reklama
| Login: | kiyomi |
| Płeć: | Kobieta |
| Zarejestrowany: | 01.01.2011r. |
| Ost. logowanie: | 15.09.2017, 17:06 |
| Punkty: | 11 058 |
| Wiek | 28 |
| Status | offline |
| Opis |
| Treść komentarza: | 5/5 i do ulu, uwielbiam Naruto ^^ Naruto i Naruko fajnie wyglądają.Tę samą minę robią też Jiraiya i Naruko Ja Sasuke nie znoszę, ale żal mi Sakury Ubolewam bardzo nad brakiem Hinaty T^T |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Wybierz parę bohaterów anime Naruto i zajmij się ich stylizacją. Sterowanie za pomoca myszki. |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Ubierz Deidare z Akatsuki. |
| Treść komentarza: | Nieee! Czemu nie dali Hinatki? T^T 4/5 |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Ubierz parę z anime Naruto! |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Ubierz Sasoriego z Akatsuki. |
| Treść komentarza: | Wiecie, że jest jeszcze następna część? To "Hoshi Saga Dokuringo". ![]() |
| Treść komentarza: | L jest tu taki kawaii *^* 5/5 i do ulu. Ślicznie się uśmiecha :3 |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Zabawa w stylu Tamagochi. Zaopiekuj się L, aby był szczęśliwy. |
| Treść komentarza: | Ej no ludzie zastanówcie się! Nazwaliście Rafallo "patologicznym" bo on komuś pocisnął, a teraz robicie jemu to samo. Czy to nie jest właśnie takie zachowanie, jakie w nim krytykujecie? (możecie dawać minusy, ale ja po prostu uważam że chciał dobrze, tylko wyraził się zbyt ostro) |