reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 20.10.2017, 14:13
Punkty: 278 278
Wiek 28
Status offline
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

środa, 18.10.2017r.

c700 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Twoim zadaniem jest zablokować obiektowi drogę, to któregokolwiek z portali.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Jest to gra logiczna podobna do nonogramów (malowanie liczbami), ale ze wskazówkami wewnątrz i na zewnątrz siatki. Zasadniczo chodzi o to, by odsłonić ukryty obrazek. Powodzenia!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Przestawiaj elementy tak, aby minimum 3 jednakowe elementy znalazły się obok siebie w celu wyeliminowania ich z planszy, co pozwoli każdej z księżniczek odnaleźć swoją królewską moc i zakończyć magiczną podróż.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Przygotuj się na ostateczną bitwę pomiędzy superbohaterami w drużynach 3 na 3. Wybierz swój Super Team i daj popalić drużynie przeciwnej, zdobywaj punkty i odblokuj nowe bronie!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Przetestuj swoją pamięć oraz spostrzegawczość w trzech różnych minigrach i pokonaj największych złoczyńców z pomocą Spider-Mana.

wtorek, 17.10.2017r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Urocza i wymagająca przygodówka logiczno - ploatformowo - zręcznościowa.
Wyrusz na przygodę w tajemniczym zamku jako mag, który chce odzyskać swoją moc oraz pamięć. Zamek jest pełen przeszkód, wyzwań i tajemnic, które można odkryć. Gra zawiera 45 różnych poziomów (a nawet bitwę z bossem).

Niektóre poziomy zawierają książki, które zawierają magiczne zaklęcia do nauki. Zaklęcia obejmują np. zdolność do zapalania świec, czy używania dźwigni, pomogą Ci one rozwiązać zagadki po drodze.

c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zasnąłeś oglądając telewizję. Kiedy obudziłeś się, byłeś w dziwnym czarno-białym domu! Teraz musisz rozejrzeć się i zobaczyć, co można znaleźć, aby się stąd wydostać! Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów znajdujących się obok siebie w celu wyeliminowania ich z planszy i przekonaj się, czy masz duszę motocyklisty, czy surfera.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Poszukujemy nowych członków zespołu potworów do demolowania miast! Jeśli spełnisz wszystkie nasze wymagania, nie wahaj się i zgłoś. Jakie są nasze wymagania dla tej pracy? Zdolność do zmiażdżenia i zniszczenia wszystkiego w zasięgu wzroku, przyzwoitej prędkości i zwinności, solidnych umiejętności obrony (nigdy nie wiadomo, kiedy armia przybędzie...), ogromna paszcza dla skutecznego gryzienia i zaspokojenia głodu krwi. Czy jesteś gotowy spowodować chaos i zmusić wszystkich mieszkańców tych miast do uciekania ze strachu? Zbieraj punkty doświadczenia w misjach i idź drogą bezlitosnego potwora w wirtualnym świecie. Baw się dobrze.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Dawno, dawno temu w odległej galaktyce...

Graj jako Hera, Ezra, Sabine, Kanan, Zeb i Chopper, bierz udział w misjach zbierania, uwalniania, dokonuj sabotaży i walcz z bossami! Niech MOC będzie z tobą!

Zanurz się w niesamowitym świecie Gwiezdnych Wojen. Gry z Serii Star Wars znajdziesz tutaj: Gry Gwiezdne Wojny
Gracze online (29):
Polecamy: