reklama
Giercownia - Gry Online

Hidden Treats

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 267
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 3,67
Łącznie głosów: 9

Gra dodana przez:

Niezależnie od tego, jak straszne może się wydawać, tak naprawdę Halloween jest jednym z najszczęśliwszych świąt w ciągu roku, szczególnie dla dzieci. W ciągu roku myślą o kostiumach na Halloween, a kiedy nadejdzie ten dzień, są niesamowicie zadowoleni ze smakołyków, z których będą korzystać od drzwi do drzwi. Nie wspominając, że dorośli są również szczęśliwi, gdy biorą udział w tej niesamowitej przygodzie.

Marion, Beth i Peter to troje dzieci, które mieszkają w tej samej okolicy. Jak większość dzieci, są naprawdę szczęśliwi, ponieważ dziś jest Halloween. Marion jest nieco starsza, więc jest głową tej paczki, a ona organizuje je podczas świąt.

Marion wie, że każdego roku sąsiedzi ukrywają kilka specjalnych upominków dla dzieci z sąsiedztwa i wszystkie dzieci marzą o ich znalezieniu. To jest ich główne zadanie w tym szczególnym dniu. Marion naprawdę ma nadzieję, że jej grupa będzie w tym roku w stanie znaleźć ukryte prezenty. Byłaby bardzo szczęśliwa, gdybyś pomógł jej w tym, aby dzielić się duchem Halloween i bawić się razem z Marion i jej przyjaciółmi Beth i Peter.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.161.100.*

Komentarze (0)

Gracze online (27):
Polecamy: