reklama
| Login: | wiolecinka |
| Płeć: | Kobieta |
| Zarejestrowany: | 26.08.2009r. |
| Ost. logowanie: | 20.10.2019, 15:22 |
| Punkty: | 15 791 |
| Wiek | 30 |
| Status | offline |
| Opis | » Mordeczki moje: heros111, street3, widlarzb1, czesio37, redtiger, allex, czarko9786, jakub12000, glut698, sasuke323, toshiro122 , ino17 i marlenkaaa ♥ [Mam mega nadzieję że nikogo nie pominęłam xd] ~ Ostatnia aktualizacja profilu: 1.10.2014r. ~ EDIT (26.04.2018): Zapraszam na MAL'a: [https://myanimelist.net/profile/Pichitta] /♥ EDIT (04.10.2019): Jako że dawno mnie tu nie było, postanowiłam że będę zaglądać co jakiś czas, moi drodzy mający kiedyś tu ze mną kontakt zapraszam do zostawienia jakiejkolwiek wiadomości (Bo widzę że giercownia nam to ułatwiła dodając priv ♥). Ewentualnie zapraszam na Insta na którym bywam codziennie: _wiolcixx_ (Zapraszam mega tylko hej! wspomnij że jesteś giercownikiem, będzie mega miło! ♥) |
| Treść komentarza: | A tam... Aż szkoda gadać ^^ Lipa po prostu xD na dodatek jest strasznie nudno Bym sobie w coś pograła, ale pewnie jak juz widać, większość gier nie działa ![]() |
| Treść komentarza: | No siema Allex ^^ Co tam u Ciebie? Czemu Cię nie było? Spowiadaj się ![]() |
| Treść komentarza: | Właściwie to jest pustka a nie cisza, bo nawet jeśli ktoś bedzie, to sie nie odezwie A po za tym, nie ma o czym pisać, to i nudno sie zrobiło xD |
| Treść komentarza: | Jak kazda wersja tej gry - super 5/5 ^^ |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Tysiąc lat temu ludzkość użyła swoich magicznych umiejętności w wojnie. Pierwszy Strażnik wpadł we wściekłość. Starał się jak mógł, by powstrzymać rozlew krwi. Ale jego wrogowie okazali się być już zbyt potężni. Zupełnie stracił kontrolę i już nie miał wyboru. Postanowił zapieczętować pozostałych strażników w "Więzieniu Grzechu". Ale pięćdziesiąt lat temu pieczęć została zniszczona, a ci, którzy się w niej znajdowali powstali. Była ich szóstka. |
| Treść komentarza: | Wiesz... To jest chyba zaraźliwe, bo ja tak samo xD |
| Treść komentarza: | Hehe Xd A ja dzisiaj na wagary z kumpelami poszłam nie chciało nam się do budy iść, tylko pałętaliśmy się po miescie z sześciopakiem piwka (aż w głowie mi szumi) A co do poniedziałku to zupełnie nic z niego nie pamiętam xD |
| Treść komentarza: | Dziammm.... A ja bym też złożyła życzenia świąteczne, ale niestety już za późno ![]() |
| Treść komentarza: | pff.. Ja na święta nie znalazłam wolnego czasu, i niestety jest juz za późno by życzenia składać lipa.. Zaa rok najwyżej poskładam xD |
| Treść komentarza: | Oj nie ty jedna.. Nie ty jedna... xD |