reklama
| Login: | adamasek85 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 24.02.2007r. |
| Ost. logowanie: | 27.07.2011, 13:28 |
| Punkty: | 9 756 |
| Wiek | 31 |
| Status | offline |
| Opis | ~~~~NARUTO~~~~ |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Unikaj szarych kwadratów i kulek, które gonią Twój kursor. Naprowadzaj kulki na kwadraty, dzięki czemu znikną z planszy - wtedy będziesz mógł przejść do następnego etapu. Mój rekord to 293 za drugim razem... a Wasz? Wpisujcie w komentarzach ;) |
| Treść komentarza: | nawet fajna gierka daej 5![]() |
| Ocena |
(2)
|
| Opis gry: | Weź udział w misjach w Iraku! |
| Treść komentarza: | tez mam battlefield 2,ale ta gra to jest chala![]() ![]() daje 2(slupek na jakimk serwie grasz?) |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Kolejne przygody Mario. Zbieraj złote kółeczka i zielone pytajniki, by przechodzić do kolejnych etapów. Starowanie: Poruszasz się przy pomocy strzałek prawo/lewo. Spacją skaczesz. Przytrzymując strzałkę "w dół" i następnie wciskając spację - skaczesz wyżej. |
| Treść komentarza: | glupie daje 1 |
| Treść komentarza: | niepodoba mi sie ta gra daje 2.a po drugie,to nie jest ninja,tylko dziewczynka ktura ma miecz samurajski i walczy o przetrwanie z ruznymi rodzajami zlych ludzi(policjant,pielegniarka,stary dziad itp.)nie wiem co w nich takiego strasznego gdyby byli zmienieni przeciwnicy,i lepsza grafa,z pewoscia dalbym 5![]() |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Biagasz patyczakiem unikając spadających skał i wyłapujesz kolorowe elementy. Druga, ulepszona część Stick Avalanche. Mroczny klimat, dobra muzyka, bardzo dobre wykonanie techniczne. Jednym słowem niezły flash. Jest nawet opcja gry dla dwóch osób. |
| Treść komentarza: | masz racje "gierka123"tacy ludzie to dzieci NEO.pewnie maja patologie w rodzinie.a gierka nie za fajna wiec dam 3![]() |
| Ocena |
(5)
|
| Opis gry: | Sympatyczna gierka logiczna. Przechodź z pokoju to pokoju zbierając klucze i unikając pułapek. |