reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: popgirl

Login: popgirl
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 11.05.2013r.
Ost. logowanie: 03.11.2022, 15:06
Punkty: 153 216
Wiek 20
Status offline
Opis

poniedziałek, 17.12.2018r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Ubierz Rainbow Dash z Equestria Girls
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Ubierz Fluttershy z Equestria Girls
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Ubierz Rarity z Equestria Girls
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Ubierz Pinkie Pie z Equestria Girls
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Ubierz Applejack z Equestria Girls
popgirl zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Przygodowa gra typu point & click. Niebezpieczny złoczyńca zwany Szczurzą Gębą (RatFace) uciekł z więzienia! Nasi informatorzy powiedzieli, że może być ukryty w pobliżu budynku FBI, planując swoją nową zbrodnię. Twoim zadaniem jest znaleźć go, zanim będzie za późno.
W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
popgirl zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Mały czerwony potwór musi przejść przez ciemną jaskinię pełną dziwnych stworzeń, aby dostać się do domu. Jaskinia jest pełna niebezpieczeństw i pułapek, które sprawią, że ciężko będzie z niej wyjść. Jest to gra w stylu starych platform w systemach 8-bitowych. Tylko dla doświadczonych graczy. Pamiętaj: jest to trudne, ale nie niemożliwe. Powodzenia!
popgirl zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Wielobarwne emotikony są mocno zakorzenione w naszym życiu, nie myślimy już o komunikacji w komunikatorach bez dodawania śmiesznych twarzy z ekspresją różnych emocji.

Zadaniem jest wypełnienie całej przestrzeni elementami tego samego koloru. Pamiętaj, że masz ograniczoną liczbę ruchów (podaną w lewym górnym rogu ekranu gry). Poniżej znajduje się seria kolorowych kształtów, które można umieścić na dowolnym obszarze, aby zmienić kolor.
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Create your own wedding dress with this beautiful dress up game! Choose from many styles of skirt: princess ball gown, A-line, empire, sheath, mermaid, tea-length... Match with a top and choose how it connects at the waist. Customize with sleeves and belts, then with veils, hair accessories, gloves, flowers and jewelry. The smaller buttons at the very top are shortcuts to the first page (the face menu) and the drag n drop page.
Gracze online (3):
Polecamy: