reklama
| Login: | kinkson |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 14.11.2009r. |
| Ost. logowanie: | 14.11.2009, 16:26 |
| Punkty: | 20 |
| Wiek | 32 |
| Status | offline |
| Opis |
| Treść komentarza: | spuźniłem sie NNNNIIIEEE!![]() ![]() ![]() |
| Treść komentarza: | dlaczego![]() |
| Treść komentarza: | ja jestem kakashi a ty anko jesteśmy do siebie stworzeni dlaczego stoisz po złej stronie miłości ![]() |
| Treść komentarza: | wiolecinka koham cię tam gdzie ty tam i ja![]() |