reklama
| Login: | jaszczur1600 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 26.05.2008r. |
| Ost. logowanie: | 20.05.2018, 23:24 |
| Punkty: | 17 927 |
| Wiek | 27 |
| Status | offline |
| Opis | brrrr |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Graficzne cudeńko. Jest to interaktywna animacja akcji z udziałem patyczaków. Sterowanie: Rolka W Myszce - zoom 1;2;3;4 - zmiana kamery Spacja - pauza Q;S - ? |
| Treść komentarza: | super 4 i do ulu jakby byla gra to 5 i do ulu koniecznie arti11 ma racje tu sa gry nie filmy |
| Treść komentarza: | O.O SA SU KE TO ZBO CZE NIEC on przecierz niienawidzi naruto a sie caluja 1 czy naruto zboczek![]() ![]() |
| Treść komentarza: | gori terz mialem A ale zeby mieci postaci trzeba A+ |
| Treść komentarza: | szymo2213 ale z ciebie bohater ostatniego najwiekszego frajera świata ten avek z tibi to twoja stara ma zielone oczy bo ma tam twoje siki |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Pomóż Zdziśkowi znaleźć się w skomplikowanej, miejskiej rzeczywistości! Będzie Ci wdzięczny do końca życia. |
| Treść komentarza: | haha zdisiek mi sie schował jak to sie muwi tam gdzie ten pies stal ale niezle 4 |
| Treść komentarza: | paciek na miniotaura nietrzeba duzo speeda mialem 15 i go na 18 rozwalile chyba sobie niepodexpie przez GMa ktory na 30 dni mnie w kiblu zamknał kolosdead laseczki to niepodrywam bo ja nielubie sa dziwne teskniliscie![]() ![]() |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Tworzymy własne sceny z madnesami. |
| Treść komentarza: | no no nawet nawet 4 i do ulu |