reklama
| Login: | jaszczur1600 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 26.05.2008r. |
| Ost. logowanie: | 20.05.2018, 23:24 |
| Punkty: | 17 927 |
| Wiek | 27 |
| Status | offline |
| Opis | brrrr |
| Treść komentarza: | juz wiem co sie kryje za maska kakashi jeden odciek ogladalem jak naruto straszyl Sasuke muwil ze moze mieci duży pysk albo giga zemby i sie okazalo koleina maska ![]() |
| Treść komentarza: | aha no po angielsku alcoholik mi chodziło ![]() |
| Treść komentarza: | ranga alcocholik jasne jak mowil crisix jego wiersz pierwzy wiersz ma racje XD |
| Treść komentarza: | 82.52 i kto ma wiekszy wynik? za gre 4 niejest az tak zła |
| Treść komentarza: | fajny mam avatarek patyk ninja XD |
| Treść komentarza: | widze niektorych ludzi ze sie boja pzryznaci że sie niepszestraszyli ![]() |
| Treść komentarza: | hahahahah 503 km na godzine lol x) |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Karciane RPG dla fanów gatunku. |
| Treść komentarza: | no gra srednia 3 |
| Treść komentarza: | wiem ale moze se zalatwie jeszcze raz jesli mi sie uda ![]() |