reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 16.08.2017, 11:41
Punkty: 275 597
Wiek 27
Status offline
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

Dzisiaj, 16.08.2017r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Mała kozica nonszalancko przeszeszła przez zielone wzgórza, przeżuwając trawę i ciesząc się życiem. Nagle natknęła się na wejście do jaskini. Ciekawość wzięła górę i kozica postanowiła zobaczyć, co znajduje się wewnątrz. Ale jak tylko weszła do środka, coś poszło nie tak. Odwróciła się i zobaczyła, że wejście zostało zasypane. Nie ma wyboru, jak tylko iść przed siebie w poszukiwaniu wyjścia z jaskini.

Cechy gry:
* Piękna grafika i animacja
* Interesujące i niebezpieczne poziomy
- Cicha i relaksacyjna muzyka
c700 zagłosował
Miniaturka gry: Pymp Pymp
(3)
Ocena
(4)
Opis gry: Epicka, barwna i szybka gra zręcznościowa z dwoma trybami gry! Staraj się dotrzeć tak daleko, jak tylko możesz bez popełnienia błędu.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Przygodowa gra typu point & click. Witamy w Muzeum Pana Spooky'ego. Jest tu wystawionych wiele ciekawych rzeczy, ale jedna ekspozycja jest zamknięta w piwnicy. Dzisiaj wieczorem, Jacob, Noah i Mason, właśnie się dowiedzą, dlaczego, a Twoim zadaniem jest im pomóc. W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Jesteś osobą podróżującą samotnie po całym świecie, która próbuje w jakiś sposób znaleźć wyjście z tego nieznanego pustynnego miasta. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Kombinuj i przestawiaj elemety tak, by odróżnić drogę i doprowadzić żółty element do wyjścia każdego z z poziomów. Powodzenia!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Pomóż stworkowi wydostać się z każdej rundy.
Czarny ludzik rozbił się na planecie i musi teraz poszukać rozmaitych części, żeby móc naprawić swój statek kosmiczny! Czy postarasz się, żeby ludzik wyminął wszystkie groźne przeszkody? Kto wie, może uda ci się osiągnać najwyższy wynik!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kombinuj i umieszczaj dostępne elementy tak, aby tworzyć wiersze lub kolumny w celu wyeliminowania ich z planszy. Miłej zabawy.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Udaj się w podróż swoim zabawkowym monster truckiem. W tej emocjonującej wyścigówce masz do wyboru pojazdy o różnych atrybutach prędkości, dopalania i skoków. Kilka pierwszych przejażdżek odbędzie się na łatwych trasach. Skacz i pędź w kierunku zwycięstwa oraz odblokuj trudniejsze poziomy.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zayn Malik z One Direction prosi Cię o pomoc w przygotowaniu na koncert.
Gracze online (29):
Polecamy: