reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: martiza

Login: martiza
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 08.11.2008r.
Ost. logowanie: 08.02.2019, 20:33
Punkty: 17 012
Wiek 33
Status offline
Opis "Ależ oczywiście to się dzieje w twojej głowie, Harry, tylko skąd, u licha, wniosek, że wobec tego nie dzieje się to naprawdę?" Harry Potter i Insygnia śmierci J.K. Rowling

wtorek, 13.10.2009r.

martiza zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Zabawa polega na szybkim dopasowywaniu takich samych elementów w taki sposób, żeby między nimi można było przeprowadzić linię nie przecinając innych obiektów. Z każdym levelem zabawa robi się bardziej skomplikowana.
Sterowanie za pomocą myszki.
martiza skomentowała
Treść komentarza: Zakończyłam w 7 levelu, jak dla mnie poziom trudności za słabo wzrasta. Dam 4.
martiza zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Niszcz swojego przeciwnika na nowe sposoby i w nowych światach w sequelu popularnej gry Bomb It!
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - podłóż bombę

Tryb 2 graczy:

Gracz 1:
W;A;S;D - poruszanie się
Spacja - podłóż bombę

Gracz 2:
Strzałki - poruszanie się
Enter - podłóż bombę
martiza zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Dość prosta strzelanka z możliwością ulepszania samolotu oraz różnego rodzaju broniami.
martiza zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Wkrocz do bajecznego świata Mario Bros.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
A - skok
S - bieganie
Spacja - mapa/pauza
martiza skomentowała
Treść komentarza: hmm mam save wy w 6 levelu. Gra fajna, jak na mario akurat, nie za łatwa i nie za trudna. Dam 5 i do ulu. P.S. Gra nie może być "głupia", to nie istota myśląca. Poza tym rozumiem, że od teraz pisanie nazywane jest "mówieniem" Może nie potrzebnie się czepiam, w końcu komenty raczej pisze się na luzie, ale jak ktoś się 'rzuca' to trudno się powstrzymać.
martiza zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Druga odsłona przygód naszego magicznego bohatera. Chwyć za różdżkę i zostań czarodziejem! Walcz z potworami i zdobywaj nowe umiejętności.
Sterowanie:
A, D - ruch
Lewy Przcisk Myszy - rzucanie zaklęć
1,2,3 - wybór czaru
E, Q - następny, poprzedni czar
Spacja - mapa
C - klawiszologia
V - lista zadań specjalnych
X - zdolności
Aby wyskoczyć, należy przytrzymać LPM, by zwiększyć moc zaklęcia, po czym skierować jego wiązkę w grunt tuż pod naszym bohaterem.

Uwaga! Istnieje możliwość zmiany sterowania.
martiza zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Dice Crush to gra strategiczna. Gramy za pomocą kości do gry i zdalnie wygenerowanej mapy terytorialnej. Gra jest zbliżona do Risk tylko znacznie prostsza i szybsza do opanowania. Liczba kości na danym polu oznacza ilość oddziałów. Celem jest zajęcie wszystkich terytoriów i wyeliminowanie przeciwników.
Sterowanie za pomocą myszki.
martiza zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Ubierz wróżkę Maggie.

sobota, 10.10.2009r.

martiza skomentowała
Treść komentarza: Tym razem 23.200 i jeszcze się nie znudziła heh
Gracze online (2):
Polecamy: