reklama
Giercownia - Gry Online

The Evil Prince

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 087
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,50
Łącznie głosów: 4

Gra dodana przez:

Kilka lat temu Antonio był potężnym księciem. Przez potężnego księcia rozumiemy złego człowieka, wykorzystującego władzę tak, że wszyscy się go bali, ponieważ był powszechnie znany ze swego okrucieństwa. Dlatego ludzie, którzy żyli w jego królestwie, przygotowali klątwę przy pomocy starej wiedźmy. Z pomocą tego przekleństwa zły książę Antonio zmienił się w brzydkiego wampira, który wychodził z domu dopiero późnym wieczorem.

Wydaje się, że kara ta może być zbyt surowa nawet dla najbardziej złych ludzi, więc Antonio jest bardzo zdesperowany. Żałuje z powodu swoich złych czynów i lubi znowu chciałby być człowiekiem, prowadzić życie, które miał wcześniej. Może uważasz, że Antonio nie zasługuje na swoje stare życie, ale dajmy mu drugą szansę i zobaczmy, co z tego wyjdzie.
Pomóżmy teraz Antonio przełamać klątwę i znaleźć wszystkie przedmioty, które są ukryte przez starą czarownicę. To jest zadanie, które ona mu wyznaczyła, aby uczynić go znowu człowiekiem. Jesteśmy pewni, że nauczył się tej lekcji i nie będzie okrutnikiem, jakim był wcześniej.Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.226.36.*

Komentarze (0)

Gracze online (4):
Polecamy: