reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 26.04.2017, 21:11
Punkty: 271 924
Wiek 27
Status offline
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

Dzisiaj, 26.04.2017r.

c700 skomentował
Treść komentarza: @contrast: hahahahah sprytne . Masz racje, koleś pewnie włożył w to dużo pracy, i chce coś na tym zarobić, i nie ma w tym absolutnie nic złego . Ale gdybym miał kupować każdą grę (a ogrywam bardzo dużo ) to nie starczyłoby mi wypłaty . niestety w Polsce ceny gier względem zarobków, są jednymi z najdroższych na świecie. Doceniam wszystkich niezależnych twórców, i to bardzo, ale nie mam zamiaru płacić za coś co mogę mieć za darmo. Polska również znajduje się w ścisłej światowej czołówce, w piractwie. Z mojej strony, wszyscy twórcy, mogą liczyć jedynie na wirtualne poklepanie po ramieniu. Jasne że chciałbym kupować oryginalne gry, i wspierać gry Indie, ale póki do mojej wypłaty, nie zostanie dodana pensja za bycie moderatorem na giercownii, pozostanę piratem .
c700 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Emocjonalna przygoda o opowiadająca o piekle stworzona całkowicie przez jednego człowieka w ciągu pięciu lat. Thomas Brush, twórca wielokrotnie nagradzanych gier Coma i Skinny przedstawia swoje nowe dzieło.

Graj jako Teddy, zażenowany były minister, zmuszony przezwyciężyć mroźną przyszłość, szukając Bo - jego trzyletniej córki i jej perwersyjnego porywacza.

Jest do wersja demonstracyjna, przedstawiająca pierwszy rozdział gry.
c700 skomentował
Treść komentarza: no i jest świetny Voice Actting
c700 skomentował
Treść komentarza: Od razu widać że jest to profesjonalnie zrobiona gra , ale nic dziwnego bo pozostałe rozdziały są na steamie. Jeżeli komuś podoba się gra, i chciałby zagrać w całość, to zachęcam to pobierania np z torrentów, całą grę można pobierać za darmo od wczoraj . Daje ★★★★★.
c700 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra przygodowa z 6 zakończeniami. Co może zrobić pies, gdy jego pan go gdzieś porzuci?

Jest środek nocy, pada duży deszcz, kiedy ty i twój pan jedziecie na spacer (lub tak myślisz). Twój właściciel postanowił cię przywiązać do drzewa i zostawić. Uzyskaj pomoc, by się uwolnić i przejdź przez las, aby zemścić się lub nie, to zależy jak jesteś na zaistniałą sytuację zły. Istnieje 6 zakończeń, które mogą zostać odblokowane. Dokonaj swojego wyboru!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Zasiądź za sterami statku i weź udział w wielkich bitwach morskich pomiędzy Hiszpanią, a Anglią.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą

Wczoraj, 25.04.2017r.

c700 skomentował
Treść komentarza: "Uncharted" jest podobne do Tomb Raidera, ale nie nazwałbym go godnym następcą, ponieważ seria "Tomb Raider" wciąż istnieje, i nowe części będą wychodzić . a która z nich jest lepsza to już sprawa subiektywna
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Pomysłowa platformówka z elementami logicznymi. Pomóż psu wabiącemu się Toby jeść lody i ciastka w odpowiedniej kolejności, by ukończyć każdy z poziomów.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Czy świnia może latać? Jeśli ma plecak rakietowy, to oczywiście. Pomóż jej zebrać wszystkie gwiazdki i dotrzeć do głównego budynku na farmie.
Gracze online (27):
Polecamy: