reklama
Giercownia - Gry Online

Justice for All

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 549
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,64
Łącznie głosów: 11

Gra dodana przez:

Praca na policji to raczej trudne zadanie. Wystarczy sobie wyobrazić, jak wiele dziwnych telefonów otrzymują policjanci, informujących ich o jeszcze bardziej dziwnych wydarzeniach. Czasami może to być wypadek, ale wiele razy dotyczy to prawdziwych zbrodni, prawdziwych aktów przestępczych, zaplanowanych i wykonanych przez naprawdę niebezpiecznych ludzi.

Norma jest policjantką i podczas swojej kariery widziała na prawdę dużo! Tej nocy też pracuje nad bardzo dziwną sprawą. W tym przypadku wydaje się, że wszystko jest jasne, ale wiele razy rzeczy jest takimi, jak się wydaje... Mianowicie, miał miejsce wypadek w domu pana Pawła. Jego żona została pilnie przewieziona do szpitala, ponieważ spadła z balkonu na drugim piętrze. To mogło przebiegać jako zwykły wypadek, ale ktoś zadzwonił na policję policji niedługo później. To był pewien świadek, który stwierdził, że widział, Jak pan Paweł i jego żona toczą okrutną walkę. Zdaniem świadka, ta walka była powodem straszliwego wypadku. Dlaczego ktoś miałby kłamać o w tej sytuacji? Czy mówi prawdę, czy czy nie lubi pana Pawła i chce go po prostu obciążyć?

Norma znajduje się w miejscu zbrodni, szukając pewnych dowodów, które pomogą jej ujawnić prawdę. Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż jej rozwiązać tę sprawę. Powodzenia!

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.161.100.*

Komentarze (0)

Gracze online (27):
Polecamy: