reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 11.12.2017, 15:18
Punkty: 280 216
Wiek 28
Status offline
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

niedziela, 10.12.2017r.

c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Weź udział w turnieju sztuk walki różnych postaci ze znanych anime.
c700 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Znakomita przygodówka point&click z elementami horroru oraz escape the room. Gra znakomicie kladzie nacisk na eksplorację i rozwiązywanie zagadek.

*Wyobraź sobie co byłoby, gdybyś znalazł się w mrocznym miejscu wypełnionyum niczym więcej niż ciszą.
*Sam ze sobą w ciemności.
*Czy byłbyś w stanie uciec od tego szaleństwa?
*Przygotuj się na spotkanie z najgorszym koszmarem.

Aby wczuć się w mroczny i niepowtarzalny klimat gry, zaleca się grać w zaciemnionym pomieszczeniu, w słuchawkach na uszach, bądź na pogłośnionych głośnikach.

Cechy gry:
*Tryb jednogodzinnej historii.
*Trzy różne zakończenia.
*Mroczna historia i przygnębiająca atmosfera.
*Wiele różnych zagadek.


c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Jesteś chłopem, który utknął w starej wiosce. Rozejrzyj się i spróbuj znaleźć klucz, abyś mógł odblokować bramę i opuścić to miejsce. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Czy jesteś w stanie pogodzić się z losem Gladiatora, który żyje, aby stać się legendą, która umiera wraz z nim?
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Kolejna odsłona świetnej gry trialowej Bike Mania. Zasiądź za kierownicą wyczynowego motocykla i postaraj się pokonać bardzo trudne trialowe trasy, po drodze uważając na przeszkody i spróbuj dojechać do mety.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Lamborghini Drifter jest niesamowitą grą driftingową, w której musisz przejąć kontrolę nad różnymi samochodami Lamborghini i ścigać się na różnych polach. Możesz wybierać spośród czterech różnych pięknych Lambo, w tym nie tylko Mucielago i Reventon, ale także legendarnych modeli Aventador i Gallardo. Musisz jednak zacząć od podstawowego modelu i aby odblokować powyższe samochody, musisz poprawić swoje umiejętności kierowców i zdobyć punkty.

Lamborghini Drifter jest niesamowitą grą driftingową, w której musisz przejąć kontrolę nad różnymi samochodami Lamborghini i ścigać się na różnych trasach. Możesz wybierać spośród czterech różnych pięknych Lambo, w tym nie tylko Mucielago i Reventon, ale także legendarnych modeli Aventador i Gallardo. Możesz jednak zacząć od podstawowego modelu i aby odblokować powyższe samochody, musisz poprawić swoje umiejętności kierowców i zdobyć punkty.

Każda trasa zawiera serię ostrych zakrętów w pięknej scenerii. Musisz ścigać się na trasie tak szybko, jak to możliwe i wykonywać niesamowite drifty wokół zakrętów. Za każdy udany drift uzyskujesz XP kierowcy. W miarę postępów możesz odblokowywać nowe i ekscytujące trasy i pracować nad odblokowaniem tych wspaniałych super samochodów! Czy możesz pochwalić się umiejętnościami driftowania Lamborghini?
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Strażacy to z pewnością jedni z najodważniejszych ludzi na świecie. Ci ludzie narażają swoje życie na niebezpieczeństwo, ogromnie wręcz ryzykują życiem, aby pomagać innym. Kiedy nadejdzie ogień, zapominają o wszystkim i myślą o pomaganiu tym, którzy są w miejscu pożaru, lub po prostu o zgaszeniu ognia i uratowaniu pewnego obszaru przed zniszczeniem. Ponieważ wybrali tę pracę, wątpliwości nie istnieją w ich życiu. Radzenie sobie z ogniem jest czymś, co po prostu trzeba zrobić i trzeba to zrobić jak najszybciej, aby uniknąć ewentualnych ofiar. A jeśli chodzi o ich własne życie, zawsze zajmuje one dla nich drugie miejsce.

Helen Walter i Peter są ratownikami, którzy mają bardzo niebezpieczną misję. Mianowicie, góra, która znajduje się w pobliżu ich miasta, płonie i jest bardzo dużym zagrożeniem dla mieszkających tam ludzi. Wszyscy obawiają się, że ogień może wymknąć się spod kontroli i dotrzeć do miasta, co oznacza, że może wyrządzić wiele szkód. Teren nie jest osiągalny dla strażaków, ale są gotowi zrobić wszystko, co w ich mocy, żeby dotrzeć na miejsce pożaru i rozpocząć dokładne jego zlokalizowanie.

Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i zacznij współpracować z tymi odważnymi ludźmi jak najlepiej, aby pomóc im uporać się z ogniem, zanim stanie się coś poważniejszego.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Fallout Equestria: Remains to gra przewijana z boku platformowa przygodówKa z elementami RPG. Z Littlepip lub twoją konfigurowalną postacią w roli głównej. Czeka tu na Ciebie ogromny asortyment broni, przerażających pustkowia, raiderów, potworów, fizyki, telekinezy, questów, umiejętności i profitów, doskonałych animacji i wielu innych rzeczy, które musisz zobaczyć.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Twoim zadaniem jest rozpocząć taką reakcję łańcuchową, by pozbyć się wszystkich bąbelków z planszy. Pamiętaj, ze liczba kliknięć jest ograniczona w każdym levelu.
Gracze online (22):
Polecamy: