reklama
| Login: | wiolecinka |
| Płeć: | Kobieta |
| Zarejestrowany: | 26.08.2009r. |
| Ost. logowanie: | 20.10.2019, 15:22 |
| Punkty: | 15 791 |
| Wiek | 30 |
| Status | offline |
| Opis | » Mordeczki moje: heros111, street3, widlarzb1, czesio37, redtiger, allex, czarko9786, jakub12000, glut698, sasuke323, toshiro122 , ino17 i marlenkaaa ♥ [Mam mega nadzieję że nikogo nie pominęłam xd] ~ Ostatnia aktualizacja profilu: 1.10.2014r. ~ EDIT (26.04.2018): Zapraszam na MAL'a: [https://myanimelist.net/profile/Pichitta] /♥ EDIT (04.10.2019): Jako że dawno mnie tu nie było, postanowiłam że będę zaglądać co jakiś czas, moi drodzy mający kiedyś tu ze mną kontakt zapraszam do zostawienia jakiejkolwiek wiadomości (Bo widzę że giercownia nam to ułatwiła dodając priv ♥). Ewentualnie zapraszam na Insta na którym bywam codziennie: _wiolcixx_ (Zapraszam mega tylko hej! wspomnij że jesteś giercownikiem, będzie mega miło! ♥) |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Pokonaj śnieżne trasy w jak najkrótszym czasie, zbierając po drodze jak największą ilość gwiazdek. Sterowanie za pomocą strzałek. |
| Treść komentarza: | szczerze mówiąc to ruski jest z tych języków najłatwiejszy. Wystarczy ze znasz alfabet, kilka odmian i cały rok z górki ja co prawda mam dopiero pierwszy rok ruskiego, ale swoje wiem xD |
| Treść komentarza: | Gra może być.. Szkoda tylko ze tak strasznie mi w tej gierce kursor lata xDD |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Zaczaruj serca tych przystojniaków. Niech wygra ta, która flirtuje najlepiej! Kliknij i przytrzymaj kursor na głowie chłopaka, aby zaczarować go swoim urokiem. Jeśli chłopak jest chroniony przez tarczę, klikaj na nią szybko, aby ją usunąć. Za kombinacje otrzymasz punkty bonusowe i możesz dostać szansę na flirt z gwiazdą! Powstrzymaj swoje rywalki, zanim odbiją ci chłopaka, przesuwając nad nim szybko myszką, a potem ponownie przystąp do flirtowania. Powodzenia - niech moc flirtu będzie z tobą! |
| Treść komentarza: | Ruski.. Niemiecki.. Ludzie! ile to mozna mieć języków obcych ? XD |
| Treść komentarza: | Ja mam tylko z jednego - ale za to najgorszego przedmiotu na świecie.. Wf-u ! xDD |
| Treść komentarza: | Bo nie mamy za bardzo o czym jakieś propozycje ? |
| Treść komentarza: | U mnie lipa... Coś mi się z przglądarką rozje**** tak, że żeby włączyć giercownię potrzebuję ok. pół godziny, a jak juz dochodzi do włączenia gry to uuu.... Co jest dziwne, bo inne strony uruchamiaja się szybko - z resztą jak zwykle. ![]() |
| Treść komentarza: | Hehe xD Polecić możesz, mimo że już w to grałam ![]() |
| Treść komentarza: | Ale lipa... Nie ma o czym pisać ![]() |