reklama
| Login: | jaszczur1600 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 26.05.2008r. |
| Ost. logowanie: | 20.05.2018, 23:24 |
| Punkty: | 17 927 |
| Wiek | 27 |
| Status | offline |
| Opis | brrrr |
| Ocena |
(2)
|
| Opis gry: | Pomóż kotom dostać się na drugą stronę i zdobądź przy tym jak najwięcej punktów. Sterowanie za pomocą myszki. |
| Treść komentarza: | posjedon123 bo tam są koty a one krwawią i żal jest tych kociąt 2 nuda |
| Treść komentarza: | e undeat3 narutouzumaki chyba ma racje jesteś hacker mada faka srala ale z ciebie lala oto wiersz test na frajerow |
| Treść komentarza: | undeat3 może troche przesadziłeś niejesteś tu zabardzo dobry a co do narutouzumaki zainstaluj lub kup jakas sobie gre ale nie dla obrazenia to powiedziałem ![]() |
| Treść komentarza: | kamien200 wszyscy gramy na join 2 ![]() |
| Treść komentarza: | ppiter też chce stronke bo przechodzilem gre juz 2 raz 3 to juz mi sie nudzi rezygnowalem na arence |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Znajdujesz się w mangowej krainie pełnej zaczarowanych stworzeń. Sterowanie za pomocą strzałek oraz myszki Z - użycie mocy |
| Treść komentarza: | ej to jest ta gra ale i tak 1 buuuu ![]() |
| Treść komentarza: | to nie ta sama gra tylko jest w wersji swiatecznej |
| Treść komentarza: | a teraz w oknie ![]() |