reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 13.10.2019, 06:11
Punkty: 301 453
Wiek 30
Status online
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

niedziela, 13.10.2019r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Czy jesteś gotowy, aby dołączyć do największej przygody z dwoma legendarnymi bohaterami, aby uratować schwytaną księżniczkę w wysokiej wieży? Musisz podbić 16 poziomów wieży. Możesz odblokować górne poziomy, zbierając klucze. Podczas walki z potworami będziesz miał miecz, topór, łuk i strzały oraz magiczną broń.

Obie postacie mogą wspinać się po ścianach, skacząc. Możesz zarobić 1 dodatkowe życie, zbierając 50 diamentów w grze. Na ostatnim poziomie czeka na ciebie BOSS wraz z innymi otaczającymi go potworami. Nie zapomnij uratować księżniczki z lochów pod koniec gry!

Funkcje gry:

*Tryb gry wieloosobowej oparty na fabule.
*Legendarna grafika, dźwięki i efekty dźwiękowe.
*Funkcja Zapisz pozwala kontynuować grę na ostatnim poziomie, na którym byłeś.
*Na końcu walczą różne potwory i boss!
*Od łatwej do trudnej rozgrywki.

c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Czy kiedykolwiek obudziłeś jakąś osobę głośnym dźwiękiem budzika? Lemmingi chcą obudzić Grizli i będą się dobrze bawić. Idź i niszcz budowle z budzikami i aktywuj je wszystkie naraz. Spraw, by Grizli obudził się ze strachu i zdobądź za to punkty. Każdy pozostały Lemming daje dodatkowe punkty, więc nie marnuj ich.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: "Witamy w OVERGAME, najbardziej adaptacyjnym doświadczeniu, jakie kiedykolwiek stworzono, unikalnym dla każdego gracza, zaprojektowane na żywo z gamedevs.
Cóż ... przynajmniej tak mówią ..."
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Ucieknij z drewnianego domu, w którym zostałeś zamknięty. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!

piątek, 11.10.2019r.

c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Przygodowa gra typu point & click. Zły PigSaw porwał Arianę, by zmusić ją w ten sposób do zagrania w swoją pokręconą grę. Pomóż jej wybrnąć z tej sytuacji całą i zdrową nim będzie za późno.
W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Another Perspective (Inna perspektywa) to platformówka-łamigłówka, opowiadająca o przygodzie kogoś, kto czegoś szuka.

Zamień umysły, aby zobaczyć świat na różne sposoby!

Tam, gdzie jeden umysł widzi przepaść bez dna, inny nie. Tam, gdzie ktoś widzi zamknięte drzwi, drugi widzi klucz. Zmienić perspektywę, aby to zrozumieć.

Jak zawsze, powodzenia i miłej zabawy.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Witaj, xx142-b2.exe

To jest rok 2413, ludzkość jest zniewolona przez obcą rasę już od ponad dwóch stuleci.
Jesteś uzbrojonym wirusem SI (sztucznej inteligencji), zbudowanym w celu infiltracji sieci Obcych i dezaktywacji wszystkich generatorów energii i systemów uzbrojenia.

Obcy program antywirusowy wykryje i usunie cię po 13 sekundach.

Pamiętaj jednak: plik nigdy tak naprawdę nie jest usuwany. Użyj śladu wykonawczego z poprzednich prób włamania i zniszczenia głównego rdzenia pamięci.

Powodzenia!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Czy potrafisz rozświetlić wszystkie gwiazdy na 16 poziomach Compopo, najnowszej gry logicznej autorstwa Yoshio Ishii (twórcy światowego hiciora wśród gier logicznych, a dokładnie serii Hoshi Saga)?

Genialną serię Hoshi Saga znajdziecie tutaj: Hoshi Saga Series

środa, 09.10.2019r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Przygotuj się na nową ekscytującą platformową przygodę z Foxy!

Foxy kupił dom z Jenny i małymi lisami, Timem i Cindy. Wszystko szło dobrze, dopóki zły książę i jego brat Jax nie zaatakowali i nie zniszczyli wszystkiego... porwali małe lisy! Foxy i Jenny są teraz zmuszeni do niebezpiecznej i ekscytującej przygody na wyspie, aby uniemożliwić Wilczym Braciom realizację podstępnego i złego planu.

Dzielny Foxy nie może tego zrobić sam! Pomóż mu zebrać jak najwięcej monet i wiśni w drodze do ostatecznej bitwy z Wilczymi Braćmi. Eksploruj nowe ziemie, pokonuj wrogów, omijaj sprytne pułapki i poznawaj nowych mieszkańców kolorowego świata FoxyLand 2!
Gracze online (7):
Polecamy: