reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 23.02.2018, 04:14
Punkty: 283 589
Wiek 28
Status offline
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

Wczoraj, 22.02.2018r.

c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Rogue Buddies 2 to czterech najemników; Maximus (specjalista od ataków i granatów), Smoke (ciężka artyleria i wyrzutnia rakiet), Alpha Tech (tarcza i drony) i Duster (skaczący ninja z kataną) szukających złota i zemsty na złej do szpiku kości Spółce. Jest to platformowa strzelanka 2D, przypominająca klasyczne gry platformowe, takie jak Metroid, MegaMan i inne. W grze znajdziesz mnóstwo poziomów wypełnionych zagadkami i wrogami, których musisz pokonać.

Dołącz do Maximusa, uratuj swoją załogę i zabij wszystkich wrogów. Zbierz całe złoto, które pomoże ci ulepszyć broń, amunicję, a nawet twoją postać. Dokończ wszystkie osiągnięcia... jeśli potrafisz...
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Powstrzymaj uciekający czas! Podczas lekcji historii Clarence przenosi się do krainy snów i wciela w postać Czarodzieja czasu. Wspinaj się i skacz po średniowiecznym zamku, korzystając z magicznej mocy zatrzymywania czasu. Potrafisz zebrać gwiazdki ukryte na każdym poziomie?
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Oryginalna platformówka, pełna innowacyjnych pomysłów i ciekawych zagadek. Unikalną cechą Pixepala jest możliwość przenoszenia poszczególnych obiektów. Konieczne jest dotarcie do końca poziomu w odpowiedniej kolejności. Otwórz inne drzwi oferowane w grze i przejdź do następnej części gry. Uważaj, aby się nie zapomnieć i zakończyć grę. Trzeba zrobić wszystko, aby pokonać trudne przeszkody.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Jak szybko zdołasz wyczyścić ekran?

Królik o imieniu Tik próbuje zaopatrzyć się w dojrzałe warzywa, zanim zacznie się ciężka zima, a Twoim zadaniem jest mu pomóc.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Daniel mieszka w miejscu, które jest prawdziwą atrakcją turystyczną. Jednak w pobliżu miasta, nastąpiła katastrofa naturalna, która wstrząsnęła wszystkimi mieszkańcami i turystami. Zjawiska, które przyciągnęły wielu turystów do tego miejsca, stały się dla nich poważnym zagrożeniem. Mianowicie, wulkan blisko miasta, który przez wiele, wiele lat był uśpiony, nagle się uaktywnił, wielu turystów utknęło w górach, nie wiedząc, co robić.

Dlatego on wraz ze swoimi przyjaciółmi, Alice i Joy, Daniel wyrusza na misję, aby zrobić wszystko, by ich uratować. Muszą znaleźć wszystkie przedmioty potrzebne do uratowania turystów, aby uniknąć większej katastrofy.

Byłoby bardzo miłe z twojej strony, gdybyś pomógł Danielowi i jego przyjaciołom uratować turystów i zabrać ich w miejsce, gdzie nie grozi im żadne niebezpieczeństwo. Musimy działać szybko, ale jednocześnie spokojnie, ponieważ ta nagła sytuacja do tej pory zdezorientowała wszystkich. Powodzenia!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Kolorowanie według numerów z Pixel Art to doskonały sposób na spędzanie czasu. Wycisz się i ciesz godzinami zabawy i relaksu, popraw koncentrację i dokładność. Wybieraj spośród wielu obrazków i koloruj według numerów te, które Ci się podobają, aby stworzyć swoje własne dzieła sztuki. Koloruj, aby się odprężyć i obudzić w sobie artystę.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Próbujesz zbadać dziwny opuszczony dom. Ale ktoś zamknął drzwi od zewnątrz! Czy możesz rozwiązać ten problem? Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Opiekuj się swoją farmą w Dream Farm Link. Połącz podobne owoce, warzywa i zwierzęta, aby przywrócić trochę porządku na farmie.

Zabawa polega na szybkim dopasowywaniu takich samych elementów w taki sposób, żeby między nimi można było przeprowadzić linię nie przecinając innych obiektów i nie łamiącą się więcej niż dwa razy. Z każdym levelem zabawa robi się bardziej skomplikowana.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Gra polegająca na strzelaniu, ratowaniu, zarabianiu pieniędzy, ulepszaniu pojazdów i odblokowywaniu skórek oraz pokazywaniu wszystkim, kto tu jest szefem.

Możesz wybierać spośród 2 typów pojazdów zapewniających różne rozgrywki: czołgi i ciężarówki.

Czołgi świetnie nadają się do walki, a ciężarówki doskonale radzą sobie z gromadzeniem zasobów i unikaniem destrukcyjnych tendencji innych graczy.

Gracze online (12):
Polecamy: