reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 19.02.2019, 11:52
Punkty: 294 696
Wiek 29
Status online
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

Wczoraj, 21.02.2019r.

c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zadanie jest proste - unikaj zabójczych pułapek i dotrzyj żywy końca planszy..
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wyobraź sobie, że jesteś uwięziony w domu z kreskówek. Zrób to, co jest konieczne, aby rozwiązać zagadki i otworzyć drzwi. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wszyscy czasami czujemy się słabi i szukamy pomocy. I nie jest to niczym złym, jesteśmy ludźmi, a czasami wsparciem i miłe słowo jest mile widziane. Nawet najtwardsi faceci i kobiety czasami nie czują się zbyt dobrze.

Nawet najlepsi potrzebują pomocy, czasami nawet warto uronić łzy. Najważniejszym jest, aby szukać pomocy, gdy jest potrzebna. Clevia jest magikiem, której moc zaczyna słabnąć. Musi ją poprawić. Przybywa w magiczny świat Rifea.

Będzie musiała odpowiedzieć na pięć pytań - zagadek, jeśli chce zdobyć wystarczającą energię do swojej misji. Dzisiejsza gra jest podobna do naszych gier quizowych, które uwielbiasz. Nikt nie mówi, że będzie to łatwe zadanie, ale warto spróbować. Postaw się w roli maga. I spróbuj zrozumieć, jak to jest być wcielić się w jego skórę. Powodzenia.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: W nowej grze 360 ​​Connect zachęcamy do przetestowania swojej inteligencji i szybkości reakcji. Na ekranie pojawi się krąg. Wewnątrz przestrzeń zostanie podzielona na komórki. W niektórych z nich będą liczby. Będziesz musiał poczekać na moment, w którym przedmiot będzie naprzeciwko dokładnie tej samej liczby znajdującej się wewnątrz koła i kliknąć na ekranie.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Znajdź sposób, aby przenieść swój żółty blok do punktu końcowego na każdym poziomie. Uważaj, ponieważ niektóre platformy mogą zniknąć i będziesz musiał zacząć od początku poziomu. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Jesteś psem, który został oskarżony o przestępstwo, którego nie popełniłeś. Musisz użyć swojego otoczenia, aby rozwiązać sprawę i uwolnić się od tego przestępstwa. Musisz udowodnić, że jesteś niewinny! Rozglądaj się wokół i wchodź w interakcje z przedmiotami, aby rozwiązać zagadki. Powodzenia!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Jak daleko uda Ci się wyskoczyć na pontonie? Pamiętaj o ulepszeniach!

środa, 20.02.2019r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Sequel popularnej gry logicznej, w której naszym zadaniem jest napełnienie szklanki wodą. Utoruj drogę cieczy, przesuwając obiekty i usuwając przeszkody, aby przejść do następnego poziomu!

wtorek, 19.02.2019r.

c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zawitaj do podwodnej dżungli! Wciel się w morskie stworzenia, zaczynając od małej rybki i utoruj sobie drogę na sam szczyt łańcucha pokarmowego! Zjadaj mniejszych i uciekaj przed większymi! Zostań królem gry debiutując na szczycie top listy!
Gracze online (4):
Polecamy: