reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: popgirl

Login: popgirl
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 11.05.2013r.
Ost. logowanie: 10.12.2019, 18:03
Punkty: 140 703
Wiek 17
Status offline
Opis

sobota, 07.12.2019r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zasiądź za kierownicą wyczynowego motocykla i pokonaj trialowe trasy w jak najlepszym stylu.
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Historie piratów są bardzo znane. Opowiadają o swoich odważnych wyczynach, ale także o ukrytych skarbach i to bardzo często. W rzeczywistości kradzież skarbów z innych łodzi i poszukiwanie ukrytych skarbów było głównym poświęceniem piratów i dlatego te historie są pełne takich tematów. A czy te historie były prawdziwe? Ponieważ jest ich tak wiele, musi to być coś prawdziwego.

Pomiędzy tymi opowieściami znajduje się historia słynnego złotego wybrzeża. Podobno na tym wybrzeżu kryje się wiele skarbów, a piraci wciąż go szukają, co oznacza, że wszystko wciąż tam jest.

Pomóżmy Thomasowi, Emily i innym piratom dowiedzieć się, czy ich podejrzenia są prawdziwe i czy znaleźli to miejsce.

popgirl zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Codziennie nowe wyzwanie w pasjansa, czy uda Ci się go ukończyć za każdym razem?

Celem gry jest podzielenie wszystkich kart na cztery stosy. Podstawę każdego stosu należy rozpocząć od asa, a stos musi być budowany w kolejności rosnącej od asów do królów. Kartę lub grupę kart można przenieść do jednej z siedmiu kolumn, jeśli wartość najwyższej karty jest dokładnie o jedną niższą wartością, a kolor różni się od karty, na którą jest przenoszony.

Wracaj codziennie i staraj się wypełniać wszystkie codzienne wyzwania, aby zwiększyć szansę na zdobycie miesięcznych nagród!

popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: W pobliskim lesie kręcą się kłusownicy. Po prostu upolowali małpę i zamknęli ją w klatce. Teraz nie ma ich w wiosce, dlatego nadszedł czas, aby uratować małpę. W tym celu musisz rozwiązać kilka zagadek, korzystając z rozłożonych wskazówek.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Najbardziej ekscytująca gra akcji powraca, aby pomóc Mikołajowi dostarczyć wszystkie prezenty. Przypnij plecak odrzutowy, aby uniknąć laserów, pól elektrycznych i wszystkich pocisków, które nadejdą. Musisz wydostać się stamtąd żywy! Zbieraj monety i kupuj nowe ulepszenia i skórki, aby osiągnąć nowe wyniki i dostarczyć wszystkie prezenty na cały świat.
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Stary król jest uwięziony w lochu. Przeszukaj to miejsce i sprawdź, czy możesz znaleźć miecz do przecięcia łańcuchów. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Myślałeś, że Piraci i Golf nie idą w parze, gdy w grę wchodzą monety, piraci nie cofną się o krok.
popgirl zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Solitaire Swift to najnowsze, szybkie i przyjemne podejście do klasycznych gier typu Pasjans. W tej grze kładziesz kolejne karty o oczko wyżej lub niżej niż karta na stosie budowy. Kolor i kolory nie mają znaczenia. Odkrywaj i graj w karty z kluczowym symbolem, aby odblokować kolejne stosy. Gra rozpoczyna się w „trybie relaksacyjnym”, w którym będziesz cały czas na świecie zastanawiać się nad kolejnym ruchem. Po zakończeniu pierwszego meczu odblokowane zostaną dwa kolejne wymagające tryby gry.

„Tryb czasu” to Solitaire Swift w najlepszym wydaniu - Masz tylko 90 sekund, aby wyczyścić wszystkie karty, ale możesz zarobić dodatkowy czas, usuwając kilka kart z rzędu. Czy uda ci się wyczyścić wszystkie karty? W „trybie ruchów” masz nieograniczony czas, ale ograniczoną liczbę ruchów, aby usunąć wszystkie karty? Zagraj teraz w Solitaire Swift za darmo i uzyskaj całą rozrywkę i wyzwanie, którego szukałeś.
popgirl zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Flappy FootChinko to bardzo wciągająca, hiper casualowa gra w piłkę nożną. Posiada 2 tryby gry, w trybie fabularnym możesz wygrać 7 międzynarodowych turniejów. Tryb nieskończony rzuci wyzwanie Twoim umiejętnościom synchronizacji. Klikaj, aby impulsować piłkę, pokonać rywali, unikać wszystkich przeszkód i strzelać epickie bramki.
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Wybierz swoją ulubioną drużynę i dołącz do turnieju, w którym liczy się tylko najlepsza walka o tytuł. Kontroluj swojego ulubionego gracza! Możesz grać solo przeciwko przeciwnikom SI lub grać ze swoim przyjacielem lub przeciwko niemu. Pokaż im kto jest mistrzem i sięgnij po puchar!
Gracze online (5):
Polecamy: