reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: contrast

Login: contrast
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 07.02.2007r.
Ost. logowanie: 21.06.2021, 14:19
Punkty: 471 646
Wiek 46
Status offline
Opis Inne strony to zwykłe banany, GIERCOWNIA to Chiqita.

wtorek, 10.11.2020r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Slimoban 2 to odmiana Sokoban ze szlamami. Ale oprócz skrzynek, które musisz przenieść, są też potwory, od których możesz uciec lub zniszczyć kulą ognia lub wrzucając je do wody. W grze występują trzy rodzaje śluzów: zielone po prostu stoją, nie można ich zniszczyć kulą ognia, ale można je wepchnąć do wody. Niebieskie slimy ścigają głównego bohatera i można je zniszczyć kulą ognia i wrzucić do wody tak jak zielone. Ścigają cię czerwone slimy i można je tylko wepchnąć do wody.

Na każdym poziomie musisz zebrać złotą monetę, uciec przed szlamami i zniszczyć je, jeśli to możliwe. Dziewczyny mogą zbierać magiczne mikstury, które pomagają podnosić duże drewniane skrzynki. Po podniesieniu skrzynki należy je upuścić w odpowiednich miejscach. Najważniejszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby przejść poziom, jest zebranie monety.

sobota, 07.11.2020r.

contrast skomentował
Treść komentarza: Przednie zagadki, trzeba się nagłowić
contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jest bardzo wściekły byk, który chce cię uderzyć! Są także inne postacie, które chcą cię złapać. Ucieknij swoim prześladowcom w Pampelunie, Monachium, Amsterdamie, Londynie, Genewie, Paryżu, Moskwie i Sztokholmie! Czy możesz pokonać czas 03:46?!
contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zostaniesz przeniesiony do niesamowitego świata przygody, musisz zmierzyć się z wieloma kosmitami, potworami i potężnymi przeciwnikami, ale ponadto masz okazję pokazać swoje umiejętności strzeleckie. Zarobione fundusze inwestuj w nowe uzbrojenie.
contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Czas przetestować swoje umiejętności motocyklowe w Lego Jurassic World Legend of Isla Nublar, próbując podróżować przez wyspę od jednego końca do drugiego, wykonując wszelkiego rodzaju akrobacje. Wyspa roi się od dużych i małych dinozaurów, roślinożerców i mięsożerców, a niektóre z nich są niezwykle dzikie! Czy uda Ci się przetrwać z pomocą swojego motocykla?

Przygotuj się, aby wystawić na próbę swój niesamowity refleks i kontrolować Owena Grady'ego w ekscytującym i niebezpiecznym wyścigu na 10 unikalnych poziomach. Ucieknij przed głodnym dinozaurem lub dużą skałą, która stacza się z góry na różnych poziomach i pokaż swoją dużą zwinność i umiejętności jazdy, stawiając czoła wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwom. Powodzenia!

Jakie cechy wyróżniają się w Lego Jurassic World Legend of Isla Nublar?

* Ciesz się zabawną i szczegółową grafiką 2D.
* Zmierz się z ekscytującymi torami z przeszkodami.
* Pokonaj 10 unikalnych poziomów dzięki swoim umiejętnościom.
* Przetrwaj niebezpieczne i głodne dinozaury.
contrast skomentował
Treść komentarza: Fajnie się w to gra i dobra fizyka piłki oraz zawodników
contrast zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: W wirtualnym świecie wszystko może być kolorowe i szczegółowe lub można je uprościć do granic możliwości. Przykładem tego są gry poświęcone piłce nożnej. W niektórych kontrolujesz prawdziwych piłkarzy, a na przykład w grze Soccer Caps Halloween wystarczy mieć na boisku tylko ich czapki. Wyobraź sobie, że patrzysz na boisko i widzisz tylko nakrycia głowy sportowców. Wybierz flagę swojego kraju lub tę, dla której chcesz spróbować i odnieść zwycięstwo. Runda rozpocznie się właśnie w tym miejscu, uniemożliwiając przygotowanie się. Aby kopnąć piłkę, kliknij wybraną czapkę i użyj strzałki, aby określić kierunek kopnięcia.
contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kombinuj i usuwaj elementy w odpowiedniej kolejności, by dostarczyć ser do myszy. Każda truskawka, którą otrzymasz po drodze, zwielokrotnia Twój wynik. Ile punktów bonusowych możesz zdobyć?

czwartek, 01.10.2020r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przygotuj się na zabawę z Aliens Need RedHeads, miłosną historią otoczoną horrorem i mnóstwem kosmitów! Wciel się w postać zakochanego pracownika biurowego i zdołaj uratować jego ukochaną ze szponów tych strasznych stworzeń, gdy skacze po dachach miasta, ścigając złoczyńców.

Czy siła miłości będzie na tyle potężna i sprawi, że z powodzeniem wypełnisz swoją misję? Pokaż swoje niesamowite umiejętności fizyczne wykonując wyjątkowe skoki, staraj się nie wpaść w pustkę i bezpiecznie dotrzyj do celu. Tylko Ty możesz zakończyć ten przerażający koszmar! Powodzenia...

wtorek, 29.09.2020r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Treasure Tile to genialna gra RPG akcji typu hack'n’slash, której akcja rozgrywa się w świecie całkowicie złożonym z kafelków. Jesteś kafelkiem, walczysz z innymi kafelkami i zdobywasz kafelkowe skarby!
Dla każdego giercownika jest to pozycja obowiązkowa.
Gracze online (2):
Polecamy: