reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 26.11.2020, 19:14
Punkty: 310 633
Wiek 31
Status online
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

środa, 25.11.2020r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejna odsłona światowego hitu, będącego przygodówką typu point&click. Nowe łamigłówki, nowa przygoda i komiczne sytuacje.

Adam znajduje się z głową w chmurach! Nie ma pojęcia, gdzie jest ani gdzie znaleźć ukochaną Ewę! Trzymaj się z dala od innej damy, która lubi Adama i uważaj na niebezpieczne gady i dinozaury! Znajdź sposób, by poprowadzić Adama do domu, do jego zmartwionej żony, poprzez wiele trudnych i zagadkowych poziomach!

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Adam and Eve Series
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wygląda na to, że nawet farmy nie mogą być całkowicie bezpieczne przed złodziejami. Złodzieje mogą odwiedzić każde możliwe miejsce, a jeśli mają jakiś konkretny cel, mogą odwiedzić nawet wiele podobnych miejsc, jak w tym przypadku. Wygląda na to, że ten złodziej lub ci złodzieje grasują na farmach.

Może to sugerować, że złodziej ten naprawdę dobrze zna swoją pracę, więc policja nie może go łatwo znaleźć. Dwaj detektywi Nancy i Donald wraz ze swoim zespołem przybywają na farmę należącą do farmera Stevena. Właściwie to jego farma została ostatnio okradziona, a teraz detektywi powinni spróbować dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat.

Nancy i Donald mają nadzieję, że w końcu ujawnią tożsamość tajemniczego rabusia i zakończą tę serię napadów. Detektywi mogą skorzystać z naszej pomocy w tej sprawie, więc pomóżmy im pomyślnie zakończyć pracę.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Przygotuj się na niesamowitą nową przygodę z Mario i jego przyjaciółmi w Super Mario Egypt Stars! Tym razem będziesz miał okazję przeżyć jedyne w swoim rodzaju doświadczenie w odległym, tajemniczym Egipcie. Czy jesteś gotowy na zabawę?

Przejdź przez ciemne lochy pełne wrogów i licznych pułapek, zbierz jak najwięcej złotych monet i postaraj się złapać wszystkie gwiazdy, aby odblokować nowe poziomy. Naciśnij dźwignie i przyciski, które otworzą niektóre drzwi i ciesz się jak zawsze z naszym ukochanym hydraulikiem. Powodzenia!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: We wszystkich miejscach, w których możesz zostać uwięziony, to jest prawdopodobnie najbardziej przyjemne. W Escape Game: Toys musisz znaleźć wyjście z małego pokoju. Poszukaj wskazówek na rozrzuconych zabawkach, a może po prostu znajdziesz sposób na otwarcie zamkniętych drzwi.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przygodówka typu point & click. Trafiłeś tutaj po tym, jak sztorm spustoszył Twoją łódź, a Twoim ostatecznym celem jest ucieczka z wyspy. Odkryj tę wyspę i zbierz przydatne przedmioty, aby uciec i zakończyć swoją przygodę.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Ninja Clash Heroes to kolejna odsłona tematycznej strzelanki multiplayer z perspektywy trzeciej osoby. Tym razem gra jest osadzona w futurystycznym świecie i możesz w niej kontrolować postacie robotów.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Grasz jako archeolog, który jest uwięziony w starej świątyni Majów. Sprawdź, czy możesz jakoś otworzyć wyjście. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Twoim zadaniem jest łączyć płytki o tym samym numerze, tak aby dotrzeć do tej o numerze 2048.

Więcej gier tego typu znajdziecie klikając tutaj: Games Type 2048
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Zajrzyj do naszego wirtualnego świata neonów i pomóż błyszczącemu kwadratowi pokonać lśniący tor przeszkód, będziesz się dobrze bawić. Dotrzyj do zapalonych świateł - są to punkty kontrolne, do których powrócisz, jeśli popełnisz błąd. Możesz popełnić tylko dwa błędy, nie więcej. Zbieraj gwiazdki i monety.
Gracze online (7):
Polecamy: