reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: giercownik

Login: giercownik
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 24.01.2007r.
Ost. logowanie: 30.10.2023, 06:55
Punkty: 68 532
Wiek 45
Status offline
Opis

czwartek, 12.10.2023r.

giercownik dodał
Opis gry: Gry typu tower defense znane są od dawna. Bardzo szybko zebrały grono wielbicieli, ponieważ pod powierzchowną warstwą prostoty, kryje się miejsce na rozpracowanie przeciwnika w stylu wielkiego przywódcy. Propozycji tego typu powstało sporo, ale tylko jedna pozwala na długotrwałą zabawę w eliminowanie setek czy nawet tysięcy fal wrogów w taki sposób, że każda rozgrywka przebiega inaczej.
giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Celem gry jest przemieszczenie kostki w wyznaczone miejsce ustawiając rolki w odpowiednich kierunkach.
Sterowanie za pomocą myszki.

piątek, 18.09.2020r.

giercownik zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Lubisz przygodowe platformówki? Zacznijmy ciekawą przygodę w The Ouicher w pięknym i tajemniczym lesie. Użyj miecza, aby atakować potwory na tym świecie. Uważaj na wrogów oraz wiele pułapek ustawionych na drodze! Zbieraj przedmioty w drodze, aby przywrócić zdrowie i magię. W trakcie gry nabywasz różne umiejętności.

środa, 09.09.2020r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Settlers of Albion to taktyczna turowa gra strategiczno-obronna o kolonizacji odległych krain. Celem gry jest budowanie osad, ulepszanie ich i obrona przed falami wrogów. Za każdym razem, gdy osada zostanie założona lub ulepszona, otrzymujesz punkty zwycięstwa. Zdobądź określoną liczbę punktów zwycięstwa, aby wygrać grę. Gra zawiera również takie cechy jak handel, różnego rodzaju tereny i jednostki. Powodzenia!

piątek, 04.09.2020r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Bardzo pomysłowa, świetnie wykonana i pełna ciekawych zagadek platformówka. Nagnij czas na swoją korzyść, aby dotrzeć do wyjścia!
Zalecamy grać na pełnym ekranie.

czwartek, 16.07.2020r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: War Lands to RPG akcji z elementami roguelike i losowymi mapami. Twoim celem będzie pokonanie potworów i zbadanie okolicy. Kontroluj swojego dzielnego bohatera i rozpocznij niesamowite przygody.

Do walki z wrogami możesz użyć kilku broni, w tym mieczy, łuków i strzał, a nawet magicznego personelu. Graj jako potężny wojownik, dążąc do pokonania potworów i szkieletów! Zniszcz wszystkie skrzynie oraz beczki i zbierz monety oraz specjalną broń, które mogą z nich wyjść. W grze jest mnóstwo ulepszeń, łupów, artefaktów przedmiotów, ulepszeń do odkrycia! Ciesz się losowo generowanymi lochami i wrogami!
giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra logiczna typu „wskaż i kliknij”. Rozwiązuj zagadki obejmujące elementy domina, znajduj ukryte przedmioty i używaj ich, aby uciec z dziwnego domu Domino.

To jest wersja Beta 3 wersji demonstracyjnej. To skompresowana wersja gry; ma o wiele mniej pokoi niż pełna gra.

Jest jednak możliwy do osiągnięcia cel, aby dotrzeć do końca wersji demonstracyjnej. Każdy przedmiot, który odbierzesz, będzie przydatny.
giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Platformówka logiczna, w której Twoim zadaniem jest doprowadzić obie postacie do drzwi na każdym z poziomów.

Cechy gry:
* idealna równowaga zagadek i zręczności
* 13 poziomów, które sprawią, że będziesz myśleć
* młotki, lawa, kolce, klucze, żelazne pręty, podkładki do skoków!
* zadowalająca grafika, dźwięki i muzyka
giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Większość się poddała. Czy tobie uda się przejść całą drogę?

(Gra jest dość duża, pierwsze ładowanie może trochę potrwać)
giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wreszcie jest długo oczekiwana kolejna część przygód Fancego Pantsa.

Super Fancy Pants Adventure to dzika, swobodna przygoda, przemyślanie połączona z platformówką i zgrabnym wiecznym piórem!

Tydzień deszczu sprawił, że Squiggleville popadło w ruinę, w oddali wyłania się tajemniczy wulkan. Co może zrobić nasz niezwykły stickman, kiedy połowa jego domu zostanie zmyta?
Polecamy: