reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 11.07.2020, 18:23
Punkty: 308 122
Wiek 30
Status offline
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

Wczoraj, 11.07.2020r.

c700 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Na bank pamiętacie takie hiciory jak The X Spot - odkrywanie znaku X, czy Hoshi Saga, gdzie szukaliśmy gwiazdy! Te gry spędzały sen z oczu wszystkim Giercownikom, tak będzie i teraz.
Tym razem nasza uwaga musi skupić się na odnalezieniu i wskazaniu kursorem przycisku Play na planszy.

Gry utrzymane w podobnym klimacie znajdują się tutaj: Hoshi Saga pomysłowa trylogia Button Hunt oraz The X Spot + wspaniały Me And The Key oraz seria ClickPlay
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Słynna piosenkarka Billie pojedzie do odległego miasta na koncert, niestety miasto zostanie zaatakowane głodnymi zombie. Pomóż Billie bezpiecznie uciec!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Przygodówka z elementami logicznymi typu 3 w rzędzie. Pięcioro bohaterów połączyło siły, aby spełnić swoje marzenia. Eksploruj niebezpieczne lochy i jaskinie, zabijaj wrogów i otwieraj skrzynie, by zdobyć złoto, za które pomiędzy walkami będziesz mógł(-a) ulepszać umiejętności bohaterów oraz kupować nowe elementy w tawernie.

Cechy:

- Dopasuj klejnoty do wykonywania ataków
- Puzzle / umiejętności spotykają się z epicką grą RPG!
- 5 bohaterów
- 16 unikalnych jaskiń
- 10 umiejętności
- Ponad 7 godzin gry
- Sklep
- Inwentarz
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wybuchy, wybuchy i zgadnij co? Jeszcze więcej eksplozji! Zanurz się w „TNT Bomb” i pozwól, by twój wandalizm znów zaczął szaleć. Musisz zniszczyć kilka budynków i budowli. Do wyboru jest 5 potężnych power up'ów. Użyj sprytnie opracowanej strategii i bądź elastyczny, ponieważ wszystko jest ograniczone. Jeśli nic innego nie pomoże, użyj ostatecznego trzęsienia ziemi. To powinno zrobić resztę! Zaskocz się piękną grafiką i dobrze zaprojektowanymi poziomami. Bądź mistrzem zniszczenia!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wciel się w nieszczęsnego ognistego robaczka i pomóż mu dotrzeć do wyjścia zbierając po drodze wszystkie fasolki, aby otrzymać premię. Zdobyte złote fasolki, inwestuj w ulepszenia.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Po tym, jak poczuł się przytłoczony poprzednią pracą jako przewodnik, Greg pchnął swoje szczęście jako ochroniarz w nieznanym obiekcie. Okazało się, że został przyjęty z niewiarygodną pompą i nieograniczoną kwotą wynagrodzenia. Nieświadomy ryzyka Greg podjął pracę i rozpoczął swoją pierwszą misję.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: W czasach dynastii Han kraj został zniszczony i podzielony. Wybierz jednego z czterech władców i podejmij inicjatywę podbicia całej mapy przy użyciu zaawansowanych taktyk, w celu zjednoczenia Imperium ii zostania cesarzem Chin.

Wybierając władcę decydujesz o poziomie trudności rozgrywki:
Shu Campaign: Easy
Wei Campaign : Normal
Wu Campaign: Hard
Lu Bu Campaign : Very Hard

Zasady gry są objaśnione w tutorialu (samouczku) zaraz przed pierwszą misją i radzimy się z nimi zapoznać
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Rasowa platformówka, skierowana do najzręczniejszych z giercowników. Każdy poziom, to nowe wyzwanie.
Zaleca się grać na pełnym ekranie.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Przygodowa gra typu point & click. Zły Pigsaw porwał słynnego Youtubera znanego pod nickiem Rovi23, by zmusić go ponownie do zagrania w swoją pokręconą grę. Tym razem Rovi będzie potrzebować pomocy wszystkich subskrybentów, aby bezpiecznie uciec.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: EPIZOD 2: TAJEMNICZY NAWIEDZONY DOM W CUNNINGHAM

Udaj się na wieś w Berkshire, aby zbadać tajemnicze nawiedzenia w Cunningham House. Dopiero niedawno dom zyskał reputację wyjątkowo nawiedzonego, a dom i jego otoczenie nawiedzały widma i duchy.

Pojawianie się młodej kobiety na poboczu drogi doprowadziła do wielu wypadków samochodowych, a ostatni z nich zakończył się śmiercią. Pojawiły się spekulacje, że być może właściciel domu reżyseruje te nawiedzenia, aby podbić interesy, które niedawno przekształciły dom w hotel, aby pomóc mu zapłacić za utrzymanie.

Musisz zbadać dom, wewnątrz i na zewnątrz, badając przyczynę tych nawiedzeń. Czy są one jedynie wymysłem, czy może działa tam coś bardziej złowrogiego?

Gracze online (17):
Polecamy: