reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 26.02.2017, 15:12
Punkty: 267 600
Wiek 27
Status offline
Opis Road to Gehenna

Dzisiaj, 26.02.2017r.

c700 dodał
Opis gry: Twoim zadaniem jest uciec z laboratorium, zbierając po drodze pyszne pączki.

Wczoraj, 25.02.2017r.

c700 dodał
Opis gry: Zabawna gra w której w której odbijając się od głów przechodniów postaraj się dotrzeć jak najdalej, za zdobyte pieniądze kupuj nowe obony.
c700 skomentował
Treść komentarza: @contrast: och koleszko, bo bana dostaniesz następnym razem
c700 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wszyscy fani obu części Samorost, a także w ogóle gier niezależnych czekali bardzo niecierpliwie na Machinarium. Ale czy było warto?

Czy Machinarium jest tak dobre, jak się spodziewaliśmy i jak mieliśmy nadzieję, że będzie? Owszem. A nawet jeszcze lepsze. Czesi z Amanita Design po raz kolejny pokazali, że wystarczy flashowa grafika, artystyczne zacięcie, poczucie humoru i 200% talentu na głowę by stworzyć coś, co po prostu uwodzi.

Tych, którzy nie znają wyżej wspomnianego tytułu zapraszamy do zagrania, obie części gry Samorost, które znajdują się tutaj: Samorost Saga

W Machinarium się nie gra - Machinarium się przeżywa!

Świat gry to miejsce, w którym wszystko wykonane jest z metalu, a rolę ludzi, zwierząt i roślin przejęły roboty. Zalicza się do nich główny bohater, który niezasłużenie wygnany na wysypisko, pewnego dnia decyduje się ponownie wrócić do miasta. Los sprawia, że odkrywa plany stowarzyszenia Black Cap Brotherhood, dotyczące zamachu na siedzibę przywódcy metropolii. Jak łatwo się domyślić, nasz dzielny protagonista postanawia pokrzyżować szyki złej organizacji i przy okazji uratować swoją dziewczynę.
c700 skomentował
Treść komentarza: Ah Machinarium grałem w to z 5 lat temu na PC, bardzo dobra gra i jeden z ciekawszych indyków. Dla ta gra jest bomba, przez właśnie takie gry pokochałem gry Indie, które od kilka lat przechodzę w ilości hurtowej, nie są długie ale za to wyjątkowe. oczywiście zostawiam ★★★★★. Aha i u mnie ta gra nie działa, ale nie szkodzi bo i tak już w nią grałem .
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wciel się w potężnego wojownika Prohyasa i walcz ze zgrają nikczemnych wrogów. Zbieraj nowe magiimiecze za każdą pokonaną grupę czarnych charakterów. Steruj myszką w prawo i w lewo aby zaatakować. Uważaj na ataki z góry! Kiedy pokonasz bossa, przejdziesz do kolejnego etapu.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Pewien złośliwiec zabrał jedną z zabawek Jeffa Randella, pozostawiając jedynie skrawek mapy prowadzącej do skarbów. Pomóż Jeffowi ukończyć jego straszliwą, nocną misję, przedostając się przez opustoszałe cmentarzysko pełne nikczemnych dyń i złowrogich balonów. Za ukończenie każdego poziomu otrzymasz kolejny skrawek mapy, dzięki czemu będziesz coraz bliżej rozwiązania zagadki skradzionej zabawki.
c700 dodał
Opis gry: Podbij czas i przestrzeń, zbieraj energię i rozwijaj swoją cywilizację od jaskiniowca po ludzi przyszłości.
c700 dodał
Opis gry: Minimalistyczna gra logiczna, w której musisz doprowadzić energię do rdzenia.
c700 skomentował
Treść komentarza: @contrast dlaczego nigdy nie dopisujesz że dana gra jest wersją DEMO !?, to jest bardzo irytujące , ponieważ ktoś może się w grę wciągnąć, mieć ochotę ukończyć całość, a po kilka planszach okazuje się że do tylko demo. O takich rzeczach trzeba informować.
Gracze online (31):
Polecamy: