reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 03.12.2024, 21:30
Punkty: 316 787
Wiek 36
Status offline
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

piątek, 25.09.2009r.

c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: HICIOR! Zbiór 50 najlepszych zamków stworzonych przez samych graczy w grze Crush The Castle. Możliwe, że Twój zamek jest wśród tych wybranych!

Zasada gry jest bardzo prosta - zniszcz za pomocą katapulty bazę wroga!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Któż nie pamięta tej gry! Łezka kręci się w oku. Musimy wyczyścić planszę z kropek unikając stworków.
c700 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Twoim zadaniem jest posprzątanie całego mieszkania po imprezie.
Sterowanie za pomocą myszki.
c700 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Złącz ze sobą minimum trzy kulki tego samego koloru w celu usunięcia ich z planszy.
Sterowanie za pomocą myszki.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Dziewczyna jest na urlopie w górach. Musisz jej zapewnić jak najlepszy wygląd, aby czuła się rewelacyjnie.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Ubierz Shanti z Summoner Saga.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Stwórz własny manicure i upiększ dłonie dziewczyny.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Twoje zadanie to skonstruowanie z dostępnych części swojego bota. Oczywiście z czasem będziesz go mógł udoskonalać. Składa się on z 3 części podstawy, pancerza i działa. Od tego jakie części wybierzesz zależy czy twoja zabawka wygra w zawodach.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Prześliczna bijatyka w mangowym stylu. Komiksowe postacie walczą ze sobą, zadając iście dragonballowe ciosy. Gra oferuje tryb dla dwóch graczy oraz rodzaj sparingu z komputerem.
Sterowanie:
Gracz po prawej steruje strzałkami (poruszanie się oraz dół - tarcza) oraz klawiszami 1-6 na klawiaturze numerycznej (ciosy). Gracz po lewej porusza się klawiszami WSAD, a ciosy zadaje klawiszami: FGHVBN.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Pomartretuj kobietę-gumę. Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (2):
Polecamy: