reklama
| Login: | adamasek85 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 24.02.2007r. |
| Ost. logowanie: | 27.07.2011, 13:28 |
| Punkty: | 9 756 |
| Wiek | 31 |
| Status | offline |
| Opis | ~~~~NARUTO~~~~ |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Obroń owce przed wilkami i pilnuj je, żeby nie oddalały się od stada. |
| Treść komentarza: | nuda i idiotyzm a tak pozatym to wedlug mnie "muszkieter"jest o wiele gorszy od dzieci NEO.daje 1 |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Rzucaj duszkiem z bajki do innych stworków, tak by dziewczynka nie mogła go złapać. |
| Treść komentarza: | nienawdize tej bajki a w ta gre juz gralem daej 1 |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Pewnie nie raz kłóciłeś się z siostrą lub kłóciłaś sie z bratem, co będziecie oglądać w telewizji. W tej grze jest jak w życiu, ganiamy się po pokoju z pilotem od telewizora. |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Wybierz odpowiednią drogę w interaktywnej przygodzie. Unikaj zastrzelenia, pytania ludzi i strzałów z silnej broni. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki, duże znaczenie w tej grze ma refleks. |
| Treść komentarza: | naprawde zal mi dzieci NEO."michass"naprawde,jestes prymitywny jak dziecko NEO.a za gierke daje 4,bo zbyt krutka. |
| Treść komentarza: | extra gierka daje 5.aha i dzieki marsakra za ten trik duzo mi pomugl.aha i calkowicie zgadzam sie z "gierka123"i"nieustraszony97"refer kolejny raz udowodnil ze jest megas dzieckiem NEO brawa dla niego,za inteligencje. |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Świetna gra typu defence w klimacie fantasy! Ustawiaj swoich magów na odpowiednich polach tak, aby zniszczyli wszystkie kreatury próbujące przedostać się na drugą stronę planszy. Ulepszaj ich moce za zarobione złoto. |
| Treść komentarza: | eeee nie kumam tej gry.daje 1,a refer to dziecko NEOSTRADY![]() ![]() ![]() |