reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 20.02.2020, 23:07
Punkty: 304 961
Wiek 30
Status online
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

środa, 19.02.2020r.

c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wielopoziomowa gra escape, w której Twoim zadaniem jest wydostać się z piwnicy. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
c700 skomentował
Treść komentarza: @popgirl: A czy jest coś fajniejszego od dodawania gier na giercownia ? . Robię to od ponad 10-ciu lat, więc przyzwyczajenie nie pozwala mi zrezygnować. Dodawanie gier na giercownie, jest jak oddychanie, bez tego nie da się żyć
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wielopoziomowa gra escape. W tej grze ewakuacyjnej zmierzysz się z trudnym wyzwaniem ucieczki ze 100 różnych pomieszczeń. Szukaj wskazówek i zbieraj przedmioty, dzięki którym możesz rozwiązać zagadki i wydostać się przez drzwi. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Młoda archeolożka, odnalazła tajną mapę Inków i podzieliła się tą informacją ze swoim ojcem poszukiwaczem przygód. Dotarli do tajemniczej piramidy i zaczynają szukać skarbu. Nie będzie łatwo znaleźć skarb, tak jak się spodziewali. W tajemniczych piramidach Inków czeka na nich wiele niespodzianek i pułapek. Jeśli ojciec i córka przejdą przez tajemnicze 20 poziomów, współpracując, może uda im się dotrzeć do skarbu. Każda postać ma trzy punkty zdrowia na każdym poziomie gry. Powinieneś zebrać cenne przedmioty, aby ukończyć poziom gry.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Twórz przedmioty, sprzedawaj je, zarabiaj!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zasiądź za kierownicą monster trucka i pokonaj szalone trasy, wypełnione zaskakującymi pułapkami. Istnieje 6 poziomów, które stają się trudniejsze w miarę postępów w tej grze. Masz 5 żyć na każdym poziomie.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Ekscytująca gra logiczna dla osób w każdym wieku. W tej grze będziesz mógł sprawdzić swój refleks, kreatywność, a także pamięć, dokładność i zdolność myślenia. Jeśli zawsze chciałeś zobaczyć, jak daleko możesz posunąć się ze swoją wiedzą i po prostu przenieść ją na wyższy poziom, wszystko, co musisz zrobić, to wypróbować tę grę już dziś.

Nie wszystkie pytania mają konwencjonalne odpowiedzi i musisz znaleźć sposób, aby poradzić sobie z tym wszystkim w bardzo kreatywny i interesujący sposób. To może być naprawdę interesujące i zabawne, więc musisz to sprawdzić i po prostu dobrze się bawić. Zobacz, jak dobry jesteś dzisiaj w łamigłówkach!

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Ta gra jest niemal idealną podróbką dobrze wam znanej Terrari, która została stworzona specjalnie do gier przeglądarkowych. Stwórz własną postać wejdź do gry i zacznij wspaniałą przygodę która zajmie ci czas na wiele godzin zabawy. Zdobywaj surowce dzięki którym możesz budować przeróżne rzeczy, walcz z potworami, odkrywaj kopalnie i stwórz swoje wymarzone budowle, a to wszystko w pixelowej grze
2D. W grze są 2 tryby rozgrywki:
SURVIVAL - musisz sam zdobywać surowce i walczyć o przetrwanie
CREATIV - wszystko masz od razu i jesteś praktycznie nie śmiertelny.

Zbuduj dom, lub królestwo, czy cokolwiek innego co zechcesz. Poznaj skręcone podziemne lochy. Stwarzaj coraz silniejsze bronie i lepsze zbroje do pomocy w swoim dążeniu, aby uratować ludzi.

Gra , w której kopiesz, zbierasz surowce i budujesz kryjówki niczym w popularnym Minecrafcie. Różnica polega na tym, że tutaj wszystko przygotowano w stylu retro. Daj się wciągnąć przygodzie!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Cards & Dungeons to gra typu crawler, rozgrywająca się w lochach, gdzie trzeba myśleć i ryzykować, by odnieść sukces.

Cechy charakterystyczne:
*Wybieraj pomiędzy 4 bohaterami;
*Wybierz 4 różne zwierzęta domowe;
*Ukończ zadania, aby szybciej awansować;
*Ulepszaj swoich bohaterów, by mogli iść dalej;
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Cabin - Horror Game to przerażająca gra horrorowa, która rozgrywa się w lesie. Twój samochód po prostu uderzył kogoś lub coś, ale nie widziałeś, co było. Wysiądź z pojazdu i zbadaj, aby uzyskać odpowiedzi. Powodzenia!
Gracze online (19):
Polecamy: