reklama
Giercownia - Gry Online

Perfect Christmas

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 9 636
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 2
Ocena: 4,03
Łącznie głosów: 19

Gra dodana przez:

Wszyscy marzymy o idealnych Świętach Bożego Narodzenia, bez względu na to, jak je sobie wyobrażamy. Generalnie lubimy spędzać Święta Bożego Narodzenia w domu, z naszymi bliskimi przyjaciółmi i bliskimi, bo to święto zdecydowanie przypomina nam o prawdziwych wartościach. Skromne lub bardziej luksusowe szczęście nie leży w sposobie, w jaki dekorujemy nasze domy, ale we wspaniałym duchu Bożego Narodzenia, który ogarnia nas w te wyjątkowe dni.

Donna i Ryan są bardzo szczęśliwi, ponieważ w tym roku cała rodzina zbierze się w domu podczas świąt Bożego Narodzenia. Podekscytowani poczynają ostatnie przygotowania do tego wspaniałego święta. Babcia Donny też tam będzie, lubią ją zaskakiwać, dekorując to miejsce świątecznymi dekoracjami, które kiedyś należały do niej.

Ale najpierw Donna będzie musiała znaleźć te dekoracje i na pewno będzie potrzebować naszej pomocy, ponieważ goście przyjdą wkrótce. Cieszmy się razem tą wspaniałą bajką bożonarodzeniową i zobaczmy, jak ta rodzina będzie obchodzić Boże Narodzenie. Może zdecydujemy się zrobić coś podobnego do nich, więc zobaczmy.


Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.239.11.*

Komentarze (1)

avatar nacpanatoffi
nacpanatoffi 15.05.2023, godz. 13.29 odpowiedz
0
Nudna gra.1/5.
Gracze online (4):
Polecamy: