reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 26.02.2021, 18:22
Punkty: 314 137
Wiek 31
Status online
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

Wczoraj, 04.03.2021r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejna odsłona kultowego mahjonga. Zasady są identyczne jak w każdej grze tego typu. Należy połączyć w pary dwa klocki o takich samych obrazkach, aby je wyeliminować, ale tylko takie, które nie są przyblokowane przez inne.
Doprowadź, aby wszystkie klocki zniknęły z planszy.

Poznaj May, młodą obieżyświatkę oraz jej oswojoną fretkę Jong i dołącz w ich pełną przygód podróż dookoła świata. Pomóż im przejść poziomy, znajdując pary pasujących do siebie płytek Mahjong. Zdobądź jak najwyższy wynik, aby zdobyć monety i ulepszenia. Przeglądaj nowe ekscytujące miejsca na całym świecie, odwiedź słynne historyczne miasta, takie jak Rzym lub zaśnieżone równiny bieguna północnego. Znajdź zgubiony bagaż, aby odblokować specjalne zestawy kafelków zebrane podczas poprzednich podróży. I nie zapomnij sprawdzić swojego notatnika, aby śledzić swoją podróż i postępy!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Złośliwa sztuczna inteligencja przeprowadza eksperymenty na robotach. Będzie próbowała cię przestraszyć, zmylić, a nawet oszukać! Bądź stanowczy na swojej drodze do wolności!

Pokonaj wszystkie poziomy, przechodząc od prostych do złożonych, poznaj nowe sztuczki i możliwości robotów. Używaj otoczenia i interaktywnych obiektów, aby zebrać na poziomie wszystkie koła zębate i dotrzeć do wyjścia.

Fizyczna interakcja obiektów jest zawsze zabawna, ale fizyka nie jest najważniejsza, najważniejsze jest pokonanie logicznych przeszkód. Każdy poziom to coś nowego, niezwykłe podejście do znanych działań.

Nie spiesz się, jasno zaplanuj swoje działania dla maksymalnej przyjemności!


c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Szykuj się na niezapomnianą podróż w Baśnie z 1001 Nocy. Piaski legendarnej pustyni aż kipią od magii, tajemnic i nie tylko!

Poznaj serię gier logicznych, która już od ponad dekady wciąga nieskończone rzesze graczy, i spróbuj swych sił w pierwszej części sagi. To możliwość przeżycia cudownych chwil w najsłynniejszych baśniach w dziejach!

Ali Baba i 40 rozbójników, Lampa Aladyna, Rybak i Dżin to tylko kilka spośród wielu historii, które czekają na Ciebie w tej grze typu „dopasuj 3 elementy”. Seria czerpie swoje motywy z Baśni z 1001 nocy, słynnej kolekcji opowieści z Bliskiego Wschodu. Będą one stopniowo rozwijać się w miarę dopasowywania przez Ciebie identycznych kafelków na planszy każdego niełatwego do ukończenia poziomu.

Twoim celem jest wyeliminowanie grupy zaczarowanych obiektów, rozsianych po planszy na każdym poziomie. Połącz kolorowe kafelki. Stwórz grupę złożoną z co najmniej trzech takich samych kafelków, aby je usunąć.

c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Pichón to platformówka logiczna, w której grasz jako pulchny ptak, który nieustannie podskakuje. Szybki refleks i dobre wyczucie czasu pozwolą ci na omijanie przeszkód, aktywowanie sekretnych przejść i zbieranie klejnotów niezbędnych do otwarcia drzwi na końcu każdego poziomu.

Różne materiały sprawią, że będziesz podskakiwać wyżej, wolniej lub niżej! - Aktywuj specjalne bloki, aby uzyskać dostęp do nowych obszarów. - Ciesz się uroczą i kolorową grafiką pikselową.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Pixel Crisis to hołd dla gry na Playstation, Time Crisis. Z taką samą rozgrywką i bronią strzelisz do wszystkiego, co się rusza! Unikaj pocisków wroga i w razie potrzeby przeładowuj broń, ponieważ Twój magazynek nie jest nieograniczony.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zagrażają nam kosmici, a ty zostałeś wysłany z misją zapobiegania wszelkiej inwazji. Wyposażony w najsilniejszą broń, użyjesz swojego statku kosmicznego, aby pokonać tych najeźdźców. Postaraj się przeżyć, aby chronić naszą Ziemię.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wszyscy słyszeliśmy różne historie i plotki o domu, który skrywa ukryty skarb. Może nie skarb pirata, ale czyjś skarb, który został zapomniany, skarb, który został komuś skradziony, skarb z domu, którego bogaty właściciel zmarł wiele lat temu i nie miał żadnych krewnych…

Kombinacji jest wiele, ale zwykle nikt nie podejmuje inicjatywy, aby rozpocząć poszukiwania w tych domach, więc pozostaje tajemnicą, czy te plotki były prawdziwe, czy są to po prostu plotki. Ale Jessica, Paul i Patricia to ludzie urodzeni do przygody. Właściwie to zajmują się tajemnicami i lubią je rozwiązywać, nawet jeśli obejmują duchy i inne zjawiska paranormalne.

Byli na wielu misjach, ale teraz są przygotowani na najtrudniejszą. Znowu chodzi o dom z ukrytym skarbem, ale tym razem plotki mówią, że ten konkretny dom jest pełen duchów. Jednak Jessica, Paul i Patricia są przygotowani na wszystko...

Aby odnaleźć wszystkie przedmioty należy się przemieszczać pomiędzy scenami.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zamień bloki, aby utworzyć grupę 3 lub więcej identycznych elementów sąsiadujących poziomo lub pionowo. Dopasuj, aż odblokujesz i wyczyścisz wszystkie płytki. Użyj ulepszeń, aby przyspieszyć proces. W tej grze jest 36 interesujących poziomów.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Zespół policjantów wraz z zespołem detektywów ma zawsze kilka miejsc pracy. Są tutaj, aby rozwiązać każdą sprawę kryminalną i upewnić się, że jesteśmy bezpieczni. W trakcie swojej kariery policjanci i detektywi rozwiązują wiele spraw, od małych rabusiów po skomplikowane sprawy dotyczące seryjnych morderców. W każdym przypadku inwestują taką samą ilość energii, upewniając się, że problem zostanie rozwiązany na czas.

Policjantka Lisa wraz z detektywem Dennisem i zespołem doświadczonych kryminologów przybywają na miejsce zbrodni. Tym razem chodzi o morderstwo. Miss Virginia została znaleziona martwa w swoim domu. Policja spróbuje dowiedzieć się, kto jest mordercą Virginii, a my jesteśmy tutaj, aby pomóc. Zobaczmy razem, jakie dowody można znaleźć na miejscu zbrodni i zobaczmy, jak możemy pomóc w śledztwie.

Poszukamy dowodów, ale może będzie świadek w sprawie. Wiemy, że będzie to dla nas duże wyzwanie, więc działajmy jak prawdziwi profesjonaliści i jak najszybciej rozwiążmy tę sprawę.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Poruszaj się po ścianach, skacz z sufitu na podłogę. Twe umiejętności wojownika ninja będą wystawione na próbę w skomplikowanym podziemnym labiryncie wypełnionym przepięknymi klejnotami (i gwiazdami). Witaj w całkiem nowej wersji gry klasy ninja.
Gracze online (3):
Polecamy: