reklama
| Login: | kiyomi |
| Płeć: | Kobieta |
| Zarejestrowany: | 01.01.2011r. |
| Ost. logowanie: | 15.09.2017, 17:06 |
| Punkty: | 11 058 |
| Wiek | 28 |
| Status | offline |
| Opis |
| Treść komentarza: | Ech... Komu też wyskoczyła gra "The grand jewelry store" niech da plus ![]() |
| Treść komentarza: | ŁII, można chłopaka przebrać za Raito Yagami'ego i za Hauru z "Ruchomy Zamek Hauru" ! ^.^ Coraz bardziej zaczynam lubić tę grę, dzięki Ci Hinata777 że ją dodałaś ![]() |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | HICIOR! Wyceluj wampirem, mumią lub wiedźmą taki sposób, by bez przeszkód trawiła do miejsca swojego spoczynku. Postaraj się także, zebrać jak największą ilość bonusów. Postacie zmieniamy w lewym górnym rogu ekranu gry. Sterowanie za pomocą myszki. |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Wspaniale wykonana retro-platformówka. Aby odzyskać swe życie musisz przejść przez piekło! Sterowanie: Używaj strzałek, by skakać i biegać oraz uniknąć pułapek. |
| Treść komentarza: | Chciałam ją dodać 4/5 Popieram madara0083. |
| Treść komentarza: | Przepadałam kiedyś za tym, i to nawet bardzo ^^ 5/5 |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Wstąp do magicznego świata i rozpraw się z potworami! Graficzne cudeńko! Sterowanie: Strzałki - poruszanie się Z - atak X - wachlarz |
| Treść komentarza: | @dawwwidpl: A o to chodzi, lizusie, że ja dodałam tę grę jako pierwsza. Nie mam na celu obrażania nikogo, po prostu tak jest. Zobacz na mój profil i daty w komentarzach przy mojej grze, a przekonasz się, że mówię prawdę. ![]() |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Kolejna część wspaniałej, upiornej gry logicznej o tematyce Halloween. Użyj ognia, grawitacji i przebiegłości by rozwiązać fizyczne zagadki, przy jak najmniejszej liczbie kliknięć. |
| Treść komentarza: | Nati0000007 i burnejka popieram Was całkowicie. A tak poza tym to jestem wdzięczna Rafallo, że stanął po mojej stronie. No bo pomyślcie jak się czuję, dodałam tę grę jako pierwsza, chociaż nie miała zbyt wielu zagrań to i tak się liczyła, potem została ona dodana 2 raz przez kogoś innego i trafiła na toplistę. Bez obrazy, no ale czy nie jest to trochę niesprawiedliwe? ![]() |