reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: bankowapanna

Login: bankowapanna
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 29.03.2012r.
Ost. logowanie: 15.06.2021, 17:01
Punkty: 15 548
Wiek 38
Status offline
Opis

poniedziałek, 14.06.2021r.

bankowapanna zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zasiądź za kierownicą potężnych samochodów na realistycznych i niebezpiecznych torach rajdowych. Za kierownicą swojego samochodu będziesz musiał minąć punkty kontrolne i przekroczyć linię mety przed upływem limitu czasu. Podczas jazdy uważnie obserwuj silnik, aby się nie przegrzał. Dzięki swoim wyczynom zyskasz dostęp do nowych torów i nowych potężnych samochodów!
bankowapanna zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wykorzystaj swoje umiejętności detektywistyczne, aby zebrać wskazówki z tysięcy obrazów. Pomagasz policji znaleźć dowody w rozwiązywaniu spraw. Na pierwszy rzut oka obrazy wydają się takie same, ale są różnice i będziesz musiał jak najlepiej je wykorzystać, rywalizując z innymi detektywami. Będziesz musiał być lepszy i szybszy niż Twoi przeciwnicy!

sobota, 17.04.2021r.

bankowapanna zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Rasowa platformówka, skierowana do najzręczniejszych z giercowników. Każdy poziom, to nowe wyzwanie.
Zaleca się grać na pełnym ekranie.
bankowapanna zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wciel się w nieszczęsnego ognistego robaczka i pomóż mu dotrzeć do wyjścia zbierając po drodze wszystkie fasolki, aby otrzymać premię. Zdobyte złote fasolki, inwestuj w ulepszenia.
bankowapanna zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wybuchy, wybuchy i zgadnij co? Jeszcze więcej eksplozji! Zanurz się w „TNT Bomb” i pozwól, by twój wandalizm znów zaczął szaleć. Musisz zniszczyć kilka budynków i budowli. Do wyboru jest 5 potężnych power up'ów. Użyj sprytnie opracowanej strategii i bądź elastyczny, ponieważ wszystko jest ograniczone. Jeśli nic innego nie pomoże, użyj ostatecznego trzęsienia ziemi. To powinno zrobić resztę! Zaskocz się piękną grafiką i dobrze zaprojektowanymi poziomami. Bądź mistrzem zniszczenia!
bankowapanna zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przygodówka z elementami logicznymi typu 3 w rzędzie. Pięcioro bohaterów połączyło siły, aby spełnić swoje marzenia. Eksploruj niebezpieczne lochy i jaskinie, zabijaj wrogów i otwieraj skrzynie, by zdobyć złoto, za które pomiędzy walkami będziesz mógł(-a) ulepszać umiejętności bohaterów oraz kupować nowe elementy w tawernie.

Cechy:

- Dopasuj klejnoty do wykonywania ataków
- Puzzle / umiejętności spotykają się z epicką grą RPG!
- 5 bohaterów
- 16 unikalnych jaskiń
- 10 umiejętności
- Ponad 7 godzin gry
- Sklep
- Inwentarz
bankowapanna zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Na bank pamiętacie takie hiciory jak The X Spot - odkrywanie znaku X, czy Hoshi Saga, gdzie szukaliśmy gwiazdy! Te gry spędzały sen z oczu wszystkim Giercownikom, tak będzie i teraz.
Tym razem nasza uwaga musi skupić się na odnalezieniu i wskazaniu kursorem przycisku Play na planszy.

Gry utrzymane w podobnym klimacie znajdują się tutaj: Hoshi Saga pomysłowa trylogia Button Hunt oraz The X Spot + wspaniały Me And The Key oraz seria ClickPlay
bankowapanna zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: W nowej grze Fruit Cutting możesz przetestować swoją zwinność i szybkość reakcji. Pole gry pojawi się na ekranie. Owoce wylecą z różnych stron. Będą latać z różnymi prędkościami i na różnych wysokościach. Musisz klikać na nie myszką i uważać na bomby.
bankowapanna zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Twoja praca w tym laboratorium badawczym jest skończona i czas wrócić do domu. Musisz tylko dowiedzieć się, jak otworzyć drzwi wyjściowe. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
bankowapanna zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Czarodziej znalazł się w zapomnianym lochu. Miejsce jest ciemne i przerażające, ale musi stąd uciec i opuścić mroczny loch. Pomóż czarodziejowi zbadać loch i odkryć jego najciemniejsze sekrety w tej interesującej platformówce! Nikt nie wie, co się tam kryję...
Gracze online (1):
Polecamy: