reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 21.10.2019, 14:15
Punkty: 301 482
Wiek 30
Status online
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

Wczoraj, 21.10.2019r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Pokonuj potwory i zbieraj monety, dzięki którym rozwiniesz swoje umiejętności i ulepszysz grafikę w grze.
c700 skomentował
Treść komentarza: Hmmm ogólnie gra fajna, przyjemnie ogląda się kolejne ulepszenia, ale niestety jest ich za mało. Muzykę i dźwięki, odblokowujemy już za 100, powinno być pierw muzyka 8-bitowa później 16bit itd, graficznych ulepszeń też mogłoby być więcej , a tak zaledwie 2. W dodatku zbieranie złota trwa wieki , daje ★★★★

czwartek, 17.10.2019r.

c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Toy Match to nowa gra logiczna typu „dopasuj 3”, która natychmiast urzeknie Cię kolorową grafiką, fajnymi animacjami i świetną ścieżką dźwiękową. Łatwo się nauczyć mechaniki gry. Dopasuj co najmniej trzy klocki zabawki tego samego koloru, aby usunąć je z planszy.

Kontynuuj dopasowywanie bloków, aż osiągniesz cel poziomu. Układaj puzzle na ponad 1600 poziomach oraz wykonuj codzienne misje i wyzwania! Odkryj mnóstwo fajnych dodatków i prezentów, jakie dają monety i ulepszenia, które pomogą Ci pokonać nawet najbardziej skomplikowane zagadki.

Rozpocznij misję, taką jak poszukiwanie skarbu, aby zdobyć wspaniałe nagrody! Wszystkie te funkcje dodają tyle radości i wyzwań do gry, że z łatwością sprawiają, że jest to obecnie jedna z najlepszych gier typu 3 w rzędzie! Nie marnuj więcej czasu na czytanie tego tekstu i zacznij grać w Toy Match już teraz za darmo!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Czy wierzysz, że dom może być opanowany przez złe duchy? Jest wiele historii na ten temat, ale czy uważasz, że są prawdziwe? A może chodzi tylko o pogłoski, które wydają się wyjaśniać niezwykłe wydarzenia? Z jednej strony wierzy się, że posiadane domy odwiedzane są przez ich zmarłych właścicieli, czasem duchy zmarłych były ofiarami gwałtownych lub tragicznych wydarzeń.

Z drugiej strony, bardziej naukowe wyjaśnienia mówią o błędnym osądzaniu dźwięków naturalnie obecnych w strukturach, myleniu snów z jawą, sugestywności, w tym o działaniu toksycznych substancji w środowiskach, które mogą być przyczyną różnych halucynacji. Ale co się dzieje w tym domu? Spróbujmy dowiedzieć się razem.

Heather i Aaron walczą ze złem i złymi duchami. Dziś przybywają do jednego z najbardziej opętanych domów w kraju, miejsca, do którego nikt nie lubi wchodzić, ponieważ uważa się, że to miejsce gromadzi zło. Ich zadaniem jest znalezienie imienia ducha, który podobno tam mieszka, i znalezienie sposobu, w jaki może zostać wydalony z domu. Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż im w tej misji.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: W Halloween zwyczajowo instaluje się w pobliżu domu tak zwane lampiony Jack'a - są to wydrążone dynie ze świecą w środku. Są zaprojektowane tak, aby straszyć nieumarłych i wszelkiego rodzaju potwory od progu. Halloweenowe potwory od dawna chciały się wyrównać z dyniami, a kiedy im się udało, kradły wszystkie światła i schowały je w bezpiecznym miejscu. Ale wiesz, gdzie szukać straty... Dynie strzegą złych stworzeń, z którymi musisz walczyć.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Podróżowanie po całym świecie bez wychodzenia z domu brzmi fajnie, prawda? Ale co, jeśli nie jest to trudne? Sugerujemy zanurzenie się w pięknej historii miłosnej dwóch niedźwiedzi w grze „Adventures of the Bear 3D”.

Zostali rozdzieleni i teraz, aby być szczęśliwym, muszą znaleźć drogę do siebie. Złoczyńcy dawali z siebie wszystko, aby droga do ukochanego niedźwiedzia była bardzo trudna i wysłana cierniami. Czeka go wiele trudności i prób. Będziesz musiał podróżować po świecie i wykonywać różne misje.

W grze czekasz na wiele światów, z których każdy ma swojego władcę. Aby się do tego dostać, musisz najpierw przejść kilka testów. I dopiero po ich pomyślnym ukończeniu otrzymasz prawo do walki z bossem.

Im dalej, tym trudniejsze będą zadania. Dlatego gra ma sześć różnych postaci z własnym unikalnym zestawem umiejętności. Każdą z nich można ulepszać. Zwierzęta są również dobrą pomocą. Dodają do twojego niedźwiedzia dodatkowe umiejętności, które będą bardzo przydatne w bitwie. Nie zapomnij ich karmić, dobrze się odżywiać, zwiększając swój poziom. Postaraj się zebrać wszystkie gwiazdki na każdym poziomie, pomogą one w otwieraniu nowych zadań. Ruszaj na przygodę!

c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Twoim zadaniem jest uwolnić dzięcioła, zamkniętego w klatce. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Isabella straciła rodzinę - wszyscy jej bliscy zgubili się podczas górskiej wyprawy. Miejscowi podejrzewają, że duchy strzegące magicznego zamku mogą być za to odpowiedzialne. Jej przyjaciel chce pomóc ich odnaleźć. Byłoby miło, gdybyś im też pomógł! Poprowadź ich przez niebezpieczne góry. Mam nadzieję, że będziesz się dobrze bawić grając w tę wspaniałą grę polegającą na dopasowywaniu 3 elementów.

Odkryj tajemnicę Króla Duchów i uratuj swoją rodzinę w Cave Quest, szybkiej i ekscytującej grze Dopasuj 3! Niesamowita rozgrywka. Ekscytująca przygoda.

niedziela, 13.10.2019r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Czy jesteś gotowy, aby dołączyć do największej przygody z dwoma legendarnymi bohaterami, aby uratować schwytaną księżniczkę w wysokiej wieży? Musisz podbić 16 poziomów wieży. Możesz odblokować górne poziomy, zbierając klucze. Podczas walki z potworami będziesz miał miecz, topór, łuk i strzały oraz magiczną broń.

Obie postacie mogą wspinać się po ścianach, skacząc. Możesz zarobić 1 dodatkowe życie, zbierając 50 diamentów w grze. Na ostatnim poziomie czeka na ciebie BOSS wraz z innymi otaczającymi go potworami. Nie zapomnij uratować księżniczki z lochów pod koniec gry!

Funkcje gry:

*Tryb gry wieloosobowej oparty na fabule.
*Legendarna grafika, dźwięki i efekty dźwiękowe.
*Funkcja Zapisz pozwala kontynuować grę na ostatnim poziomie, na którym byłeś.
*Na końcu walczą różne potwory i boss!
*Od łatwej do trudnej rozgrywki.

c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Czy kiedykolwiek obudziłeś jakąś osobę głośnym dźwiękiem budzika? Lemmingi chcą obudzić Grizli i będą się dobrze bawić. Idź i niszcz budowle z budzikami i aktywuj je wszystkie naraz. Spraw, by Grizli obudził się ze strachu i zdobądź za to punkty. Każdy pozostały Lemming daje dodatkowe punkty, więc nie marnuj ich.
Gracze online (2):
Polecamy: