reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 17.06.2018, 08:33
Punkty: 288 210
Wiek 28
Status offline
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

czwartek, 14.06.2018r.

c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Ten chłopak potrzebuje twojej pomocy, aby uciec z ogrodu. Postępuj zgodnie ze wskazówkami, które doprowadzą cię do brakującego klucza.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Odblokuj trochę rzeczy. Więcej poziomów w dniu 27 czerwca.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Twoim zadaniem jest doprowadzić kwadrat do mety na każdym z poziomów.
c700 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Podejmij epicką walkę z Bossem.

~ Cel ~
Pokonaj bossa, zbierając świecące płytki, nie tracąc wszystkich serc.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kim jest Luna? Gdzie ona jest? Dlaczego to wszystko twoja wina? Wejdź do przeklętej krainy i dowiedz się więcej o tej tajemnicy!

sobota, 09.06.2018r.

c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Tajemnicze stworzenia. A co z jakimś tajemniczym czasem na dzisiaj? Weekend się kończy, najdłuższy tydzień pracy jest przed nami, ale to nie znaczy, że nie powinniśmy się dobrze bawić i zachęcać do rozwijania naszej wyobraźni. Fantazja jest tym, co odciąga nas od nudnych dni i wspólnych obowiązków, daje nam skrzydła, prawda?

To była natychmiastowa decyzja, którą Cindy podjęła w ten weekend. Ta kobieta postanawia, że byłoby to dla niej idealne spędzić trochę czasu w jej domku weekendowym, który znajduje się kilka kilometrów od miasta, w którym mieszka. Przybywa późno w nocy, ale jest zaskoczona i przestraszona przez tajemnicze stworzenia, które znalazła w domku i jego otoczeniu. Cindy boi się o życie, ale decyduje, że zostanie tu z tymi przerażającymi stworzeniami. Próbuje dowiedzieć się, jaka jest ich misja, dlaczego interesują się jej domem?

Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej przerażającej sytuacji.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy.

czwartek, 07.06.2018r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Mitologia jest zawsze atrakcyjna np. jeśli chodzi o smoki. Te cudowne stworzenia, które żyły, a może były częścią bogatej fantazji ludzi, którzy żyli tysiąclecia przed nami, żyją dzisiaj ponownie, ponieważ są umieszczane w opowieściach, w filmach, grach itd.

Syreny np. były słynne z ich piękna i sposobu, w jaki wykorzystywały je do spełnienia swojego celu, do uwięzienia jakiegoś odważnego faceta. Nawet starożytni ludzie wiedzieli, że piękno jest kluczowym czynnikiem dla mężczyzn, aby zakochać się w jakiejś kobiecie.

W taki właśnie sposób nasz kapitan znalazł się na bezludnej wyspie. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty, weź udział w tej interesującej historii i pomóż mu się wydostać.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wkrocz na arenę i staraj się pozostać przy życiu, niszcząc wszystkich, którzy stają przeciwko tobie. Walki są automatyczne, a gracze są przydzielani przeciwko tobie poprzez losowy wybór. Możesz dostosować swojego bohatera według własnego uznania.
Gracze online (22):
Polecamy: