reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 12.12.2019, 06:17
Punkty: 303 149
Wiek 30
Status offline
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

Wczoraj, 13.12.2019r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Zostań legendarnym kapitanem piratów w epickiej przygodzie. Walcz z wieloma frakcjami historycznych i fantastycznych wrogów. Nie jesteś już na Karaibach...

Ostrzeżenie: użytkownicy Opery powinni wyłączyć gesty myszy w ustawieniach przeglądarki lub użyć spacji zamiast lewego kliknięcia.

czwartek, 12.12.2019r.

c700 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Czy jesteś gotowy, aby wypróbować naprawdę trudne i bardzo fajne łamigłówki? Jeśli tak, zagraj w nową grę przygodową typu point & click (wskaż i kliknij). Pomoże ci uciec od nudy jak żadna inna gra... ale może sprawić, że poczujesz się jak głowa ziemniaka!

Ta amerykańska wersja gry Troll Face Quest, uznanej serii przygodowej typu „wskaż i kliknij”, ma sprawić, że będziesz zadowolony i przetestujesz granice swojego mózgu. Jest tak trudna jak każda gra quizowa, ale o wiele bardziej zabawna!

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: TrollFace Series
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Minimalistyczna gra platformowa, w której musisz poprowadzić wojownika, aby rozwiązać zagadki w lochach, podczas gdy on próbuje oprzeć się klątwie miecza. Pokonaj wszystkie poziomy, zabij ostatniego bossa, a następnie wypróbuj Tryb czasu!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Gotowy na walkę z rywalami w dynamicznym wyścigu? Omijaj wrogów i stwórz własny samochód w garażu w grze Car Eats Car: Winter Adventure! Twoi przyjaciele zostali skazani na karę więzienia - zrób wszystko, aby ich uwolnić.

Dobre umiejętności jazdy i prędkość turbo przydają się w tym szalonym pościgu policyjnym. Zostań potentatem samochodowym, ulepszaj samochody i walcz o przyjaciół przeciwko glinom! Walcz z bossem, aby przetrwać w tych szalonych wyścigach!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Medieval Cop Series
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Twoim zadaniem jest uwolnić ptaka z klatki. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Kolejna odsłona kultowego pasjansa. Talia składająca się z 52 kart jest odkryta na osiem stosów Tableau. Ponad stosami Tableau znajdują się cztery otwarte fundamenty i cztery wolne komórki. Komórki te działają jako pośrednie miejsce do sortowania kart.

Twoim celem jest wyłożenie wszystkich kart na fundacjach od asa do króla, w tym samym kolorze. Brzmi łatwo? Wyzwanie polega na tym, że możesz przenieść tylko jedną kartę na raz! Do gry dostępne są tylko najlepsze karty stosów Tableau i karty z komórek. Każda komórka może zawierać tylko jedną kartę. Karty w komórkach można przenieść na stosy Fundamentów lub z powrotem na stosy Tablicy. Czy będziesz w stanie przenieść wszystkie karty na stosy i wygrać grę? Zagraj w Best Classic Freecell Solitaire teraz za darmo i dowiedz się!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Czy i tym razem uda Ci się dokonać ucieczki. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Kolejna odsłona kultowego mahjonga. Zasady są identyczne jak w każdej grze tego typu. Należy połączyć w pary dwa klocki o takich samych obrazkach, aby je wyeliminować, ale tylko takie, które nie są przyblokowane przez inne.
Doprowadź, aby wszystkie klocki zniknęły z planszy.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Pewnej nocy Sara Chidouin wraca do domu ze szkoły, by odkryć, że coś poszło nie tak.
Kiedy dochodzi do siebie,widzi swojego przyjaciela Joe i 9 innych osób uwięzionych w tajemniczym miejscu.
Umieszczeni w sytuacjach życia i śmierci muszą dojść do porozumienia co do tego, co powinni zrobić - i kto powinien umrzeć.
Gracze online (12):
Polecamy: