reklama
| Login: | jaszczur1600 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 26.05.2008r. |
| Ost. logowanie: | 20.05.2018, 23:24 |
| Punkty: | 17 927 |
| Wiek | 27 |
| Status | offline |
| Opis | brrrr |
| Treść komentarza: | 4 810 może byci gra 2 |
| Treść komentarza: | najlepszy atak zeus to on rzadzi |
| Treść komentarza: | niemam opisu ale powiem tak zamknij oczy i obmysilaj nowy plan na jutro |
| Treść komentarza: | krytyk274 dziecko neo inni też moga byci od ciebie lepsi |
| Treść komentarza: | 151000 malo dam 3 ![]() |
| Treść komentarza: | kto pracuje ten siły marnuje i dlatego strajkuje i nikt niepracuje |
| Treść komentarza: | jsuz to nie demo jakby było demo to jedna plansza |
| Treść komentarza: | mateusz2342 jak chesz mojego avatara kopiowaci to ci pozwole przecierz to ci sie stanie jak ci kopiują i chcialem też powiedzieci czy ktosi juz pszeszedl ta misje z agentem![]() ![]() |
| Ocena |
(2)
|
| Opis gry: | Gra, w której ściga się trzech quibblesów. Twoim zadaniem jest przewidzieć kto z nich wygra i obstawić jak najlepiej, żeby pieniądze się zwróciły. Do pomocy możesz wynająć osiłków, którzy spiorą konkurenta, możesz kupić swojemu ochronę, sterydy. Po prostu robisz wszystko aby wygrać zakład. |
| Treść komentarza: | e niewiadomo o co chodzi daje 2 |