reklama
Giercownia - Gry Online

GunDrill

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 11 636
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,58
Łącznie głosów: 9

Gra dodana przez:

Kolorowa platformówka GunDrill sprawi, że będziesz szukał potworów.

Zanurkuj głęboko pod powierzchnię, ale uważaj na niebezpieczeństwa czające się za każdym rogiem.

GunDrill to pięknie animowana platformówka akcji 2D, w której strzelasz, wiercisz i zbierasz rudę w pełnych potworów kopalniach.

W GunDrill wcielasz się w rolę tajemniczego żołnierza, który pomaga zebrać rudę i przewieźć ją z powrotem do pociągu podróżującego przez obcy świat. Kopalnie na planecie są bogate w rudy, ale są też wypełnione potworami. Na szczęście masz sprytny GunDrill, który jak nazwa sugeruje, może być używany jako broń lub wiertło!

Twój GunDrill może być wycelowany w czterech różnych kierunkach (podczas jazdy na nim kierujesz go w dół) i możesz dwukrotnie dotknąć kierunku, aby aktywować element pistoletu. Tryb wiertła jest naprawdę skuteczny tylko do przewiercania zniszczalnych bloków (i jest dziwnie całkowicie nieskuteczny przeciwko wrogom), podczas gdy tryb pistoletu może być używany do wysadzania wrogów i niszczenia bloków (choć nie tak dobrze jak wiertło).

Sterowanie w grze:

WSAD +
spacja
Dokładne instrukcje podane w tracie gry

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
34.239.167.*

Komentarze (1)

avatar haksdsydfesd
haksdsydfesd 17.09.2021, godz. 06.46 odpowiedz
0
nks for sharing the article, and more importantly, your personal experience mindfully using our emotions as data about our inner state and knowing when it’s better to de-esca https://kodi.software/ late by taking a time out are great tools. Appreciate you reading and sharing your story since I can certainly relate and I think others can too
Polecamy: