reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 19.01.2018, 23:45
Punkty: 281 780
Wiek 28
Status offline
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

Wczoraj, 19.01.2018r.

c700 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Cześć wszystkim!
Ciężko pracowaliśmy tutaj w Joysteak Studios, aby w końcu przedstawić wam zupełnie nową wersję Songbird Symphony!

Postanowiliśmy nieco odciągnąć uwagę od platformówek i łamigłówek rytmicznych, aby pokazać więcej świata, który stworzyliśmy i zachęcić do interakcji w środowisku oraz większej jego eksploracji, a także umożliwić łatwiejszy dostęp do głównego dania w grze - utworów muzycznych!

I tak, jest więcej piosenek (i ptaków!), Więc bawcie się dobrze!

Songbird Symphony to dwuwymiarowa muzyczna gra przygodowa przedstawiająca historię młodego ptaka o imieniu Birb, który opuszcza bezpieczne gniazdo, by stawić czoła światu zewnętrznemu i odkryć swoją prawdziwą tożsamość. Po drodze spotyka innych pierzastych mieszkańców i uczy się języka lasu, ostatecznie odsłaniając swoje przeznaczenie.

To jest grywalny prototyp gry.
Pełna gra jest obecnie w fazie rozwoju.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Istnieje wiele opowieści o nawiedzonych domach, ale zazwyczaj są to tylko historie, a nie coś konkretnego, co stało się z kimś, kto był z nami blisko. Jednak te historie zazwyczaj mówią o pewnych zmarłych osobach, których dusze nie mogły opuścić tego świata z powodu niedokończonych lub niewyjaśnionych spraw. Zatrzymują się tu między nami i czekają na kogoś, kto może im pomoże zakończyć ich misję i wkroczyć na drugi, jak sądzimy lepszy świat.

Kilka dni temu Heather spotkała swojego starego przyjaciela Bruce'a. Heatherbyła świadkiem bardzo nietypowej sytuacji, a wszystko zaczęło się, gdy Bruce poprosił ją, by przyszła na maskaradę w do jego domu. Heather nie przepada za balami maskowymi, ale ponieważ nie widziała go od kilku lat, postanowiła pozytywnie odpowiedzieć na zaproszenie.

Heather właśnie przybyła do domu Bruce'a. Jest pod właściwym adresem, ale nikogo nie ma w domu. Co to może znaczyć? Trochę się boi i zastanawia się, dlaczego Bruce zaprosiłby ją na imprezę, gdyby nikogo tam nie było?! Heather chce opuścić to miejsce, ale jej ciekawość sprawia, że postanawia zostać. Chce rozejrzeć się po okolicy i zbadać ją szczegółowo. Jednak bardzo szybko Heather przekonuje się, że ten dom jest w rzeczywistości pełen duchów! To raczej przerażające odkrycie i co to ma oznaczać? Może to tylko zły żart, a może Bruce jest także duchem?! Zagrajmy w tę grę i zobaczmy, co się stanie. Być może moglibyśmy pomóc także Heather, bo kto wie, co oczekuje na nią w tym domu.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Depresja jest bardzo skomplikowaną chorobą. Niektórzy ludzie nie wierzą w nią i widzą w niewłaściwy sposób. Chcemy, aby ci ludzie zrozumieli słabość osoby w depresji i chcemy pokazać ludziom w depresji, że nie są sami.
Gra oparta jest na wywiadach z przyjaciółmi i raportach w Internecie.

Graj na pełnym ekranie, aby uzyskać lepsze wrażenia!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Królowa Śniegu wysłała klątwę zlodowacenia do jednego z krajów graniczących z jej królestwem. Większość żywych istot zmieniła się w bryły lodu. A teraz w grze Snow Queen 5 musisz pomóc głównej bohaterce gry w odmrożeniu wszystkich. Aby to zrobić, musi zbudować zaklęcia za pomocą magicznych kulek, które zobaczysz na ekranie. Będą mieć różne kolory. Niezależnie od tego, jaka magia działa, musisz zdobyć określoną liczbę punktów. Aby to zrobić, przestawiaj kulki tak, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w rzędzie lub kolumnie, w celu wyeliminowania ich z planszy.

środa, 17.01.2018r.

c700 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Połącz niebieskie kwadraty ze swoimi celami w grze Rhomb. Znajdź prawidłową kolejność wysyłania każdego bloku w bazie bez wzajemnej kolizji. Romb będzie wymagał logiki i refleksji, aby ukończyć każdy z wielu poziomów.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Opanuj w mistrzowski sposób sztukę trampoliny, wykonując spektakularne akrobacje w grze Flip Master. Wykonuj Frontflipy, Backflipy, Layouty, opiekuj się swoim zawodnikiem, by spadał na nogi, aby potwierdzić każdy wyczyn i zdobyć punkty. Po każdej sesji będziesz zarabiać pieniądze, aby wyszkolić swojego mistrza i zwiększyć jego zdolności fizyczne, koordynację i równowagę. Będzie również możliwe regularne uruchamianie szczęśliwego koła, które będzie oferować nowe akrobacje, inne postacie lub etapy.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Anime Battle powraca już z tą wersją 3.4, dodając nie mniej niż 7 nowych postaci, nową mapę i nowy tryb "Heroic Challenge", w którym zmierzysz się z nowymi bossami. Graj jako Itachi Uchiha, starszy brat Sasuke w mandze Naruto, stylowy Cavendish (One Piece) lub przerażający Charizard (Pokemon). Ta gra walki typu crossover zawiera teraz 32 grywalne postacie oraz wiele poprawek. Zmierz się z wieloma słynnymi wojownikami, starając się zostać mistrzem. Powodzenia!

Kogo wybierzesz? Kto wygra?
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Lotnictwo to zdecydowanie dobrze rozwinięta gałąź transportu. W przeszłości być może ludzie nawet bali się podróżować samolotem, ale obecnie samoloty są uważane za bezpieczniejsze od samochodów. Również szybki styl życia sprawił, że transport lotniczy stał się niezastąpiony, ponieważ nowe miejsca pracy w niektórych przypadkach wymagają od pracowników odwiedzenia wielu odległych miejsc na całym świecie w bardzo krótkim czasie. Informacje podróżują najszybciej, ale mimo to fizyczna obecność ma ogromne znaczenie.

Podczas gdy duże firmy lotnicze dużo inwestują w swoje usługi, są też firmy, które nie przejmują się zbytnio, czy pasażer odwiedzi je jeszcze raz. Oznacza to, że nie przejmują się warunkami panującymi w samolocie, komfortem i jedzeniem, ale też nie przejmują się zbytnio bagażem pasażerów...

Jednak nie dotyczy to Dona. Don jest zawodowym pilotem, ale także jest właścicielem małego lotniska. Don wie jak pomóc pasażerom, którzy stracili bagaż. Po każdym locie spaceruje po lotnisku, sprawdza lotnisko oraz samolot, z zamiarem odnalezienia zaginionych przedmiotów pasażerów. Lubi być sprawiedliwy wobec wszystkich i dbać o swoich klientów, zachowując dobrą reputację. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż mu w jego pracy.

c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Mikage to samotny, tajemniczy i budzący grozę ninja. EDO Mondo jest bardziej żywiołowy i jest także jednym z najlepszych wojowników na świecie. Obaj odziedziczyli legendarny miecz i będą musieli walczyć z gigantycznymi potworami. Wybierz swojego ulubionego bohatera i spróbuj ukończyć 37 rozdziałów gry. Poruszaj się z szybkością i zwinnością, szarżuj mocą swojego miecza, atakuj, unikaj i próbuj zabić setki potworów i wielu bossów, którzy zagrażają światu Ostrza Sakury. Postaraj się przeżyć, a jeszcze lepiej, udoskonal swoją technikę walki, aby ukończyć każdy poziom tak szybko, jak to możliwe.
Gracze online (7):
Polecamy: