reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 19.10.2018, 03:37
Punkty: 290 853
Wiek 29
Status offline
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

czwartek, 18.10.2018r.

c700 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przygodowa gra logiczna o samotnym wampirze, który ucieka przed słońcem. Musisz oddalać się od światła słonecznego, ponieważ światło zbliża się coraz bardziej. Możesz stać się nietoperzem, ponieważ jesteś wampirem, ale ostatecznie zależy ci tylko na dotarciu do najlepszego przyjaciela.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: EKIPO GUMBALLA, DO BOJU! Tobias usiłuje zniszczyć Elmore, a powstrzymać go może jedynie EKIPA GUMBALLA! Graj jako Gumball i reszta Ekipy w pełnej akcji grze RPG i spróbuj pokonać Tobiasa, aby ocalić Elmore!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejna odsłona wielkiego hitu przed paru lat. W grze zrobimy drinki z napojów wysokoprocentowych, ananasa, wisienek i lodu. Ważny jest każdy szczegół wraz długością mieszania.

Miguelita, siostra słynnego Miguela, będzie barmanem na weselu ich kuzyna Carlosa. Pomóż jej stworzyć odpowiednią mieszankę napojów i zadowolić wszystkich gości! Przede wszystkim musisz zaimponować trzem ważnym gościom! Pierwszy to zazdrosny były kochanek, Santos. Następna jest bogata i bardzo wymagająca babcia, Maria Beranda. I wreszcie piękna panna młoda z Carlosa, Valeria Valencia.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Poruszaj swoimi gwiazdami piłki nożnej po całym boisku. Strzelaj gole przeciwnikom. Czy będziesz w stanie ukończyć każde wyzwanie i zdobyć kilka bramek?
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Uruchom restaurację z burgerami! Zgodnie z życzeniem gościa, zrób burger w limicie czasowym. Idź teraz i przygotuj hamburgery z paluszkami, frytkami, kurczakiem i podawaj je z lodowatym kieliszkiem Coca-Coli!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Jesteś zagubiony i samotny w lesie. Rozwiąż wszystkie zagadki i znajdź klucz, abyś mógł otworzyć bramę i opuścić ten las. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Nie miałeś własnego psa. Ale pies twojego sąsiada stał się twoim najlepszym przyjacielem. Był czas, kiedy miałeś dodatkowe jedzenie i się z nim dzieliłeś. Za każdym razem, gdy cię widział, machał ogonem, jakby chciał cię powitać. Nauczyłeś go nawet kilku sztuczek. Pies siadał przed otrzymaniem jedzenia.

Dobrze się z nim bawiłeś, nawet jeśli odwiedzał cię przez kilka minut. Później jednak widziałeś, że przez całą noc przebywał poza domem. Wyglądało na to, że również cię pilnuje. To sprawiło, że jeszcze bardziej kochasz tego psa. Czasami rozmawiałeś z nim, a on wydawał się słuchać. Był tam zawsze, aż pewnego dnia zniknął. Zastanawiałeś się, czy twój sąsiad przyniósł go gdzieś indziej. Więc go zapytałeś, ale on także zastanawiał się , gdzie jest. Nie mogłeś siedzieć i czekać na jego powrót. Postanowiłeś go odnaleźć. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Czas na kolejną przygodę w Super Ryona World. Przejdź przez ekscytujące poziomy, aby sprawdzić swoje umiejętności. Walcz z niektórymi bossami i zbieraj kapelusze, abyś mógł skakać wyżej, pływać szybciej, strzelać kulami ognia, a nawet rzucać młotami! Nie trać kapelusza, skacz i unikaj wrogów. Twoja nowa przygoda czeka, na co czekasz.

Zła Czaszka schwytał królową Elżbietę. Jej córki muszą przejść przez zamek Złej Czaszki, aby ją uratować. Pomóż im przezwyciężyć to zło.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Fantasy House to twoje ulubione miejsce. Twoja ulubiona część to podwórko. To miejsce, w którym zawsze przebywasz, gdy jesteś w domu fantasy. Tutaj możesz związać się ze zwierzętami. Poza tym możesz cieszyć się szeroką przestrzenią. W rzeczywistości przestrzeń jest dla ciebie zbyt szeroka, bo trudno ci uciec z podwórka.

Wygląda na to, że istnieje tak wiele ścieżek, które można podjąć. Istnieją również łamigłówki blokujące drogę. Zwierzęta mogą ci pomóc uciec z tego miejsca. Na szczęście istnieją wskazówki, które mogą pomóc ci rozwiązać te zagadki. W domu fantasy znajdują się również obiekty, które można podnieść i użyć drodze. Powodzenia i miłej zabawy!
Gracze online (6):
Polecamy: