reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: aiva777

Login: aiva777
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 14.03.2007r.
Ost. logowanie: 10.01.2022, 18:58
Punkty: 3 683
Wiek 43
Status offline
Opis

niedziela, 23.05.2021r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Solitaire Garden to gra karciana napędzana fantastyczną historią. Odnawiasz ogród, który odziedziczyłeś, pomaga Ci twoja dobra przyjaciółka Alice. Podczas gry w pasjansa zdobywasz punkty i monety, które możesz wykorzystać najpierw do uporządkowania ogrodu, a następnie do rozpoczęcia remontu i renowacji. Solitaire Garden zapewnia wymagającą rozgrywkę w pasjansa i doskonałą zabawę na wiele dni.

czwartek, 22.10.2020r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Po uruchomieniu gra dostępna jest w angielskiej i polskiej wersji językowej.

Wodociąg! (Waterworks!) jest karcianą grą strategiczną. Zostałeś odpowiedzialny za zaopatrzenie w wodę średniowiecznego miasta Grudziądz. Będziesz musiał wykorzystać swoje umiejętności zarządzania, aby upewnić się, że każdy dom ma wystarczającą ilość wody, a jednocześnie zebrać zapasy na rozwój nowych technologii!

Czy jesteś na to gotowy?

* Zagrywaj różne karty, aby zaopatrywać budynki w wodę!
* Ustaw swoje jednostki, aby zmaksymalizować ich wydajność!
* Zarządzaj swoją talią, decyduj, co zachować, a co odrzucić!
* Zbieraj zasoby i pracowników, aby opracowywać nowe technologie!
* Zbuduj sieć rur i studni na mapie miasta!
*Zgaś pożary i spełnij prośby władcy!
*Nie pozwól, aby Twoje wpływy spadły, bo stracisz łaskę!

Kiedy już to robisz
* Bądź świadkiem zmian w mieście na przestrzeni wieków wraz z postępem gry!
* Dowiedz się, jak działało średniowieczne zaopatrzenie w wodę!
* Zrelaksuj się, słuchając pięknej ścieżki dźwiękowej utalentowanego Chrisa Carlone!

Niewystarczająco?

* Spróbuj opanować grę na wszystkich 4 poziomach trudności!
* Wymyśl nowe strategie, aby pokonać grę w jak najmniejszej liczbie tur!
* Zbierz wszystkie 10 osiągnięć!

Miasto Grudziądz zostało założone przez Krzyżaków w 1291 roku w północnej części dzisiejszej Polski nad Wisłą otoczoną mokradłami. Wysokie położenie na skarpie wiślanej sprawiło, że miasto od początku swojego istnienia borykało się z dostępem do czystej wody pitnej. Wraz ze wzrostem liczby mieszkańców problem niedoboru wody stał się argumentem za zastosowaniem w Grudziądzu licznych, nowatorskich (na skalę europejską) rozwiązań technicznych...
poniedziałek, 19.10.2020r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: W Solitaire TriPeaks Garden możesz grać na setkach poziomów wypełnionych najbardziej uzależniającą wersją pasjansa! I możesz to zrobić razem ze swoim zaufanym kocim towarzyszem, który pomoże Ci w podróży wypełniania szklarni najpiękniejszymi kwiatami wszystkich kolorów! Czeka Cię zabawne i zrelaksowane doświadczenie!

Kliknij kartę, którą chcesz przenieść - musi być ona o 1 stopień wyższa lub niższa od odkrytej karty na dole pola gry. Jeśli nie możesz przenieść żadnej z odkrytych kart, kliknij na kupkę kart na dole ekranu. Gdy skończą Ci się karty w puli, możesz kupić 5 więcej. Jeśli popełnisz błąd, możesz cofnąć poprzedni ruch.

Twoim celem jest usunąć wszystkie karty.


piątek, 13.03.2020r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest uratowanie, uwięzionego jednorożca. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.

sobota, 21.09.2019r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Clash of Orcs to (RTS) strategiczna gra polegająca na rozmieszczaniu jednostek w czasie rzeczywistym. Celem jest zniszczenie bazy przeciwnika przez rozmieszczenie orków, trolli, ogrów, smoków... Wypróbuj różne kombinację jednostek, aby stworzyć skuteczną siłę ataku.

Wybór odpowiednich jednostek w odpowiednim czasie jest najlepszym sposobem na wygraną w bitwie. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia. Powodzenia!
aiva777 skomentowała
Treść komentarza: do bani, nie da się ulepszyć postaci

niedziela, 08.09.2019r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Battle of Tanks to (RTS) strategiczna gra polegająca na rozmieszczaniu czołgów w czasie rzeczywistym. Celem jest zniszczenie bazy przeciwnika. Wybór odpowiednich czołgów w odpowiednim czasie jest najlepszym sposobem na zwycięstwo w bitwie. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia. Powodzenia!

wtorek, 03.09.2019r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Hordy demonicznej armii zmierzają na podbój. Jako najodważniejszy strażnik bramy masz obowiązek chronić kontynent przed wszelkimi zagrożeniami. Pokonaj zło, ulepsz swoje umiejętności i bądź silniejszy!

sobota, 10.08.2019r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Epicka Wojna, to ogromna gra wojenna, która wymaga dobrej strategii. Twoim celem jest zniszczenie zamku wroga, odpierając fale brutalnych potworów. Do pokonania jest 14 różnych pól bitew, w tym trudna bitwa finałowa i 15-ta mapa.

czwartek, 01.08.2019r.

aiva777 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Kije i kamienie mogą złamać twoje kości, ale mogą pomóc ci również znaleźć skarb! Zagraj w zupełnie nową grę logiczną: przesuwaj klejnoty po polu gry, aby dopasować trzy i stworzyć nowe. Używaj magicznych amuletów do rozwiązywania zagadek i buduj swoją unikalną strategię rozwiązywania zagadek.

Dołącz do Jima w jego podróży i przygotuj się na dopasowywanie klejnotów, tworzenie kamieni szlachetnych, rozwiązywanie zagadek i poszukiwanie skarbów. Czy masz to, czego potrzeba, aby stać się prawdziwym gemcrafter'em?

Gemcrafter jest świeży, świetnie wygląda i całkowicie uzależnia, więc na co czekasz? W grze znajdziesz dziesiątki niesamowitych poziomów logicznych w czterech wyjątkowych miejscach: bez względu na to, czy wspinasz się na ośnieżone szczyty z yeti, czy wędrujesz dżunglą z uroczą amazońską księżniczką, gra będzie cię zajmować przez wiele godzin.

Zagraj na 100 niesamowitych poziomach w czterech unikalnych lokalizacjach, poznaj postacie z gier, które poprowadzą Cię w podróż po poszukiwaniu skarbów. Zbieraj rzadkie klejnoty: otwieraj ukryte skrzynie ze skarbami podczas gry i znajdź kolekcjonerskie klejnoty.

Gracze online (3):
Polecamy: