reklama
Giercownia - Gry Online

UFO Hunters

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 196
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,64
Łącznie głosów: 5

Gra dodana przez:

Ludzie są istotami, które zawsze dopatrują się jakiejś większej siły. Potrzebujemy czegoś, co pomoże nam odpowiedzieć na setki pytań dotyczących nas samych, życia, filozofii, misji, dlaczego jesteśmy tutaj, a nie gdzie indziej. Brak możliwości odpowiedzi na wszystkie pytania sprawia, że ludzie wierzą w dziwne rzeczy. Niektórzy uważają, że UFO istnieje, a niektórzy sądzą, że to tylko wytwór szalonej wyobraźni.

Filmowcy łatwo inspirują się tymi obiektami. Czyż wielu z nas wierzy, że istnieje życie na Marsie i że są tam kosmici? Być może lubimy pomysł, że nie jesteśmy jedynymi w galaktyce, staramy się nie być samotni.

Brian jest przekonany, że nie jesteśmy jedynymi żywymi istotami we wszechświecie. Przez całe życie starał się udowodnić, że gdzieś w kosmosie są także inne stworzenia. Razem ze swoimi asystentami przebywa dziś w małym miasteczku Caister, które znajduje się w pobliżu słynnego miejsca nazywanego AREA51. Uważa on, że kosmici ukryli tutaj kilka Kuli Energii, których używają do ładowania ich latających spodków.

Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej jakze ciekawej misji.Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
18.212.239.*

Komentarze (0)

Gracze online (21):
Polecamy: