reklama
Giercownia - Gry Online

Paranormal Whispers

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 727
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,70
Łącznie głosów: 7

Gra dodana przez:

Jeśli chodzi o zjawiska paranormalne, ludzie zazwyczaj są co najmniej sceptyczni. W innych przypadkach boją się myśli o duchach i nie mogą sobie nawet wyobrazić, że coś takiego mogłoby naprawdę istnieć. Jednakże, w praktyce, istnieje wiele dowodów, które pokazują, że jest coś prawdziwego w tych historiach.

Robin to na przykład detektyw, którego specjalnością są czynności paranormalne. Ma ten dziwny talent, który pozwala mu rozmawiać z duchami zmarłych ludzi. To jest rzeczywiście jego sekret, czynnik, który czyni go doskonałym w wykonywaniu swojej pracy, powodem, dla którego dostaje takie przypadki.

Tym razem niektóre duchy na miejskim cmentarzu są czymś zaniepokojone. Przyczyna ich niepokoju nie jest znana, dlatego właśnie Robin odwiedził je dzisiaj, aby dowiedzieć się, co się z nimi dzieje, dlaczego tak dziwnie się zachowują?! Robin zabrał ze sobą także Wilberta i Tori, którzy w rzeczywistości są duchami, które z nim współpracują, pomagając mu szybciej rozwiązywać sprawy.

Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i dowiedz się czegoś więcej o duchach, ich sposobie myślenia i ich faktycznych działaniach. Jednocześnie pomóż Robinowi i jego duchowym przyjaciołom szybciej rozwiązać sprawę.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.90.45.*

Komentarze (0)

Gracze online (20):
Polecamy: