reklama
| Login: | jaszczur1600 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 26.05.2008r. |
| Ost. logowanie: | 20.05.2018, 23:24 |
| Punkty: | 17 927 |
| Wiek | 27 |
| Status | offline |
| Opis | brrrr |
| Treść komentarza: | a ja mysle ze bob buduje biedronke tak lepiej ![]() |
| Treść komentarza: | niestety qwjbls tylko 6 czesci jest i koniec |
| Treść komentarza: | bez strategi prawdziwej to jest angielski badziew niegraci w nia 1 daje oczywiscie |
| Treść komentarza: | desolator ma racje w sierpniu bendzie a w 2009 roku bendzie bo zaczelo sie budowanie gry od 2007 roku rozumiecie![]() ![]() |
| Treść komentarza: | no racja crisix twoja arka gdynia ja lubie nierobici ortografii bo tak a roberto to ty chyba dziecko neo ja mialem 20 lvl i co cwelu ![]() ![]() |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Zamieniaj miejscami klejnoty tak, aby ułożyć obok siebie conajmniej 3 takie same. |
| Treść komentarza: | e 8 level i mi sie niechcialo już daje 3 |
| Ocena |
(2)
|
| Opis gry: | Stawiaj budowle w odpowiedniej kolejności , aby osiągnęły , a na koniec wygraj walkę z demonem. |
| Treść komentarza: | jakiesi troche glupie daje 2 |
| Treść komentarza: | no 5650619 juz lepiej mieci ten rozowy pierscieni i ten z 20 lvlm ten sie najlepiej opłaca ale szkoda ze abush dziala tylko na dagger miecz crisix ma racje to jakby mlot ale to jest maczuga ta co sie dostaje od siratha |