reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 20.08.2019, 18:16
Punkty: 299 514
Wiek 29
Status online
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

Wczoraj, 19.08.2019r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Świetna platformówka logiczna. Uratuj ludzkość przed paskudnymi, zjadającymi mózg zombie.

Jest to sequel gry “Brain Diet” (którą znajdziecie tutaj: Brain Diet), ale teraz grasz, aby pomóc ludziom, zamiast ich konsumować. Zawiera 26 poziomów i tryb speedrun.

CEL: Zabij wszystkie zombie za pomocą przedmiotów, które podnosisz lub otoczenia, ale nie pozwól umrzeć żadnym ludziom.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Otwórz zwój "Baśni tysiąca i jednej nocy" i pozwól zabrać Cię do krainy tajemnic i magii. Dopasowuj unikalne arabskie klejnoty, aktywuj ulepszenia i rozwiązuj strategiczne układanki typu 3 w rzędzie. Czy potrafisz wykonać zadania? Jewels of Arabia to gra pełna klejnotów, pełna akcji z mnóstwem poziomów do ukończenia. Zaktualizowany o nowe poziomy i tryby gry.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Pokémon Mega to turowa gra przeglądarkowa bardzo lojalna wobec anime Pokemon na PC i platformę mobilną. W tej grze jesteś trenerem Pokémonów i musisz przechwytywać, trenować i aktualizować wszystkie Pokémony. Ewoluuj Pokemony i zdobywaj nowe umiejętności oraz większą siłę bojową!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Mahjongg w wersji trójwymiarowej. Zasady jak w klasycznym ale urozmaiceniem jest to, że stos kostek można obracać. Masz tylko 640 sekund na przejście jak największej ilości poziomów.

Zadaniem gracza jest usuwanie par jednakowych płytek z planszy, aż do całkowitego jej oczyszczenia. Kamienie muszą mieć co najmniej 2 wolne (sąsiadujące) boki.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Twoim zadaniem jest uwolnienie, uwięzionego w rakiecie kosmonauty. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Belly Smash to zabawna gra zapaśnicza. Zepchnij przeciwnika z maty, aby wygrać rundę. Zbieraj żywność, która losowo pojawia się na arenie, aby stać się większym i silniejszym, aby łatwiej pchać przeciwnika! Wygraj 3 rundę, aby zostać Yokozuną, największym mistrzem sztuki sumo!

Możesz grać w Belly Smash w 3 trybach gry:
* VERSUS [zalecane]: staw czoła przyjacielowi i pokonaj go w epickiej bitwie sumo!
* SOLO: Walcz z AI w intensywnej walce!
* SZKOLENIE: Zmierz się z drewnianym sumo, aby opanować sterowanie grą!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Block Steady to krótka platformówka składająca się z 16 poziomów. Wskakuj na wrogów, aby ich zniszczyć. Platforma, na której aktualnie przebywa wrogi stwór, powoli zacznie znikać. Musisz pozostać przy życiu, zanim cała platforma zniknie, aby przejść do następnego poziomu.

Powodzenia i miłej zabawy.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Gra oparta o zasady fizyki. Kombinuj i korzystaj z dostępnych elementów tak, by umieścić piłkę w wiadrze.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Niekończący się runner, w którym kontrolujesz otoczenie gry, aby unikać przeszkód.
Kontrolujesz mrocznego maga biegnącego w prawo, aby złapać złego białego maga. Używaj różnych zaklęć, takich jak skakanie, kurczenie się, atakowanie itp., Aby mroczny mag mógł pokonać wrogów i przeszkody na swojej drodze.
Gracze online (23):
Polecamy: