reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: mrowekk

Login: mrowekk
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 18.11.2007r.
Ost. logowanie: 07.08.2015, 23:53
Punkty: 5 412
Wiek 26
Status offline
Opis Ej niesamowita ,ej niezwykła ,dziś tylko my wszyscy inni na dystans!

sobota, 31.08.2013r.

mrowekk zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Twoim zadaniem jest pomóc spotkać się parze zakochanych świń. W tym celu klikaj na wybrane elementy w celu ich usunięcia.

piątek, 16.08.2013r.

mrowekk zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Już jest kolejna odsłona Papy Louiego. Tym razem będziemy zrobić słodkości. Twoim wyzwaniem jest upieczenie najlepszej babeczki w mieście! Zbuduj swoje imperium, udoskonalaj lokal i przepisy, żeby nikt nie okazał się lepszy od Ciebie!
Sterowanie za pomocą myszki.

środa, 14.08.2013r.

mrowekk zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Tym razem przyszło Ci zarządzać sklepem z t-shirtami. Czy zbijesz fortunę na tym interesie? Jak Ci pójdzie? Sprawdź, czy dasz sobie radę w tej branży!

niedziela, 04.08.2013r.

mrowekk zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Puchar Cartoona 2013 jest bardziej rozbudowany, lepszy i bardziej ekscytujący niż kiedykolwiek! Graj w grę Puchar Cartoona 2013 i spraw, aby Twój kraj uzyskał tytuł mistrza Pucharu Cartoona!

Wybierz swoją wymarzoną drużynę oraz postać ze swojego ulubionego serialu. Możesz wybierać bohaterów, takich jak Królewna Balonowa, Rook czy Feedback, z 18 kreskówek, w tym 6 zupełnie nowych. Graj na większym boisku, aby wypróbować sprytne podania, a dzięki nowemu systemowi strzelania spróbuj nawet przedrzeć siatkę. Do Twojej dyspozycji są nadal takie power-upy jak prędkość ponaddźwiękowa, osłony, skórki po bananach czy plamy oleju.

Jak grać?
Strzałki - sterowanie
Z - zmiana gracza/podanie
X - wślizg/strzał
mrowekk zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Kolejna gra ze znanym raperem Psy. Tym razem w rytmach nowego hitu Gentleman.
Raper PSY rusza właśnie w trasę koncertową. Twoim zadaniem jest wybudować scenę w taki sposób, by utrzymał się na niej wraz z 2 tancerkami podczas tańczenia swojego hitu Gentleman.
Sterowanie za pomocą myszki.

czwartek, 27.06.2013r.

mrowekk zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Poprowadź hotel dla psów.
mrowekk zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Penny dostała właśnie nową pracę! Wyjedź wraz z nią na piękną wyspę położoną gdzieś na Pacyfiku i podejmij wyzwanie. Jeśli pamiętasz grę Papas Taco Mia to z pewnością poczujesz się tutaj jak w domu. Przyjmuj zamówienia od swoich klientów i podawaj im zamówione potrawy. Zarabiaj pieniądze i zabaw się w pracę w restauracji.

sobota, 22.12.2012r.

mrowekk zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Pamiętacie Papa's Pizzeria oraz inne gry z tej serii. Tym Razem Papa Louie otworzył restaurację z Hot-Dogami. Twoim zadaniem jest jak najszybciej obsłużyć wszystkich klientów, żeby nie wyszli nie zadowoleni. Przyjmuj zamówienia i serwuj im hot dogi, popcorn, napoje gazowane... od tego jak będziesz starał się, zależeć będzie renoma oraz utarg nowej restauracji.
Sterowanie za pomocą myszki.

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Papa Louie's restaurant series + oczywiście zabawna platformówka Papa Louie When Pizzas Attack

piątek, 21.12.2012r.

mrowekk zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Siódmy i ostatni, epicki odcinek z serii Hobo! Menel Hobo czuje się niemile widziany w niebie po pokonaniu szatana. Teraz ma się udać na spotkanie z Bogiem.
Walcz z napotkanymi postaciami, odblokuj wszystkie ataki i nie daj się pokonać.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Strzałka Lewo/Prawo x2 - rozbieg
A - atak pięścią oraz podnoszenie przedmiotów
S - kopniak oraz używanie przycisków
Dokładne sterowanie podane w trakcie gry.

Wcześniejsze przygody naszego bohatera znajdują się tutaj: Hobo
mrowekk zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Podnoś i upuszczaj ser jeśli wybierzesz Jerry'ego lub rzucaj balonami z wodą jeśli wybierzesz Tom'a.
Gracze online (1):
Polecamy: