reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 22.10.2017, 13:59
Punkty: 278 286
Wiek 28
Status offline
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

piątek, 20.10.2017r.

c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Norton jest bardzo interesującym miejscem, przede wszystkim jego stara część, która jest całkowicie średniowieczna. W tym miejscu wydaje się, że czas się zatrzymał, ponieważ wszystko jest tak, jak było wiele lat wcześniej. Stara część miasta Norton była w rzeczywistości miejscem, które zgromadziło wielu rycerzy w średniowieczu. Mieszkali tam, ale coś się stało i nagle wszyscy musieli opuścić to miejsce. Teraz miasto spoczywa w niewiarygodnej ciszy, ponieważ nadal czekana na rycerzy dziwne przeznaczenie.

Gordon jest typem faceta, który zawsze jest w nastroju do wielkiej przygody, zawsze w nastroju do odkrywania czegoś nowego i interesującego. Tym razem postanawia odwiedzić dokładnie tę starą część Norton i poszukać więcej informacji o losie rycerzy, którzy tam mieszkali. Chce dowiedzieć się, dlaczego opuścili to miejsce wiele lat temu i nigdy nie wrócili. W starych zamkach można było znaleźć wiele ciekawych zakamarków do zwiedzania, które mogą pomóc w rozwiązaniu wielkiej tajemnicy o tym mieście, więc Gordon jest gotów wyruszyć tam w poszukiwaniu odpowiedzi.

Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż mu w poszukiwaniach.

c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Twórz grupy minimum 3 jednakowych zwierzaków znajdujących się obok siebie w celu wyeliminowania ich z planszy. Możesz ułatwić sobie grę, korzystając z różnych przedmiotów, znajdujących się u dołu ekranu gry.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Przygodowa gra typu point & click. Kochasz gry typu escape the room?

Dołącz do zespołu Mike'a (który zawiera tylko ciebie i Mike'a) w kolejnej wizycie w pokoju ucieczki Escape. W tym szczególnym pokoju ewakuacyjnym musisz znaleźć skarb niesławnego pirata Morgana. Czy masz to, czego potrzeba aby ukończyć te zadanie? W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Imperium opanowało galaktykę. Sojusz musi przywrócić równowagę Mocy, aby je pokonać. C-3PO chętnie by pomógł, ale droid nie może korzystać z Mocy. To Ty musisz ją opanować, by stworzyć model Galaktyki. Dopiero wtedy Sojusz będzie mógł opracować plan obrony. Wkrocz do akcji! Odwiedzaj planety. Pokonuj przeciwników. Znajdź ukryte klocki i złóż je! Dostarcz swoje znaleziska do C-3PO, zanim Imperium znów zaatakuje!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Anglojęzyczna gra oparta na komiksie z nieliniową fabułą, zmieszaną z walkami typu 3 w rzędzie.

Jon Lockhart wyszedł przez bramę więzienną jako wolny człowiek, po spędzeniu wielu lat w zamknięciu jako rzekomy morderca starego przyjaciela. Wrócił jeszcze raz do miasta, gdzie wszystko się zaczęło się. Chce dowiedzieć się, kto to jest, kto go wrobił w morderstwo i chce dokonać zemsty.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Niedźwiedzie są miłymi, serdecznymi zwierzętami, które żyją swoim życiem w milczeniu, aż do momentu sprowokowania. Lubią jeść miodu, ponieważ to ich ulubiona potrawa. Jeden z takich niedźwiadków odczuwa ogromne pragnienie miodu. W końcu okazało się, że w jaskini znajduje się duży plaster tego przysmaku. Pomóż niedźwiedziowi dotrzeć do jego ulubionej potrawy. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Twoim zadaniem jest uchronić potwory przed stryczkiem.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: W tej grze dowiesz się, że jesteś uwięziony w szkole średniej, która została opuszczona kilka lat temu. Czy uda Ci się z niej wydostać? Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
c700 skomentował
Treść komentarza: Najbardziej denerwujące w tej grze są ceny, przyrost pieniędzy jest nieadekwatny, do kosztów jakie musimy ponieść na kolejne ulepszenia czy przedmioty
Gracze online (37):
Polecamy: