reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 25.06.2017, 17:25
Punkty: 274 308
Wiek 27
Status offline
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

Wczoraj, 25.06.2017r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Staraj się przetrwać jako Plemienny Szaman podczas zaćmienia. Tajemnicza siła Zaćmienia zwróciła wszystkie istoty z dżungli przeciwko Tobie, zapanowała ogromna żądza krwi. Staraj się przeżyć noc pełną bestii i plemion wroga.

Szukaj ołtarzy, które emitują niebieskie płomienie i pozostań w pobliżu, aby uzupełnić swoje zdolności many. Ścinaj drzewa i użyj ich jako drewna opałowego, aby oświetlić drogę i móc ruszyć dalej. Spraw, aby świat rozwijał i rozszerzał się, aby skolonizować całą dżunglę i trwale usunąć zagrożenie. Baw się dobrze!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: To wyeliminowaniu Justina Beavera przyszedł czas na Miley Flyrus. Miley Cyrus jak wiecie słynie z fajnych piosenek, ale też z skandali.Rzucaj tak przedmiotami, aby "dać popalić" Miley Flyrus, która nas denerwuje.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Twoim zadaniem jest wydostać się z tego domu. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Ludzie mają różnych krewnych. Nie rozmawiamy o odmiennych postaciach, ale o różnych zawodach i nawet nie wyobrażasz sobie, co robił Twój pradziadek w swoim czasie. Podobnie jak Selena. Wierzcie lub nie, jej pradziadek był jednym z największych magów na świecie. Nie był jakimś szarlatanem, który kłamał cały czas, ale prawdziwym magiem z ogromną wiedzą i mocą. Pewnego dnia Selena odkryła stare książki, które należały do ​​pradziadka.

Czytając te książki i podziwiając dzieło dziadka, Selena dowiedziała się, że w lesie znajdują się ruiny starożytnego Miasta Magów, miejsca, gdzie żyło i pracowało wiele osób, podobnie jak jej pradziadek. Chętnie przeszuka trochę więcej informacji na ten temat, by dowiedzieć się więcej o tym miejscu i tych ludziach. Inną rzeczą, która intryguje ją najbardziej, jest poczucie, że odziedziczyła wielki talent ze strony swojego pradziadka.

Wydaje się, że jest jedynym spadkobiercą, który ma magiczne moce, więc musi dowiedzieć się czegoś więcej o Mieście Magów. Selena przybywa do na miejsce i zaczyna od razu je badać. To będzie wspaniała przygoda i zrobi to, czego trzeba, aby dowiedzieć się czegoś więcej o swoim dziadku i o własnym talencie. Dołącz do niej i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Ta gra ma niesamowity prehistoryczny klimat i pozwala grać na szalonym polu golfowym w otoczeniu lawy, dinozaurów i ogromnych mamutów! (Nie zapominaj, że grasz z ogromnym kamieniem zamiast piłką golfową!)
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawa typu point&click. Pomóż zabawnej myszy zdobyć marchewkę na każdym z poziomów. W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Jest to gra PVP Tower Defense w czasie rzeczywistym oparta na klasycznej mechanice i funkcjach. Dwóch graczy, jedna mapa, niekończące się strategiczne opcje. Wybierz wieżyczki, które chcesz zbudować i pokonaj swoich wrogów bez względu na wsyzstko. Powodzenia!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Pokonaj wszystkich zawodników, wygraj wyścig na każdym torze i zostań najlepszym zawodnikiem w historii wyścigów Racing Thunder! Odblokuj nowe pojazdy.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawa typu point&click. Pomóż tej małej, zagubionej dziewczynce wydostać się z lasu i powrócić do domu. W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Jesteś elfem, który jest uwięziony w ogrodzie. Rozwiąż wszystkie zagadki, które doprowadzą Cię do magicznego talizmanu, by otworzyć bramę ogrodową i się stąd wydostać. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
Gracze online (32):
Polecamy: