reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 23.06.2018, 11:52
Punkty: 288 350
Wiek 28
Status offline
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

piątek, 22.06.2018r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Dzięki możliwości obracania grawitacji przemierzasz serię komór testowych. Gdy ukończysz te wyzwania, nieuczciwe informacje wywiadowcze prowadzące obiekt ujawnią twój cel. A twój czas prawie się kończy.

czwartek, 21.06.2018r.

c700 skomentował
Miniaturka gry: Sala Sala
(8)
Treść komentarza: Gra się zakończyła szybko, gdy nie została rozwiązana cała tajemnica, więc woskuję że będzie druga część.
c700 zagłosował
Miniaturka gry: Sala Sala
(8)
Ocena
(5)
Opis gry: Przygodowa gra typu point & click. Sala opowiada historię doktora Zamenhofa, który ma zadanie wyleczenia chorej narzeczonej Eleny. Nie będzie to łatwe, ponieważ ocean oddziela kochanków, a jedynym dostępnym środkiem transportu jest mały holownik. Jakby sprawy nie były wystarczająco dziwne, robi się jeszcze dziwniej, gdy załoga jest zmuszona zatrzymać się na odległej wyspie...

Kluczowe cechygry:

* 20-30 minut rozgrywki rozwiązując zagadki i tajemnice
* Unikalne połączenie sztuki tradycyjnej i cyfrowej
* Intrygujące postacie wzbogacone wspaniałymi głósami aktorskimi
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Petty Puny Planet to fajna i zabawna gra symulacyjna, w której mikromagujesz całą planetę.

Rozwijaj tą kosmiczną skałę z jej skromnych początków i zabierz swoich ludzi do miejsc, o których nigdy nie pomyśleli! Jasne, możesz ich nauczyć o jedzeniu i nauce, ale co, jeśli dasz im trochę swobody w ewolucji?

Masz planetę i musisz zdecydować, co się z nią dzieje. Ale bycie szefem jest tak męczącą pracą, że po każdej decyzji musisz odpocząć o stulecie. Miejmy nadzieję, że uda im się bez ciebie wytrzymać tak długo. Każde podjęte działanie może zmienić przeznaczenie malutkich ludzi!

Cechy gry:

Cechy:

*Losowo wybrana rozgrywka oparta na wyborze. Twoje wybory odblokowują więcej rzeczy do wyboru, a także nowe konsekwencje i wydarzenia, niektóre z nich zależą również od Twoich wcześniejszych decyzji!
*Zachowaj ludzi szczęśliwych i bogatych! Albo nie! Mam na myśli, co jest najgorsze, co może się stać?
*Czy zdarzyło się najgorsze, co mogło się stać? Cóż, porzuć planetę i zacznij nową!
*Możesz wykonać zrzut ekranu swojej planety w dowolnym momencie. Zostanie zapisany w folderze gry. Nie mów jednak maleńkim ludziom. Nikt nie lubi paparazzi.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Ten niszczycielski bóbr strasznie nie lubi mostów. Dlatego postanowił zniszczyć ich jak najwięcej w tej grze logicznej. Połącz z nim siły, gdy podkłada bomby i siej niezły zamęt.
c700 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Lato już tu jest, Mikołaja nigdzie nie widać, ale nowi rywale biorą teraz udział w wyzwaniu Sleigh Shot! Teraz z dodanym trybem gry wieloosobowej!

Weź udział w zawodach lotów długodystansowych. Wybierz jednego z bohaterów konkursu. Czy uda mu się wygrać w tym roku z twoją pomocą? Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Dołącz do Kumby, małpy człekokształtnej w tym ekscytującym sidecrollerze, biegnij, skacz i lataj z nim przez niebezpieczne światy, aby zdobyć jak najwięcej punktów! Unikaj przeszkód i wrogów na swojej drodze i staraj się iść tak daleko, jak to tylko możliwe. Zbieraj monety na punkty bonusowe i zbieraj przydatne bonusy, które zmieniają twojego bohatera i dają dodatkowy impuls. Czy jesteś gotowy na przygodę?
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zrób to, co trzeba, aby rozwiązać magiczne łamigłówki i znaleźć tajny klucz, abyś mógł opuścić ten fantastyczny pokój. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Czas na jakąś tajemnicę. Zanim nadejdzie weekend, zróbmy trochę magii, co powiesz? To nie będzie trudne zadanie dla ciebie. Będziesz miał do czynienia z trzema wspaniałymi czarownicami, które próbują poprawić swoje umiejętności. A rywalizacja między nimi jest duża, ponieważ pokazuje, która będzie najlepsza wśród nich. A kiedy mowa o magii, nie ma kompromisów, musisz być najlepszy. Mamy nadzieję, że nie będziesz miał nic przeciwko pomaganiu tym zatwardziałym czarownicom i uzyskasz ich zaufanie.

Eva, Melody i Rosalinda są czarodziejkami, każda z nich mieszka na specjalnym terytorium, gdzie prezentuje swoje najlepsze zdolności magiczne. Bardzo często odwiedzają magiczną krainę. Zabierają magiczne przedmioty, które pomagają im w tworzeniu czarów.

Pomóżmy im znaleźć ich magiczne przedmioty, aby rywalizowały między sobą, która jest najlepszą czarodziejką w historii. A może tak nie myślą, może nie postrzegają siebie nawzajem jako konkurencję. Jednak to ty możesz pomóc im być najlepszą wersją siebie.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Udaj się do Koloseum w Swords and Sandals: Champion Sprint jako dzielny gladiator, który musi walczyć o swoją wolność. Wybierz różne akcje i zobacz, co się stanie. Spróbuj pokonać wszystkich innych gladiatorów, którzy stoją przed tobą. Podejmuj mądre decyzje i wyjdź zwycięsko z każdej walki. Ulepsz swoje umiejętności, pokonując więcej wrogów za pomocą punktów nagrody. Powodzenia!

Jak zawsze, powodzenia i dobrej zabawy!
Gracze online (5):
Polecamy: