reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: mrowekk

Login: mrowekk
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 18.11.2007r.
Ost. logowanie: 07.08.2015, 23:53
Punkty: 5 412
Wiek 26
Status offline
Opis Ej niesamowita ,ej niezwykła ,dziś tylko my wszyscy inni na dystans!

piątek, 14.12.2012r.

mrowekk zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Twórcy Cactus McCoy oraz serii Papa Louie przedstawiają nowatorskie połączenie gry symulacyjnej z RPG oraz przygodówką i bijatyką.

Wcielasz się w osiołka Jacka Smitha, który jest najbardziej cenionym kowalem w okolicy. Zajmujesz się przede wszystkim tworzeniem oręża dla odważnych wojowników. Następnie armia z bronią wyrusza na walkę z potworami, a Ty zbierasz łupy.

Twoim zadaniem jest stworzyć swoją armię i uratować swoje królestwo. Na początku tworzysz miecze i inne bronie tak, żeby Twoi klienci byli zadowoleni. Potem wyruszamy na pojedynki przeciwko złym potworom. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie za pomocą myszki.

środa, 24.08.2011r.

mrowekk dodała
Opis gry: Piegi też mogą być wspaniałym i modnym dodatkiem! Przeglądaj opcje z pomocą strzałek, klikaj na stroje i dodatki, aby zobaczyć je na dziewczynie. Kliknij na akcesoria do makijażu, a następnie na dziewczynę, aby ich użyć. Naciśnij Done, kiedy piegowata piękność będzie gotowa, by podbijać serca!

niedziela, 29.05.2011r.

mrowekk zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kiedy tradycyjne środki zawiodły do gry musi wkroczyć ninja. Tylko on jest w stanie pokonać szefów mafii. Walcz więc z kolejnymi przeciwnikami zdobywając doświadczenie i pieniądze.
mrowekk zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wciel się w rządowego agenta, którego celem jest eliminowanie przywódców terrorystycznych organizacji.
mrowekk zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zręcznościówka okraszona brutalnie czarnym humorem. Jeśli jesteś już zmęczony grając jako super bohater, to tu masz okazję wcielić się w klasycznego antagonistę.
Sterowanie podane w grze.
mrowekk zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Karć swojego chłopaka za złe zachowanie. Nie pozwól mu oglądać się za innymi, bałaganić, pić alkohol i za szybko jeździć.

sobota, 01.01.2011r.

mrowekk zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Musimy Rooneya wyćwiczyć przed meczem.

czwartek, 30.12.2010r.

mrowekk zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Zrób z siebie prawdziwego kulturystę!
mrowekk zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Skoki do wody - dyscyplina sportowa, która obejmuje skoki z trampoliny. O wyniku decyduje ocena poprawności skoku przez sędziów oraz współczynnik jego trudności. Wyniki prosimy podawać w komentarzach.
mrowekk zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Chłopaki stworzyli nietypowe pole golfowe i teraz chcą się zmierzyć, kto jest lepszy w celowaniu do dołka. Wybierz jednego z nich i do zabawy.
Instrukcja oraz sterowanie zawarte w grze.
Gracze online (1):
Polecamy: