reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 26.04.2018, 10:21
Punkty: 286 370
Wiek 28
Status online
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

poniedziałek, 23.04.2018r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Dostajesz do dyspozycji całą wyspę, na której Twoim zadaniem jest zbudowanie wielkiego, tętniącego życiem miasta. Zadbaj o potrzebne środki i stwórz warunki, które zachęcą do przeprowadzki miliony ludzi!
c700 zagłosował
Miniaturka gry: Red Red
(1)
Ocena
(4)
Opis gry: Czy dasz radę zrobić na 25 poziomach cały czerwony ekran?
c700 skomentował
Miniaturka gry: Red Red
(1)
Treść komentarza: Dodawałem tę grę, ale jako że nazwa "Red" już była zajęta, musiałem dodać pod inną. A teraz widzę że w bazie znajdują się 2 gry pod tą samą nazwą .

niedziela, 22.04.2018r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Puppet Soccer Fighters to niesamowita gra piłkarska z niespodzianką! Ta gra pozwala kontrolować lalki w intensywnej grze 1 na 1 w piłkę nożną. Zamiast strzelać gole, Twoim głównym celem jest wyeliminowanie przeciwnika, którego zniszczysz kopnięciami piłki nożnej o dużej mocy!

Celuj ostrożnie i używaj kopnięć o odpowiedniej ilości mocy, aby właściwie oddawać strzały. Zadając obrażenia, twoja listwa energetyczna się rozbudowuje i możesz w końcu wyzwolić niszczycielski specjalny atak, który jest unikalny dla każdej postaci. W miarę postępów możesz zbierać nowych graczy, którzy mają różne umiejętności i silniejsze statystyki. Czy zdobędziesz tablicę wyników Puppet Soccer?
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Głównym bohaterem gry jest Barry Steakfries, który jest pracownikiem w przedsiębiorstwie produkującym gramofony. Wracając z domu przechodzi obok tajnego laboratorium i zauważa tam plecak odrzutowy. Barry niszczy ścianę, kradnie jetpacka i w tym momencie rozpoczyna się rozgrywka.

Celem gry jest dotarcie jak najdalej, zbieranie monet i żetonów, wykonywanie misji oraz omijanie przeszkód takich jak rakiety czy wiązki laserowe. W grze występują także pojazdy, po zdobyciu których pojawia się więcej monet podczas rozgrywki. Każdy ma inne właściwości, m.in. inną wielkość i metodę poruszania się. Zniszczenie pojazdu nie powoduje śmierci bohatera. Misje polegają na wykonaniu zadań np. na kilkukrotnym zniszczeniu pojazdu, zdobyciu określonej liczby monet czy „przybiciu piątki” z określoną liczbą naukowców. Za każdą ukończoną misję otrzymuje się od jednej do trzech gwiazdek zależnie od jej stopnia trudności. Po zdobyciu określonej liczby gwiazdek gracz awansuje na następny poziom doświadczenia i otrzymuje nagrodę w postaci monet.

Za pieniądze zdobyte podczas rozgrywki można zakupić m.in. nowe plecaki odrzutowe, gadżety czy ulepszenia pojazdów.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Czas bronić swojej ziemi przed złymi! Musisz bronić swojej bazy przed nadchodzącymi wrogami! Wzmacniaj się w tym procesie i kupuj ulepszenia oraz nowe bronie, aby zniszczyć olbrzymich wrogów.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Jak szybko zdołasz wyczyścić ekran z kolorowych baniek? Zanim wystrzelisz bańkę, dobrze i szybko przemyśl swój ruch.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Świetna, ręcznie rysowana na kartkach papieru zręcznościówka. Zasiądź za kierownicą różnych pojazdów i ukończ powierzone Ci misje.

Paper Racer to fantastyczna i niezwykła gra wyścigowa, w której musisz jeździć motocyklem przez szereg różnych tras i wyzwań. To, co czyni tę grę niezwykłą, to to, że wszystkie grafiki są rysowane ręcznie i wyglądają, jakbyś ścigał się przez kolorowanki. Na początek możesz przejść do trybu kariery i skorzystać z samouczków, aby przyzwyczaić się do mechaniki gry - samouczki pokażą ci, jak sterować motorem oraz różne wpływy żywiołów, takie jak zmiany grawitacyjne, pistolety, bomby i pętle.

Po ukończeniu samouczka możesz kontynuować tryb kariery i spróbować ukończyć każdy poziom. Rozgrywka jest fantastyczna, ale wymagająca, a różne przeszkody i różnorodność rozgrywki są wspaniałe. Oprócz trybu kariery, możesz także rywalizować z innymi graczami, projektować własne trasy i kupować różne pojazdy i awatary ze sklepu. Wkrocz do świata wyścigów papieru już dziś!
c700 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ukończ tę niesamowitą przygodę, by ostatecznie pokonać Dracuriusza. Zmierz się z jego sługami i zbieraj moc płytek, aby wygrać.
Gracze online (22):
Polecamy: