reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 19.06.2019, 06:23
Punkty: 297 930
Wiek 29
Status online
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

niedziela, 23.06.2019r.

c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Jak długo uda ci się przetrwać w tym wrogim świecie i ile fal wrogów będziesz w stanie odeprzeć?
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Podstawowa mechanika jest prosta: zmieniasz kolory w zależności od tego, na ile pozwalasz innym wpływać na ciebie. wraz ze zmianami zmienia się świat wokół ciebie, czyniąc twój postęp tak szarym i nudnym.


Ludzie, z którymi się spotykasz, nie są wrogami, po prostu myślą inaczej niż ty.

Oznacza to, że jeśli chcesz zmienić zdanie i uczynić je jaśniejszymi i bardziej kolorowymi, musisz nauczyć się z nimi rozmawiać.

Będą starać się, aby twoje życie i wszystko wokół ciebie było smutne, ale to tylko czyni twoją ścieżkę jeszcze bardziej satysfakcjonującą!

Szczęśliwej gry!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Oto kolejna część kreatora postaci, w której tworzymy dziewiątą stronę naszej mangi o tematyce wampirzej.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Nowa odsłona Mahjongga w wersji trójwymiarowej. Zasady jak w klasycznym ale urozmaiceniem jest to, że stos kostek można obracać.

Zadaniem gracza jest usuwanie par jednakowych płytek z planszy, aż do całkowitego jej oczyszczenia. Kamienie muszą mieć co najmniej 2 wolne (sąsiadujące) boki.

piątek, 21.06.2019r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Świetne wieżyczki w kolorowym świecie fantasy! Musisz za wszelką cenę zatrzymać swoich wrogów - uwolnij swoje jednostki i kupuj ulepszenia, aby wygrać!

Masz całą masę jednostek i ulepszeń do odblokowania, aby móc stawić czoła coraz trudniejszym wyzwaniom.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Dopasuj słodkie kostki zwierząt w tej kolorowej grze logicznej! Kliknij na co najmniej dwa zwierzęta tego samego koloru, znajdujące się obok siebie, aby zebrać je dla swojego zoo i wykonać wszystkie zadania, aby przejść do kolejnego levelu.

Staraj się dopasować wiele stworzeń tego samego typu, aby stworzyć specjalne wzmacniacze i połączyć je w celu uzyskania ogromnych efektów boomu.

Im dalej postępujesz, tym trudniejsze będą wyzwania. Jeśli utkniesz, możesz kupić dodatkowe wzmacniacze w sklepie - na pewno się przydadzą! Czy możesz ukończyć wszystkie 100 poziomów trzema gwiazdkami?
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Uratuj świat przed potworami i ukończ wszystkie poziomy. Będzie trudno, gdyż nie masz rąk ani nóg! Teraz Czerwony musi odbijać się, unosić i obracać wokół diabelskich pułapek Czarnej Kuli, aby znaleźć koniec i ukończyć wszystkie poziomy. Zbieraj gwiazdki i odblokowuj niesamowite skórki do piłki.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Czas opuścić dom i wrócić do miasta. Przeszukaj pokoje i rozwiązuj zagadki. Znajdź klucz, aby otworzyć drzwi. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: W tej grze typu Idle wcielisz się w Mrocznego Pana strachu, próbując przejąć ziemie, kontrolując każdego potwora w środku.
Spójrz, jak twoje potwory walczą i generuj strach, aby zdobyć więcej mocy.
Gracze online (29):
Polecamy: