reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 18.08.2019, 06:12
Punkty: 299 348
Wiek 29
Status online
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

czwartek, 15.08.2019r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Vikings VS Skeletons to świetna przygodowa platformówka typu side-scroller, stworzona na platformie 2D. Gra ma 6 poziomów, w których będziesz musiał pokonać wszystkie potwory, zebrać wszystkie gwiazdy i serca. Czy możesz ukończyć każdy poziom bez szkody? Powodzenia i baw się dobrze walcząc z nieumarłymi wrogami!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zasiądź za sterami X-Winga i poczuj się niczym rebeliant atakujący Gwiazdę Śmierci.

Unikaj przeszkód i "zdejmuj" wieżyczki w tej kosmicznej grze symulacyjnej. Jako gwiezdny kadet narodu, wleć swoim myśliwcem głęboko na tereny wroga, wyłącz wrogie bramki laserowe i upoluj bossów. To od Ciebie zależy, czy wygrasz tę kosmiczną wojnę! Trzymaj się kursu, nie rozbij się i używaj swojej intuicji! Niech Moc będzie z Tobą!

Cechy:
* Bardzo powtarzalna pięciogwiazdkowa rozgrywka.
* Każda runda jest inna - ekscytujące walki z bossem.
* Zarabiaj swoje gwiazdy i paski.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kombinuj i umieszczaj na siatce (planszy) dostępne elementy tak, aby utworzyć lub zniszczyć pełne linie na ekranie, zarówno pionowe, jak i poziome. Zdobądź świetne wzmocnienie, niszcząc jednocześnie 2 lub więcej linii!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Twoim zadaniem jest uwolnić kaczkę, uwięzioną w klatce. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Peter często spaceruje po jednej z najbardziej tajemniczych zatok na południowym morzu. Kilka razy wcześniej zauważył pewne zjawiska paranormalne pojawiające się pod powierzchnią wody. Widział coś, ale nie mógł uwierzyć własnym oczom. Właśnie dlatego postanowił zanurkować w głębinach morza i zobaczyć, co się tam dzieje.

Nie mógł wiedzieć, czego się spodziewać w tym podwodnym terytorium, które zdecydowanie nie jest naszym naturalnym środowiskiem. Nie mógł przewidzieć tutaj wszystkiego, pod powierzchnią morza spotkało go coś nieoczekiwanego... jak spotkanie kobiety-żaby ... Tak, Peter spotkał kobietę-żabę, która chciała go schwytać i uwięzić w swoim mieście. Peter jest gotów zrobić wszystko, co tylko zechce, wszystko, czego zapragnie, po to, by znów być wolnym od tego mrocznego miejsca. Bez względu na to, jak romantyczne jest przebywanie w głębi wody z tajemniczą kobietą, kobieta-żaba jest zdecydowanie czymś, czego się nikt by się nie spodziewał i raczej nie chciał spotkać.

Pomóżmy Piotrowi z morskich czeluści i wrócić do domu z dala od kobiety-żaby.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zostałeś uwięziony przez Króla Morskich Głębin, czy uda Ci się dokonać ucieczki? Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Czas na imprezę na plaży! Kuzyni Hazel zaprosili Baby Hazel na imprezę na plaży. Nasza kochana księżniczka jest podekscytowana spotkaniem, ale jest trochę zdezorientowana swoimi strojami i akcesoriami. Czy możesz jej pomóc w dokonaniu najlepszego wyboru strojów imprezowych. Spraw, aby jej paznokcie były atrakcyjne dzięki modnym zdobieniom paznokci. Następnie idź z Hazel na miejsce imprezy i ciesz się niekończącą się zabawą, tańcem i ucztowaniem.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wyobraź sobie, że turysta został zamknięty w akwarium morskim niestety. Teraz ty jako gracz pomóż mu znaleźć ukryte przedmioty w okolicy i użyj ich do rozwiązania ciekawych zagadek, aby uciec z morskiego akwarium.

wtorek, 13.08.2019r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejna odsłona światowego hitu, będącego przygodówką typu point&click. Pomóż Adamowi rozwiązać zagadki i znaleźć prawdziwą miłość!

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Adam and Eve Series
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Tricky Cow to platformówka, w której musisz wyczyścić wszystkie platformy (chodzić po nich lub skakać, aż gwiazda będzie żółta; po opuszczeniu platformy zniknie) i dostać się do dzwonka dla krów, aby przejść do następnego poziomu. Poruszanie się jest jak w Mario, ale poziomy są na jednym ekranie (bez przewijania w bok).

Czasami musisz przemyśleć dwa razy, a nawet trzykrotnie, aby znaleźć właściwy sposób na ukończenie poziomu. Dużo myślenia i zabawy!

Gra zawiera 100 poziomów i osiągnięć. Poziomy będą stopniowo trudniejsze w miarę wprowadzania nowych mechanik w grze. Gra ma wszystkie unikalne mechanizmy widoczne tylko w tym wydaniu, takie jak kafel czasowy. Kafel czasowy jest wyjątkowo trudny, ponieważ musisz stać na nim przez około 2 sekundy. Stanie na kafelku przez 2 sekundy nie wydaje się trudne, ale wtedy musisz uchylać się przed nadlatującymi pociskami.

Latające kolce wystrzeliwują z innej nowej płytki, która strzela w różnych kierunkach, więc należy szybko dezaktywować te płytki. Jest też trampolina, która bezzwłocznie podnosi Cię na wyższy poziom, więc przydaje się dobry refleks. Wszystkie kafelki należy dezaktywować, aby pojawił się cel poziomu i można było przejść do następnego etapu.

Czy uważasz, że bycie kotem lub lisem byłoby łatwe? Spróbuj być krową!
Gracze online (2):
Polecamy: