reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: wiolecinka

Login: wiolecinka
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 26.08.2009r.
Ost. logowanie: 20.10.2019, 15:22
Punkty: 15 791
Wiek 30
Status offline
Opis » Mordeczki moje: heros111, street3, widlarzb1, czesio37, redtiger, allex, czarko9786, jakub12000, glut698, sasuke323, toshiro122 , ino17 i marlenkaaa ♥ [Mam mega nadzieję że nikogo nie pominęłam xd] ~ Ostatnia aktualizacja profilu: 1.10.2014r. ~ EDIT (26.04.2018): Zapraszam na MAL'a: [https://myanimelist.net/profile/Pichitta] /♥ EDIT (04.10.2019): Jako że dawno mnie tu nie było, postanowiłam że będę zaglądać co jakiś czas, moi drodzy mający kiedyś tu ze mną kontakt zapraszam do zostawienia jakiejkolwiek wiadomości (Bo widzę że giercownia nam to ułatwiła dodając priv ♥). Ewentualnie zapraszam na Insta na którym bywam codziennie: _wiolcixx_ (Zapraszam mega tylko hej! wspomnij że jesteś giercownikiem, będzie mega miło! ♥)

poniedziałek, 23.04.2012r.

wiolecinka skomentowała
Treść komentarza: A tam... Aż szkoda gadać ^^ Lipa po prostu xD na dodatek jest strasznie nudno Bym sobie w coś pograła, ale pewnie jak juz widać, większość gier nie działa

niedziela, 22.04.2012r.

wiolecinka skomentowała
Treść komentarza: No siema Allex ^^ Co tam u Ciebie? Czemu Cię nie było? Spowiadaj się

czwartek, 19.04.2012r.

wiolecinka skomentowała
Treść komentarza: Właściwie to jest pustka a nie cisza, bo nawet jeśli ktoś bedzie, to sie nie odezwie A po za tym, nie ma o czym pisać, to i nudno sie zrobiło xD

niedziela, 15.04.2012r.

wiolecinka skomentowała
Treść komentarza: Jak kazda wersja tej gry - super 5/5 ^^
wiolecinka zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Tysiąc lat temu ludzkość użyła swoich magicznych umiejętności w wojnie. Pierwszy Strażnik wpadł we wściekłość. Starał się jak mógł, by powstrzymać rozlew krwi. Ale jego wrogowie okazali się być już zbyt potężni. Zupełnie stracił kontrolę i już nie miał wyboru. Postanowił zapieczętować pozostałych strażników w "Więzieniu Grzechu". Ale pięćdziesiąt lat temu pieczęć została zniszczona, a ci, którzy się w niej znajdowali powstali. Była ich szóstka.
wiolecinka skomentowała
Treść komentarza: Wiesz... To jest chyba zaraźliwe, bo ja tak samo xD

środa, 11.04.2012r.

wiolecinka skomentowała
Treść komentarza: Hehe Xd A ja dzisiaj na wagary z kumpelami poszłam nie chciało nam się do budy iść, tylko pałętaliśmy się po miescie z sześciopakiem piwka (aż w głowie mi szumi) A co do poniedziałku to zupełnie nic z niego nie pamiętam xD

wtorek, 10.04.2012r.

wiolecinka skomentowała
Treść komentarza: Dziammm.... A ja bym też złożyła życzenia świąteczne, ale niestety już za późno
wiolecinka skomentowała
Treść komentarza: pff.. Ja na święta nie znalazłam wolnego czasu, i niestety jest juz za późno by życzenia składać lipa.. Zaa rok najwyżej poskładam xD

czwartek, 05.04.2012r.

wiolecinka skomentowała
Treść komentarza: Oj nie ty jedna.. Nie ty jedna... xD
Gracze online (3):
Polecamy: