reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 15.06.2019, 18:14
Punkty: 297 761
Wiek 29
Status online
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

Dzisiaj, 15.06.2019r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: „The Dead Room” opowiada o Mary Ann Becker - kobiecie, która zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach, a miało to miejsce ponad trzydzieści lat temu. Mieszkała w mieszkaniu w jednym pokoju i nie pozostawiała nic poza wstrząsającą tajemnicą. Od tego czasu jej pokój jest pusty. Kto odważy się wejść? Kto rozwikła zagadkę, która od dawna zaskakiwała władze lokalne?

Ktoś zaginął w tym pokoju. Czy zrozumiesz, co tu się stało? Będziesz musiał zbadać i rozwiązać kilka zagadek, aby odkryć prawdę. Czy będziesz w stanie ukończyć dochodzenie? Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wiele razy słyszeliśmy, że nie zawsze powinniśmy wierzyć w piękno. Naturalnie ludzie wiązali piękno z dobrymi skojarzeniami, pozytywnymi skojarzeniami, ale prawda jest taka, że czasami wygląd może nas oszukać i to jest coś, co musimy zaakceptować.

Ta prawda dotyczy także kwiatów. Lista trujących spośród nich, zdumiewająco pięknych kwiatów, nie jest wcale mała. Mówimy o kwiatach, które są tak piękne, że zapierają nam dech w piersiach. Ale czasami te kwiaty również biorą na siebie życie... Na przykład Lauren jest dziewczyną, która straciła bardzo bliskiego przyjaciela z powodu trującego kwiatu zwanego trującym pięknem.

Laura chce odkryć pochodzenie tego kwiatu, miejsce, w którym ten kwiat został wyhodowany i zniszczyć go na zawsze. Przyjaciel Lauren nie był jedyną osobą, która wąchała ten kwiat. Zniszczenie tego kwiatu oznacza uratowanie wielu istnień ludzkich, więc pomóżmy Lauren w jej zamiarze.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Clash of Tanks to gra strategiczna w czasie rzeczywistym. Celem jest zniszczenie bazy przeciwnika poprzez rozmieszczenie czołgów. Każdy czołg ma własną słabość i siłę, a wybór odpowiednich czołgów w odpowiednim czasie jest najlepszym sposobem na wygranie bitwy. Powodzenia!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: UNO (hiszp. jeden) – amerykańska gra karciana, zbliżona koncepcyjnie do Makao. Głównie chodzi o dawanie kart o tym samym kolorze lub numerze. Celem jest pozbycie się wszystkich kart. W przypadku braku ruchu należy dobrać 1 kartę.Do gry w UNO używa się specjalnej talii kart. Przy wykładaniu przedostatniej karty gracz musi nacisnąć przycisk „UNO”, tzn. „jeden”. Jeśli zapomni i zostanie „przyłapany”, będzie musiał wziąć kolejne karty!

Talia składa się z kart zwykłych:

* 19 czerwonych kart ponumerowanych od 0 do 9 (jedna karta z numerem 0 oraz po dwie karty z numerami od 1 do 9)
* 19 zielonych kart ponumerowanych od 0 do 9 (jedna karta z numerem 0 oraz po dwie karty z numerami od 1 do 9)
* 19 niebieskich kart ponumerowanych od 0 do 9 (jedna karta z numerem 0 oraz po dwie karty z numerami od 1 do 9)
* 19 żółtych kart ponumerowanych od 0 do 9 (jedna karta z numerem 0 oraz po dwie karty z numerami od 1 do 9)

oraz z kart funkcyjnych:

* 8 kart stopu (Postój) po dwie z każdego koloru
* 8 kart zmiany kierunku (Zmiana kierunku) po dwie z każdego koloru
* 8 kart +2 (Weź dwie) po dwie z każdego koloru
* 4 czarne karty +4 ze zmianą koloru (Wybierz kolor + Weź cztery)
* 4 czarne karty zmiana koloru (Wybierz kolor)
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Twoim zadaniem jest uwolnienie, zamkniętej w klatce kukułki. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Gra logiczna o rotacji i grawitacji. Pomóż Roloongowi, smokowi o magicznej zdolności do obracania świata, aby zjadł wszystkie minerały na poziomie. Spraw, aby poziom się obracał, aby osiągnąć cel bez względu na wszystko. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Pomóż Benowi 10 wygrać wszystkie trofea w tej grze, wygrywając jak najwięcej meczów. Przejmij kontrolę nad obcym i pokonaj innych! Steruj kilkoma kosmitami i spraw, by uczestniczyli w kilku potężnych bitwach. Musisz wygrać, jeśli chcesz zdobyć nowe potwory. Baw się dobrze!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Ekscytujące wyzwanie składanych bloków sprawi, że natychmiast będziesz zahipnotyzowany! Rozwiń swoje bloki poprawnie, aby wypełnić przestrzeń i wykonać każde wyzwanie. Poczuj satysfakcję, odkrywając właściwe ruchy i opanuj każdy poziom jeden po drugim!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Czy uda ci się wystać z Santa Cruz? Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
Gracze online (22):
Polecamy: