reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: elizabediath

Login: elizabediath
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 05.12.2008r.
Ost. logowanie: 03.07.2020, 17:15
Punkty: 5 172
Wiek 103
Status online
Opis

niedziela, 21.06.2020r.

elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kontynuacja gry w której twoim zadaniem jest walczyć z potworami cienia, które zaczęły atakować ziemię.
Sterowanie podane w trakcie gry.
elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest walczyć z potworami cienia, które zaczęły atakować ziemię.
Sterowanie podane w trakcie gry.

poniedziałek, 15.06.2020r.

elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Insidia to opowieść o osobie, która awaryjnie lądowałą na planecie, ciemnej i dziwnej. Głównym celem jest znalezienie części do naprawy swojego statku. Oprócz zestawów naprawczych, jest kilka uaktualnień można znaleźć (podwójne skoki, trzymanie się ściany i tym podobne), które pomogą Ci zwiedzać nowe obszary. Zestawy naprawcze są równomiernie rozłożone na mapie. Znajdź wszystkie 10 ukrytych obszarów, aby zobaczyć alternatywne zakończenie po ukończeniu gry.

środa, 10.06.2020r.

elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Szalona przygodówka typu point & click od naszych rodaków z Pastel Games: Karola Konwerskiego i Marka Lachowicza z niesamowitą ścieżką dźwiękową Tomasza TJFK Kuczmy.

Bohaterki gry - dwie wylajtowane starsze panie - spędzają miło czas w swoim nadmorskim domu słuchając muzyki tak, że dochodzi do rozerwania żarówki i zostają zmuszone do szukania innych sposobów rozrywki. Zaskakujące, chaos powoduje rozrywkę.

Sterowanie za pomocą myszki.
Wystarczy kliknąć na powiększanie lub używać przedmiotów, gdy kursor zmieni się wskazując interaktywną strefę. Biorąc pod uwagę, jak niewiele wskazówek dostaniemy (brak), nie bój się spróbować wszystkiego, bo prawdopodobnie tak będzie trzeba.

Zwróćcie uwagę na na fantastyczny, dziwnie i śmiesznie brzmiący soundtrack połączony z unikalnym stylem gry.

niedziela, 24.05.2020r.

elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Firma daje frajdę. Tutaj możesz stworzyć własne towarzystwo z własną duszą. Kombinuj, klonuj się i spraw, aby Twoja firma Cię uratowała i pomogła Ci dotrzeć do miejsc docelowych. Ukończ wszystkie poziomy wypełnione pułapkami, przeszkodami i wiele więcej. Baw się dobrze!

piątek, 15.05.2020r.

elizabediath skomentował
Treść komentarza: Jak przejść drugiego bosa? Odstrzeliłem kafary i co dalej
elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Czy kiedykolwiek chciałeś zagrać w grę w grze? Bad Pad został przypadkowo stworzony przez chłopca, który szalał na punkcie tej gry. Pad błyszczy i tworzy małe postacie, nad którymi masz kontrolę. Wystarczy użyć klawiszy strzałek, aby przejść do przodu, unikać ostrych ostrzy i przeskakiwać nad kulami, aby przeżyć.

Dołącz do naszego bohatera w jego przygodach, przeżyj piekielne zamki Złego Pióra, pomóż ocalić Hexę i TZ oraz prawdopodobnie resztę świata!

W opcjach jest możliwość załączenia gry na pełen ekran (fullscreen)

czwartek, 23.04.2020r.

elizabediath zagłosował
Miniaturka gry: Urbex Urbex
(20)
Ocena
(5)
Opis gry: Gra point&click, w której wędrujemy po starej opuszczonej fabryce i musimy uważać na czające się tam niebezpieczeństwo.

poniedziałek, 30.03.2020r.

elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wreszcie jest długo oczekiwana kolejna część przygód Fancego Pantsa.

Super Fancy Pants Adventure to dzika, swobodna przygoda, przemyślanie połączona z platformówką i zgrabnym wiecznym piórem!

Tydzień deszczu sprawił, że Squiggleville popadło w ruinę, w oddali wyłania się tajemniczy wulkan. Co może zrobić nasz niezwykły stickman, kiedy połowa jego domu zostanie zmyta?
Gracze online (18):
Polecamy: