reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 09.07.2020, 18:24
Punkty: 308 070
Wiek 30
Status offline
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

niedziela, 05.07.2020r.

c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Znajdź wszystkie ukryte słowa i umieść je w odpowiednim miejscu w liście.
c700 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: War Lands to RPG akcji z elementami roguelike i losowymi mapami. Twoim celem będzie pokonanie potworów i zbadanie okolicy. Kontroluj swojego dzielnego bohatera i rozpocznij niesamowite przygody.

Do walki z wrogami możesz użyć kilku broni, w tym mieczy, łuków i strzał, a nawet magicznego personelu. Graj jako potężny wojownik, dążąc do pokonania potworów i szkieletów! Zniszcz wszystkie skrzynie oraz beczki i zbierz monety oraz specjalną broń, które mogą z nich wyjść. W grze jest mnóstwo ulepszeń, łupów, artefaktów przedmiotów, ulepszeń do odkrycia! Ciesz się losowo generowanymi lochami i wrogami!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wyobraź sobie, że jesteś w szopie garażowej, w której znalazłeś pierścionek z brylantem i inne ozdoby przechowywane w pudełku. Chcesz zrabować wszystkie ozdoby i klejnoty i uciec. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Fish Story to relaksacyjna gra polegająca na dopasowaniu 3 elementów. Czeka na ciebie niesamowita podwodna przygoda. Jesteś starym rybakiem, dziś żeglujesz i chcesz nałapać ryb, by wykarmić rodzinę.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Pomóż Stevenowi znaleźć 3 pączki na każdym poziomie. Poruszaj się i omijaj pułapki bez względu na wszystko. Nie umieraj, bo będziesz musiał zacząć od nowa. Powodzenia!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Połącz rozdrobnione kawałki poziomu, aby pomóc naszemu bohaterowi zdobyć jedzenie. Bądź ostrożny i trzymaj go z dala od zagrożeń!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Ten uroczy mały potwór kocha ciasta. Musisz pomóc mu, aby je zdobyć. Twój potwór może jeść grupy trzech lub więcej ciastek, które są blisko niego. Im więcej ich zjesz, tym więcej punktów otrzymasz. To sprawi, że potwór będzie szczęśliwy.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Najbezpieczniejszy zakład karny w kraju
jest atakowany…
Burmistrz miasta zadzwonił osobiście i poprosił o rozwiązanie tego problemu.
Jesteś Jake, były żołnierz i członek Team Hot Guns.
Gracze online (15):
Polecamy: