reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 23.03.2017, 05:43
Punkty: 269 769
Wiek 27
Status offline
Opis Road to Gehenna

Wczoraj, 23.03.2017r.

c700 dodał
Opis gry: Przygodowa gra typu point & click. Wciel się w role słynnego detektywa Sherlocka i pomóż mu w rozwiązaniu kolejnej zagadki. Tym razem Mr. Dawkins został zamordowany, a ty musisz zdecydować kto jest mordercą, jakiej broni użył, oraz gdzie popełnił morderstwo.
W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
c700 dodał
Opis gry: Pokonuj złoczyńców, zdobywaj złoto i dokonuj ulepszeń.

wtorek, 21.03.2017r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Ten odważny lisek wyrusza na misję w kosmosie po różnych planetach w tej ślicznej grze przygodowej. Dasz radę utrzymać go przy życiu, gdy przemierza nowe lądy? Trzeba będzie mu także pomóc zbierać bonusy i omijać dziury na jego drodze pełnej przygód.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawa typu point&click. Pomóż zabawnej myszy zdobyć kawałek sera na każdym z poziomów. W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Złóż kawałki swojego życia razem! Nietypowe, piękne i smutne układanki... Niektóre historie nie kończą się dobrze, a ta nie jest wyjątkiem. Pomóż swoim bohaterowi naprawić swoje życie i umieścić kawałki układanki we właściwym miejscu. Powodzenia!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Krótka logiczna platformówka w gameboy'owym stylu. Twoim zadaniem jest dotrzeć do wyjścia każdego z poziomów.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Pomóż tej owieczce pokonać jak najdalszy dystans, zbierając po drodze gwiazdki.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Aktywuj wszystkie elementy baterii, aby ładować elementy elektroniczne i spróbować rozwiązać wszystkie wyzwania w tej zabawnej grze logicznej.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawa typu clicker, w której Twoim zadaniem jest rozpakowywanie paczek.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Gra typu Idle. Po trwającej wiele wieków drzemce budzisz się i dowiadujesz, że jesteś boginią głupiej rasy Derpów. Nałóż koronę swojemu królowi i królowej i wykształć rasę Derpów, żeby mieć kim rządzić!

Celem gry jest stworzenie nowych Derpów w celu zwiększenia populacji. Wyślij Derpów do fabryki, aby wyprodukować ciasteczka, które są niezbędne do uaktualnienia. Wyślij wojowników Derpów, aby zwiadowcy odkryli nowe obszary i zdobywali łupy z przygód. Nie zapomnij też o badaniach, aby uzyskać nowe ulepszenia. Zastąp król Derpsa i królową na wyższych statystykach Derps, aby mieć silniejsze rasy. Musisz szczegółowo zarządzać każdym aspektem, aby wszystko działało sprawnie. Baw się dobrze!
Gracze online (2):
Polecamy: