reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 24.09.2018, 15:52
Punkty: 290 549
Wiek 29
Status offline
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

piątek, 21.09.2018r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Gumball, Darwin i Anais przekształcają się w Sibling Rangers Bro-Squad, by wykorzenić siły zła atakujące miasto Elmore.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Utrzymaj piłkę na platformie i zrób tyle zygzaków, ile dasz radę! Klikaj, aby zmienić kierunek piłki. Staraj się nie spaść z krawędzi! Jak daleko zdołasz dotrzeć?
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: W ramach egzaminu wstępnego do szkoły magii każdy uczeń otrzymuje jedną magiczną istotę, do której musi przynieść swoje magiczne moce.

Twoim zadaniem jest pomóc kogutowi w podróży i wysłać go na jak najdalszą odległość.

Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wkrocz na arenę i przygotuj się do walki. Ale nie chodzi o boks! Ten futurystyczny gladiator musi zniszczyć wszystkie pudełka, aby samemu nie zostać zgniecionym.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Nymble to turowa gra logiczna. Grasz jako Jack, który skacze nad rzeczami, aby z nimi współdziałać. Poszukaj sadzonki, umieść ją w ziemi i przejdź do następnego poziomu.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Obudziłeś się i znalazłeś się w grobowcu smoka. Rozejrzyj się, znajdź przydatne przedmioty i użyj ich, by uciec z tego miejsca.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!

czwartek, 20.09.2018r.

c700 skomentował
Treść komentarza: Jedna z lepszych gier tego typy, + super muzyka . Na prawdę aż miło pograć, daje ★★★★★
c700 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Uratuj małą dziewczynkę z jej nocnych koszmarów! Calming Lia to relaksująca gra typu trzy w linii. Podobnie jak kołysanka, najlepiej jest grać w nocy przed snem. Pomóż Lii i jej pluszowemu przyjacielowi, niedźwiadkowi Bao, uratować jej sny od okropności złego Boogie Mana!
c700 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zmierz się w zupełnie nowej przygodzie, aby stać się ostatecznym strażnikiem kart! Napisz własną legendę grając różnymi postaciami z unikalnymi umiejętnościami. Walcz z niebezpiecznymi potworami i mistycznymi bossami, ulepszaj wyposażenie Bohaterów, zwiększaj zdolności, znajduj rzadkie artefakty i wykonuj zadania. Upewnij się, że czeka Cię więcej nieopisanych tajemnic...

Card Keeper to taktyczny turowy RPG, zaprojektowany z miłością, aby zapewnić Ci ekscytującą rozgrywkę, w której musisz myśleć i ryzykować, aby odnieść sukces.

Cechy gry:

* Proste zasady i bogate mechanika
* Różne typy bohaterów, każdy ze specjalnymi umiejętnościami i uzbrojeniem
* Zadania do wykonania, za które mają być zdobyte nagrody
* Ukryte skarby zabezpieczone różnymi wrogami
* Rzadkie artefakty z potężnymi efektami
* Osiągnięcia i wyzwania
* I wiele więcej
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
Gracze online (4):
Polecamy: