiał pomóc mu pokonać każdego z przeciwników.

Idź tak daleko, jak to możliwe, rzuć wyzwanie sprytowi i dotrzyj do końca bez zapisywania procesu ani razu. Czy jesteś gotowy, aby sprawdzić swoje nerwy? Tylko najbardziej nieustraszeni gracze będą w stanie osiągnąć ostateczny triumf!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Jest poranek i musisz wstać do pracy, słyszysz budziki, ale aby się obudzić, musisz zebrać wszystkie zegary i uciec z pokoju, zanim złapią cię duchy głębokiego snu. Będą podążać za każdym twoim krokiem i ostatecznie złapią i sprawią, że wpadniesz w głęboki sen, jeśli nie będziesz ostrożny. Użyj swojej wymarzonej poduszki, aby przejść przez 15 różnych i trudnych poziomów! Powodzenia!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Dołącz do Mario jeszcze raz w ekscytującej przygodzie! Na ukończenie każdego poziomu masz maksymalnie 100 sekund. Jesteś gotowy? Zabij wszystkich wrogów i pokonaj 56 złożonych poziomów, zanim skończy się czas.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Ninja Clash Heroes to kolejna odsłona tematycznej strzelanki multiplayer z perspektywy trzeciej osoby, Clash 3D. Tym razem gra jest osadzona w starożytnej Japonii i możesz w niej kontrolować postacie ninja!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Prostota zasad gry w pasjansa czasami jest wręcz porażająca i głównie ta cecha powoduje, że z przyjemnością poświęcamy czas, aby rozłożyć w spokoju karty i zagrać. Pasjans golf ma dwie pule kart: rozłożoną, odkrytą na stole oraz zakrytą w kupce pod spodem. Pierwsza karta z kupki jest automatycznie odkrywana przy rozpoczęciu gry i leży obok kupki. Gracz ma za zadanie dobrać do niej kolejne karty z tych rozłożonych (o jedno „oczko” mniejszą lub większą, kolor nie ma znaczenia), a jeśli skończą się wszystkie możliwości, musi zabrać kolejną kartę z zakrytej kupki. Gra trwa aż do wyczerpania kart na kupce. Jeśli w tym czasie znikną wszystkie rozłożone na stole karty – wygrałeś, jeśli pozostanie choćby jedna – cóż, trudno, może następnym razem się uda...
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Trudna i relaksująca gra logiczna, o której myślałeś przez cały ten czas, wreszcie jest rzeczywistością! Tylko najmądrzejsi będą w stanie rozwiązać testy i łamigłówki, aby uratować dziewczynę przed ścigającymi ją złoczyńcami! Każdy poziom przedstawi Ci scenariusz, w którym będziesz musiał użyć swojego IQ i dowcipu, aby go rozwiązać. Rozwiąż poprawnie zabawne wyzwanie, a kobieta będzie kontynuować ucieczkę. Zrozum, to może źle skończyć się dla naszej bohaterki.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Olivia zawsze chciała zostać detektywem. Odkąd była bardzo młoda, wyobrażała sobie, jak łapie przestępców i wymierza sprawiedliwość. Teraz jest na najlepszej drodze. Właściwie jest tylko kilka kroków od rozpoczęcia kariery detektywa, ale wciąż pozostaje jedna rzecz do zrobienia. Akademia detektywów przygotowała dla niej sprawę, którą trzeba rozwiązać.

Sprawa dotyczy prawdziwej sprawy karnej. Podobno grupa słynnych rabusiów bankowych gdzieś ukrywa swój łup. Zgodnie z materiałami dowodowymi, które są ukryte w danej lokacji, Olivia musi ustalić tożsamość złodziei. Będzie musiała wszystko zbadać, tak jak zrobiłby to prawdziwy profesjonalista, i rozwiązać całą sprawę.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Jak ojciec, taki syn to osobista opowieść o utracie ukochanej osoby. Platformówka 2D, która próbuje zagłębić się w mechanikę relacji między ludźmi.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Rozgrzej mózg i rozwiązuj dziesiątki specjalnych łamigłówek w Pull Him Out ! Pomóż głównemu bohaterowi gry przejść przez niebezpieczne środowisko i zebrać cenne skarby ukryte na każdym poziomie.

Po prostu obserwuj otoczenie i znajdź najbezpieczniejszy sposób na usunięcie szpilek, aby nie dać się zabić niebezpiecznymi pułapkami.
Gracze online (5):
Polecamy: