reklama
Giercownia - Gry Online

Trapped in Fearland

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 281
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,56
Łącznie głosów: 8

Gra dodana przez:

Nawet najlepsi profesjonaliści czasami potrzebują pomocy. Czasami czujemy się słabi i wzywamy naszych przyjaciół, ponieważ przyjaciele powinni być tutaj przy nas, kiedy ich potrzebujemy. To jedna z głównych zasad, kiedy mówimy o przyjaźni.

Policjantka Helen przyjmuje anonimowe wezwanie o naruszeniu porządku publicznego w małej dzielnicy na przedmieściach. Przybywa na miejsce i dowiaduje się, że jest to pułapka i że utknęła na terenie zajmowanym przez duchy. Apeluje o pomoc do swoich kolegów, Jacoba i Ruth, aby mogli pomóc jej uciec z tego strasznego miejsca. To nie pierwszy taki przypadek dla Jacoba i Ruth, którzy są zawsze gotowi pomóc Helen.

Ta gra dowodzi, że jest bardzo niewiele rzeczy, które możemy zrobić samodzielnie i że powinniśmy podać rękę, gdy zostanie nam ona wyciągnięta. W tym przypadku mówimy o życiu i śmierci. Pomożesz detektyw Helen, prawda?

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.85.92.*

Komentarze (1)

avatar ashwin121
ashwin121 21.12.2018, godz. 11.06 odpowiedz
0
Tell me how do you change your desktop computer name in windows 10 operating system? https://computernamewindows10.com/ I am inviting you to visit this homepage and Learn the most easiest process. Thank you.
Gracze online (10):
Polecamy: