reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 21.05.2018, 18:26
Punkty: 287 630
Wiek 28
Status offline
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

Wczoraj, 21.05.2018r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Iron Snout (Żelazny Ryjek) to szybka, barwna i krwawa bijatyka, w której pomagasz prosiątku przetrwać walkę z wilkami.

Iron Snout to zabawna i wymagająca gra zręcznościowa, w której używasz klawiszy strzałek do kontrolowania bardzo potężnej świni ninja podczas misji niszczenia jak Postaraj się zdobyć najlepszy wynik zarówno na poziomie lasu, jak i miasta, a także tryb hardcore 1HP zaprojektowany, by stawić czoła najlepszym wojownikom.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: W drodze do domu ten chudy facet i dziewczyna zostają zaatakowane przez uliczny gang kobie. Pomóż im przetrwać tę przygodę, jednocześnie dając gangsterkom znać, że nie z tobą te numery...
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Babcia znowu nawiała ze szpitala. Tym razem akcja toczy się w słonecznej Brazylii. Twoim zadaniem jest pomóc babci uciec tak daleko, jak to tylko możliwe. Należy unikać przeszkód na drodze przeskakując przez nie, a także trafiać w ludzi, którzy staną na twojej drodze, aby zebrać jak najwięcej monet, które można wykorzystać do zakupu różnego rodzaju ulepszeń.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Crazy Ball Adventures oferuje wiele wyzwań, dzięki czemu zawsze będziesz musiał stawić czoła nowym, ekscytującym poziomom. Twoim głównym celem jest kontrolowanie piłki i dotarcie do platformy bramkowej. Musisz unikać przeszkód, które mogą spowodować upadek piłki do wody. Postaraj się zebrać wszystkie gwiazdy i pokonać wszystkie poziomy doskonale.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wspomnienie idei zostania wampirem może dla kogoś brzmieć dziwnie. Zakładamy, że wampiry budzą w nas uczucie przerażenia i zwykle są związane z pewnymi niepożądanymi zdarzeniami. Z drugiej strony, czy kiedykolwiek myślałeś o wszystkich umiejętnościach wampirów?! Zdecydowanie przewyższają ludzi pod wieloma względami, a ich praca powinna być doceniona, to jest pewne. I nie myśl, że wampiry rodzą się właśnie od tak. W ich przypadku chodzi również o uczenie się i odpowiednie szkolenia, które czynią je silniejszymi i bardziej wykwalifikowanymi. Są też instytucje, w których zdobywają wiedzę, a teraz odkryjesz coś więcej na temat funkcjonowania kilku z nich.

Sebastian i Zetta są wampirami, właścicielami akademii dla wampirów. Dziś mają grupę studentów, których intencją jest zostać przyjętym w Akademii i stać się przyszłymi wampirami. Jednak, podobnie jak w każdej innej akademii, pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest zdanie egzaminu wstępnego, więc muszą być dobrze przygotowani.

Sebastian i Zetta przygotowali dla nich kilka zadań, które należy rozwiązać, aby zdać egzamin. Zadania te są dość wymagające, więc nowi uczniowie muszą być bardzo oddani temu i starać się je zakończyć je z wielkim sukcesem, jeśli chcieliby kontynuować szkolenie. Nauczmy się czegoś o wampirach i problemach, z którymi mają do czynienia.c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Niesamowita przygodówka osadzona w świecie Anime i oraz częściowo wykonana w technologii 3D. W świecie pełnym owiec, odważ się być wilkiem...
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Rozwiąż wszystkie zagadki, które doprowadzą cię do tajnego klucza i odblokuj drzwi. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Każdy lubi cukierki, prawda? Teraz tutaj maszi wszystkie słodycze, ale bez kalorii! W tej pięknej i wymagającej grze typu trzy w rzędzie, Twoim zadaniem jest połączyć co najmniej trzy pyszne cukierki w pionie lub poziomie, aby zniknęły. Jeśli grasz sprytnie i sprawisz, że więcej cukierków zniknie za jednym ruchem, a nawet wyzwolisz kombinacje, które pozwolą na zniknięcie różnych rodzajów cukierków, możesz zdobyć mnóstwo dodatkowych punktów i przydatnych boosterów, dzięki którym łatwiej osiągnąć cele poziomów. Zawsze miej oko na wyniki, ponieważ masz tylko ograniczoną liczbę ruchów, aby osiągnąć poziom wygranej.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Twoim zadaniem jest tak kombinować, by pozbyć się z planszy patyczaka. Powodzenia!
Gracze online (10):
Polecamy: