reklama
| Login: | jaszczur1600 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 26.05.2008r. |
| Ost. logowanie: | 20.05.2018, 23:24 |
| Punkty: | 17 927 |
| Wiek | 27 |
| Status | offline |
| Opis | brrrr |
| Treść komentarza: | hej jak chcesz pokonaci omena to wezi zbieraj itemy i do tam gdzie sie zbiera magie i doaj itemy gdzie jak zdobenciesz lvl up to masz umiejetnosci na dole i tak dalej zbieraj a sam go wykonczysz ![]() |
| Treść komentarza: | klakson wezi na gurze gdzie plus i tam jest dodaj do ulubionych i masz a ja zadnej glupeij gry niedodalem odalem bo-bobo i iron man dress up i sie niepowtarzaly |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Kolejna część tworzenia swojego własnego Sonic'owego świata! Tym razem ekran jest większy! |
| Treść komentarza: | e jak w lewo skrecici postaci![]() za gre jak zwykle 3 |
| Treść komentarza: | o niespałem do 1:30 i juz sie obudziłem ![]() |
| Treść komentarza: | now wlasnie pawcio547 przecierz on zyje jak chodzi o sippuden to nic niewiem ale o zwykle to wiem ze pani tsunade jego wyleczyla albo dobre naruto jak chieli sie dowiedzieci co kryje przed maska dreczyl go ze moze sie kryci gruby ryj albo giga zemby hahaha a tu kolejna maska![]() ![]() |
| Treść komentarza: | ja moge nocowaci do 00:10 naprwde seryjnie XD |
| Treść komentarza: | no tera pasi ale ja dodałem i nie chce sie zasugerowaci ![]() |
| Treść komentarza: | he gralem lizardem czyli chodzilo o jaszczura a ak sie biezre itemy? za gre 3 |
| Treść komentarza: | no troche nudny tamten z kakashi był lepszy a o avatarze orochimaru niewspomne |