reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: contrast

Login: contrast
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 07.02.2007r.
Ost. logowanie: 21.06.2021, 14:19
Punkty: 471 542
Wiek 50
Status offline
Opis Inne strony to zwykłe banany, GIERCOWNIA to Chiqita.

sobota, 20.09.2014r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna część gry, w której ścierają się postacie z Dragon Ball Z, Naruto i innych anime. Wybierz swoją ulubioną i przygotuj się na wielkie bicie, wybierając jeden z dostępnych trybów gry.

W wersji 3.4 doszły takie postacie jak
- Killua Zoldyck z hunter x hunter
- Gajeel Redfox the Iron Dragon z Fairy Tale
- Kyoya Hibari z Hitman Reborn
contrast skomentował
Treść komentarza: te azjatyckie bijatyki z anime są zajefajne, dzięki nim ogarniam z nazwy wiele postaci

piątek, 19.09.2014r.

contrast skomentował
Treść komentarza: biorąc pod uwagę jak zaj**ista jest to seria gier nie ukrywam, że jestem srogo zawiedziony ilością komentarzy, bo ta gra będzie rządzić i mam nadzieje, że wyjdzie na konsole z opcją samodzielnego planowani mapek...
contrast skomentował
Treść komentarza: już jest git
contrast skomentował
Treść komentarza: Rovena zaraz to sprawdzę, bo wczoraj był
contrast skomentował
Treść komentarza: Gra firmowana przez Psionic czyli mistrzowie horroru w 3D, to Ci od np. trylogii Killer Escape http://www.giercownia.pl/wyszukiwarka/killer%20escape
contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna część wspaniałej serii dla koneserów sztuki. Znowu dodali nowe przeróbki obrazów, a Ty tylko zgaduj co to za dzieło i co za artysta to namalował. Powodzenia!

Wcześniejsze odsłony tej pomysłowyej gry możecie znaleźć tutaj: Famous Painting Parodies Series
contrast skomentował
Treść komentarza: to jest na prawdę pomysłowa seria, jestem pełen podziwu

czwartek, 18.09.2014r.

contrast dodał
Opis gry: Zasiądź za sterami dwupłatowca i pokaż na co Cię stać! Musisz być bardzo ostrożny(-a), aby dolecieć do mety, zbierając jak najwięcej monet i unikając mnóstwa przeszkód. Jak daleko uda Ci się dolecieć?
contrast dodał
Opis gry: Wspaniale wykonana gra escape rozgrywana w środowisku 3D. Pewnego dnia czytając historyczną książkę natrafiłeś(-aś) na wzmiankę o starozytnej świątyni... Po kilku dniach namysłu postanowiłeś(-aś) odnaleźć i zbadać to miejsce. Kiedy przybyłeś(-aś) odnalazłeś(-aś) niezwykłe wejście prowadzące w głąb ziemi. Schodząc mozolnie po schodach nagle usłyszałeś(-aś) za sobą chrupot kamiennych drzwi. Wracasz się z powrotem, aby sprawdzić co się stało i okazało się, że są zamknięte. Twój umysł podpowiada Ci, że może się okazać, że to Twój klaustrofobiczny grób. Zajrzyj głęboko w każdy zakamarek tego ponurego otoczenia, nawet gdy jakieś ohydne rzeczy skrywają się w mroku i uważaj na każdy, nawet najmniejszy skrawek papieru. Ktoś chyba zamknął Cię w pułapce... Szukaj wskazówek i przydatnych przedmiotów, a kto wie może uda Ci się stąd wydostać.

Pomarańczowy, przycisk w kształcie litery "i" w prawym górnym rogu to Twój inwentarz, gdzie można kliknąć na znalezione przedmioty, aby użyć ich lub je zbadać.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
Polecamy: