reklama
Giercownia - Gry Online

Ocean Of Fear

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 422
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,57
Łącznie głosów: 7

Gra dodana przez:

Może nie wiemy zbyt wiele o czarownicach, a mówiąc dokładniej, nie ma wielu ludzi, którzy mogliby powiedzieć, że spotkali czarownicę, ale teraz mimo wszystko poznaj Evanorę. Ta dziewczyna jest jedną z trzech czarownic oceanicznych, które mają niesamowitą moc. Chociaż czarownice są bardzo inteligentne, Evanora czuła jakoś, że tkwiła w oszustwie, co kosztowało ją wiele nerwów i zdrowia, a teraz szuka zemsty.

Kilka lat temu zawarła porozumienie ze słynnym piratem Czarnobrodym. Zgodnie z tą umową dała mu ogromną moc, aby stał się niepokonanym i mógł ukraść królewskie statki pełne złota. Zgodnie z tą umową, Evanora miała otrzymać połowę skarbów, ale Czarnobrody potajemnie zawarł kolejną umowę z inną czarownicą imieniem Glinda, czym oszukali Evanorę.

Gdy Evanora dowiedziała się o oszustwie, stała się naprawdę zła. Dotarła do miejsca, które służyło jako kryjówka Czarnobrodego z zamiarem odebrania mu jego mocy. Lubi znajdować magiczne przedmioty, które są własnością pirata, aby zabrać je od niego i osłabiać jego moc. Wyrusz razem z Evanorą i pomóż jej w zemście, ponieważ wszyscy zasługują na sprawiedliwość! Powodzenia!

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.161.100.*

Komentarze (0)

Gracze online (27):
Polecamy: